What's new

Turkish Politics & Internal Affairs

Do you agree with what I wrote?

• I agree

Votes: 5 38.5%
  • I agree but,....

Votes: 1 7.7%
  • I don't agree

Votes: 2 15.4%
  • Don't care

Votes: 5 38.5%

• Total voters
    13
  • Poll closed .
tabi tabi sen nerden biliyosun montaj olmadığını koskoca ülkenin başbakanı dinlendiğini bile bile böyle açık açık konuşaçak buna kargalar güler bir defe telefondaki başbakanın uslubu böyle değil polislerin yerini değiştirirse değiştirsin ne olmuş ne değişir bana gelme sadece 17 aralık operasyonu ile ondan öncesinde de nfret eden sizsiniz ben biliyorum nefretizin kaynağınızı sadece dini parti olduğu için ideoloji sizin beyninizi esir almış malesef
Iste bu lafinla ölümüne AKPelileri özetliyorsun, ne olursa olsun mezara kadar Erdogan degilmi?

Dedigim gibi, sizin gibilere Erdogan müstehaktir, soysun sizi donunuza kadar, cokta tin.

tabi tabi sen nerden biliyosun montaj olmadığını koskoca ülkenin başbakanı dinlendiğini bile bile böyle açık açık konuşaçak buna kargalar güler bir defe telefondaki başbakanın uslubu böyle değil polislerin yerini değiştirirse değiştirsin ne olmuş ne değişir bana gelme sadece 17 aralık operasyonu ile ondan öncesinde de

Biraz önce grup toplantısında devletin kriptolu telefonlarını bile dinliyorlarmış diye bağırıyordu.

nfret eden sizsiniz ben biliyorum nefretizin kaynağınızı sadece dini parti olduğu için ideoloji sizin beyninizi esir almış malesef

Nasıl bu kadar yüzsüz ve pişkin olabiliyorsunuz gerçekten aklım almıyor. Yine dine getirdi konuyu adam. Allah, Muhammed diyerek götürdü başbakanın paraları, sen ne konuşuyorsun?

bu montajlı ses kaydına anca ahmaklar inanır lol

Gerçekten, çok merak ediyorum yani bu AKP'ye oy vermemeniz için adamın daha ne yapması gerekiyor ?

Türk bayrağını yere serip, üstüne pislese, yine oy vercek misin ?

Iste bu lafinla ölümüne AKPelileri özetliyorsun, ne olursa olsun mezara kadar Erdogan degilmi?

Dedigim gibi, sizin gibilere Erdogan müstehaktir, soysun sizi donunuza kadar, cokta tin.
bak canım arkadaşım yukarda Allah var yemin ediyorum ben işçi partisine oy bile verdim beni böyle nitelendiremezsin neyse
çarpıt lafı türkiye tarihine tarihine bak bu ülkeyi kimin soyduğunu herkes çok iyi biliyor geçmisteki iktidarlar kemalist burjuvaziye çalıştı hep anadoluda ne okul açtılar ne yol yaptılar benim köyüme akp endustri teknik meslek lisesi açtı ondan önce lise yoktu bu bu kemalist byrjuvazi hep milleti sıydu kendileri lüx içinde yaşadılar cari açığı millete ödettiler krizler neden çıktı sanıyorsunilk defa millet onlarla eşit statüye kavuştu bazıları bunlardan çışdırıyor yemin ediyorum milletin artık sabrı kalmadı bu iftiralara

tabi tabi sen nerden biliyosun montaj olmadığını koskoca ülkenin başbakanı dinlendiğini bile bile böyle açık açık konuşaçak buna kargalar güler bir defe telefondaki başbakanın uslubu böyle değil polislerin yerini değiştirirse değiştirsin ne olmuş ne değişir bana gelme sadece 17 aralık operasyonu ile ondan öncesinde de nfret eden sizsiniz ben biliyorum nefretizin kaynağınızı sadece dini parti olduğu için ideoloji sizin beyninizi esir almış malesef
It has nothing to do with ''Din partisi'',when he did good,people said he did good.
This government showed us many times it is corrupt and not working for the good of the country.
Dont come with CHP supporter,i'm not.
Zero problem,noldu milion problem oldu.
Kanitlarin hepsimi sahte,hicmi dogru kanit yok?
Arkadas hakli,bu koyunlara bu coban Haktir!

Bu ülkede para yapmanin en kolay yolu zaten bu, Allah Muhammed diyeceksinki kimse sogulamasin seni.
(Yimpas, Deniz Feneri vs. vs.)

tabi tabii

tabi tabii

yukardakiler bunu bir kez daha okuyun bütün cevaplarınız burda

bak canım arkadaşım yukarda Allah var yemin ediyorum ben işçi partisine oy bile verdim beni böyle nitelendiremezsin neyse
çarpıt lafı türkiye tarihine tarihine bak bu ülkeyi kimin soyduğunu herkes çok iyi biliyor geçmisteki iktidarlar kemalist burjuvaziye çalıştı hep anadoluda ne okul açtılar ne yol yaptılar benim köyüme akp endustri teknik meslek lisesi açtı ondan önce lise yoktu bu bu kemalist byrjuvazi hep milleti sıydu kendileri lüx içinde yaşadılar cari açığı millete ödettiler krizler neden çıktı sanıyorsunilk defa millet onlarla eşit statüye kavuştu bazıları bunlardan çışdırıyor yemin ediyorum milletin artık sabrı kalmadı bu iftiralara

tabi tabii
Iste bunu demeye calisiyorum herseyi inkar etmek kolay biraz gercekleri görmeye calisin, din ayagina kac kez soyuldu milleti ama hala görmek istemiyorsunuz.

Ona kaldiysa bende son secimlerde AKPye oy verdim ancak bu gördüklerimden sonra oy felan alamazlar benden.

Hem aklinda bulunsun Kemalist felan diyorsun ama CHP en son 60 sene önce tek basina iktidardi.

Last edited:
Iste bunu demeye calisiyorum herseyi inkar etmek kolay biraz gercekleri görmeye calisin, din ayagina kac kez soyuldu milleti ama hala görmek istemiyorsunuz.

Ona kaldiysa bende son secimlerde AKPye oy verdim ancak bu gördüklerimden sonra oy felan alamazlar benden.
vermezsen verme akp nin senin oyuna ihtiyacına yok anca böyle laf üretirsin

Hem aklinda bulunsun Kemalist felan diyorsun ama CHP en son 60 sene önce tek basina iktidardi.

yok ya bu ülkeyi kemalist askeri sivil burokrasi yönetti kendileri iktidara gelemeyeceğini anlayınca devlette yuvalandılar ne kendileri iş yaptı ne de başkalarına iş yaptırttılar

yok ya bu ülkeyi kemalist askeri sivil burokrasi yönetti kendileri iktidara gelemeyeceğini anlayınca devlette yuvalandılar ne kendileri iş yaptı ne de başkalarına iş yaptırttılar
Gecmistekiler kötüydü diye simdikilerdemi öyle olmali, onlar yeterince yedi simdi sira bizdemi, bumu yani demek istedigin?

Ne oldu az önce soruyordun derdimin ne oldugunu, yemedimi?

yemedi mi umrumda bile değil senin düşüncen nasıl olsa 20 sene daha iktidar tayyip fetoyla işbirliğide yaramadı lol

yemedi mi umrumda bile değil senin düşüncen nasıl olsa 20 sene daha iktidar tayyip fetoyla işbirliğide yaramadı lol
Fetoyla tek isbirligi yapan senin o cok sevdigin basbakanin, simdi aralari bozulunca birbirlerini bogazliyorlar. :omghaha:

Gelecekte ne olacagini kimse bilemez secimlere az kaldi bakalim daha neler olacak.

Back
Top Bottom