What's new

Pray for Soheil ....

Status
Not open for further replies.

twilight

FULL MEMBER
Reaction score
0
Country
Iran, Islamic Republic Of
بسم رب شهدا و صدیقین

سلام دوستان

متاسفانه دوست گرامی ما سهیل عزیز "SoheilEsy" دچار عفونت نخاعی شده دلیلش هم یکی از سه ترکش قدیمی هست که در گردن داشته و یکی از آنها باعث این مشکل برای ایشون شده

شنبه قرار هست ایشون رو عمل کنن و دکترها 70% بهش گفتن احتمالا فلج میشه و 20% هم احتمال لقا الله...و فقط 10% احتمال موفقیت کامل

التماس دعا....

Pray for Soheil ... he has a difficult surgery with low success chance ( 10% ) .... pray for him ...

چی؟! آقا شوخی می کنی؟

من فکر می کردم سهیل 19 20 سالشه!!

کسی اکانت این دوستمون رو هک کرده داره سربه سر ما می زاره؟

چی؟! آقا شوخی می کنی؟

من فکر می کردم سهیل 19 20 سالشه!!

کسی اکانت این دوستمون رو هک کرده داره سربه سر ما می زاره؟

سلام

خودش این رو گفت و من هم باور می کنم ...

اصل تایپیک هم برای انجمن میلیتاری دات آی آر بود نه برای اینجا ولی من گفتم بیام برای شما بزارمش شاید خدا دعای یکی از دوستان رو برای شفاش و به خیر رساندنش قبول کنه ...
هر چه دعا کننده ها بیشتر باشند بهتره ...

اینم پستش

2 سال پیش با دوستان داشتیم روی یک چیز جالب کار می کردیم ... حالا اینکه چی بود نگم بهتر هست ولی به هر حال از کنترل خارج شد و همه فرار کردیم ... یه 10 متر فاصله نگرفته بودم که منفجر شد ...

3 تا ترکش درشت و چندین ریز ترکش خورد به من ... یکیش خورد به گردنم ... یکیش به پام ... یکیش به پهلوم ...

رفتیم درمانگاه ... بهم گفتن چیزی نیست !!!

ولی با اصرار دوستان رفتیم بیمارستان ... بهم گفتن نمی تونیم اونی که به گردنت خورده دربیاریم !!!

گفتن اگر مدارا کنی مشکلی پیش نمی یاد !!!

اما پیش اومد ... از یک هفته پیش گز گز بدنم شروع شد ... رفتم دکتر ... بهم گفت دچار عفونت نخاعی شدی !!! به همین سادگی !!! نه دردی ... نه علامتی !!!

گفت اگر سریع بر طرف نشه در کارکرد اعضای حیاتی بدنت مشکل ایجاد میشه و ...

عمل خیلی سنگینی نیست ... ولی خیلی حساس هست ...

مشکل اصلی من این هست که خانوادم هیچی نمی دونن ... چون مادرم با کارهای خطرناکی که می کردم مخالف بود ... الان هم بنده خداها فکر می کنن شنبه قرار هست برم قرار داد کاری ببندم ...

چه خاکی سرم بریزم !؟

بسم رب شهدا و صدیقین

سلام دوستان

متاسفانه دوست گرامی ما سهیل عزیز "SoheilEsy" دچار عفونت نخاعی شده دلیلش هم یکی از سه ترکش قدیمی هست که در گردن داشته و یکی از آنها باعث این مشکل برای ایشون شده

شنبه قرار هست ایشون رو عمل کنن و دکترها 70% بهش گفتن احتمالا فلج میشه و 20% هم احتمال لقا الله...و فقط 10% احتمال موفقیت کامل

التماس دعا....

Pray for Soheil ... he has a difficult surgery with low success chance ( 10% ) .... pray for him ...

i thought its joke:what:
@SOHEIL

getwell27.gif

GetWellWishesMouse.gif

get-well-soon-49.jpg

shuma khoob khai shud!:tup::wave:

Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom