What's new

Respect for the flag by Tayyab Eordgan

Zarvan

ELITE MEMBER
Reaction score
87
Country
Pakistan
922860_554356901273733_642816573_n.jpg

Both of you stop posting about the Protest & Erdogan or go to OFF Topic.

This is Turkey Defence and not Turkey Politics.

Beni niye suçluyosun ki ? Ben mi açtım bu thread'i...

Beni niye suçluyosun ki ? Ben mi açtım bu thread'i...

Cevap yazma ,seni suclamiyorum ama su öteki Threadi bile halen aktiv tutmaya calisanlara bak,Adam Türk Degil 5 kere arka arka tek onun Postu.

Yani Politika Section olduk -.-

Cevap yazma ,seni suclamiyorum ama su öteki Threadi bile halen aktiv tutmaya calisanlara bak,Adam Türk Degil 5 kere arka arka tek onun Postu.

Yani Politika Section olduk -.-

Zaten sitenin b.ku çıktı.

Zaten sitenin b.ku çıktı.

Boşver Sinan. Iyi oluyo aslında. Türkiye'ye laf atan, küçük görenlerle Türk usulü "münazara" yapıyoruz. Bazen de biz onlarla tasak geçiyoruz. Bi nevi stres atma oyunu de sen buna :)

Boşver Sinan. Iyi oluyo aslında. Türkiye'ye laf atan, küçük görenlerle Türk usulü "münazara" yapıyoruz. Bazen de biz onlarla tasak geçiyoruz. Bi nevi stres atma oyunu de sen buna :)

Ne alaka Resil Rüsya olduk ,Politika Yasaklansin.

En iysi bu ,bu Geziparkindan´da önce hep bu yabancilar Politika Post edip durdu -.-

Hemde 1-2 Senelik seyler -.-

Orası öyle ama bilgi almak son durumları öğrenmek içen girenler saçma sapan şeyler okuyolar.

Ben zaten bundan sonra türkçe konuşucam, karışanda yok zaten, bide yabancılar abuk sabuk yorumda yapmaz hiç olmaz sa.

Vaybe nereden nereye... Birzamanlar ne kadar da uğraşmıştım PDF'te Turkey Defence section bölümü açılsın diye ve sonunda kabul ettiler. Şimdi adeta Türk forumu gibi maşallah üye sayısı, üyelerin entellektüel seviyeleri (örümcekleri bunun dışında tutuyorum tabi), tartışma sıklığı, Türk savunma sanayii hakkında konuların bilgi derinliği...etc

Vaybe nereden nereye... Birzamanlar ne kadar da uğraşmıştım PDF'te Turkey Defence section bölümü açılsın diye ve sonunda kabul ettiler. Şimdi adeta Türk forumu gibi maşallah üye sayısı, üyelerin entellektüel seviyeleri (örümcekleri bunun dışında tutuyorum tabi), tartışma sıklığı, Türk savunma sanayii hakkında konuların bilgi derinliği...etc
Sinan geldi Veni Vidi Vici,rahat birakmadi.
Ondan kurtulmak icin onayladir:lol:

someone must take that flag out of his hand, he is not honorable enough to touch it.

Back
Top Bottom