What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Sevgili @ELTurco ,

Sizin şahsınızın burada bulunma sebebi esasen ülkenin milli unsurlarından en önemlisi olan savunma alanındaki gelişmeleri öğrenmek ve katkı sağlamak olduğu düşüncesindeyim, tıpkı benim ve diğer bazı üyeler gibi.

Lütfen sakin olunuz.

Saygılar.

Sevgili @ELTurco ,

Sizin şahsınızın burada bulunma sebebi esasen ülkenin milli unsurlarından en önemlisi olan savunma alanındaki gelişmeleri öğrenmek ve katkı sağlamak olduğu düşüncesindeyim, tıpkı benim ve diğer bazı üyeler gibi.

Lütfen sakin olunuz.

Saygılar.
O tren kacti bu laflardan sonra ban yememesi icin mucize lazim.

Geçmiş olsun artık bu saatten sonra, sakin olsa ne olacak ? :)

Bu durum hoşunuza gitmekte anladığım kadarıyla; ancak bu forumun amacı insanları sinirlendirip onları forumdan attırmak veya havadan sudan sohbetlerle sosyal ihtiyaçlarınızı karşılamak olmamalı.

Bu durum hoşunuza gitmekte anladığım kadarıyla; ancak bu forumun amacı insanları sinirlendirip onları forumdan attırmak veya havadan sudan sohbetlerle sosyal ihtiyaçlarınızı karşılamak olmamalı.
Anlasilan sende sinana takmissin, adam geldi burda küfürler sayuruyo sen gene baskalarini sucluyorsun.

Daha önce söylediğim gibi benim El-Turco'yla ilgili hiç bir şahsi sıkıntım yok idi. Ayrıca sinirlendirecek ne yapmışım itham ettiğiniz gibi, örnek gösterirseniz sevinirim.

Bu bölüm havadan sudan sohbetler için açıldı ayrıca.

Anlasilan sende sinana takmissin, adam geldi burda küfürler sayuruyo sen gene baskalarini sucluyorsun.

Sevgili Xenon,

...benim başkalrıyla olan konuşmalarımı sürekli üstüne alıp cevap yetiştirmeye çalışan bir kişi hakkında tespit yapmaktasınız ancak isimlerin yeri yanlış.

Ben burada kahvehane ortamını değil içeriği zengin katkıları görmekten mutluluk duyarım, aksini yapan kişileri ise forum kurallarına havale ederim, ancak forum kurallarını uygulacaycak kişi dahi o kurallara uymuyor ve buna göz yumuluyorsa o forum sadece düşük profil konumuna düşer, sizin de şahit olduğunuz gibi biri küfür eder diğeri ise bundan zevk duyar.

El-Turco her zamanki gibi şaklabanlık yapıyor işte.

Onu bırakta sen Ankara'yı anlat. :) Soğuğu beğendin mi ? :)

Dudaklarm çatladı mına. Hele ki geldiğim gün en soğuk gündü.

Neyse öyle böyle, hiç aklımda yokken sıfır araba aldım. Doğru mu yaptım yanlış mı yaptım halen bilmiyorum.

Gelmeme sebep olan işleri tamamlanması için uğraşıyorum şu an.

Onlar bittikten sonra güzel memleketim Ordu ya gideceğim dokuz günlüğüne. Sıcaklık oralarda 14 15 derece civarı.

Hacı o bayilerin orasını neler yapmışlar. İstanbul'un Mecidiyeköy'e benzemiş.

biri küfür eder diğeri ise bundan zevk duyar.

Burda edilen küfürlerden sizden başka zevk duyan başka biri yok bence.

Dudaklarm çatladı mına. Hele ki geldiğim gün en soğuk gündü.

Sana buralar çok soğuk demiştimde, "Biz mangal yapıyoruz soğukta" falan demiştin. :D

Neyse öyle böyle, hiç aklımda yokken sıfır araba aldım. Doğru mu yaptım yanlış mı yaptım halen bilmiyorum.

Gelmeme sebep olan işleri tamamlanması için uğraşıyorum şu an.

Onlar bittikten sonra güzel memleketim Ordu ya gideceğim dokuz günlüğüne. Sıcaklık oralarda 14 15 derece civarı.

Hayırlısı Kardeşim. :)

Hacı o bayilerin orasını neler yapmışlar. İstanbul'un Mecidiyeköy'e benzemiş.

Söğütözü'nü diyorsun, valla o bölge resmen çoştu. Gökdelenler filan, acaip oldu gerçekten. Halen de devam ediyor....

Sevgili Xenon,

...benim başkalrıyla olan konuşmalarımı sürekli üstüne alıp cevap yetiştirmeye çalışan bir kişi hakkında tespit yapmaktasınız ancak isimlerin yeri yanlış.

Ben burada kahvehane ortamını değil içeriği zengin katkıları görmekten mutluluk duyarım, aksini yapan kişileri ise forum kurallarına havale ederim, ancak forum kurallarını uygulacaycak kişi dahi o kurallara uymuyor ve buna göz yumuluyorsa o forum sadece düşük profil konumuna düşer, sizin de şahit olduğunuz gibi biri küfür eder diğeri ise bundan zevk duyar.
Ben ama sizin derdinizi hala anlamis degilim, siz bazi konulardaki off-topic konusmalardanmi bahsediyorsunuz?

Eger sorun buysa ozaman rahat olun, bu sadece bizim bölümde mevcut degil, fark ettiyseniz bütün forum böyle. Bukadar degisik kültürden insanlar bir araya gelince olur böyle bukadarda ciddiye almaya gerek yok bence. Bu isin insani boyutlarinida göz önünde bulundurmak lazim.
Eger rahatsizik duduyorsaniz ilgi göstermeyin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom