What's new

IRIAF | News and Discussions

thousand times better than saegayh or whatever the name was *in a brotherly manner*
How can u say a word against
Saeqeh?
:mad:

If Saeqehs are soo good then why did u brought Mig 29 and r in negotiations for su 30?
and yeah what abt Iraqi F1's?

Saeqeh was just first step. if JF17 was that good, you wouldn't beg for 4 F-16s from U.S *in a brotherly manner*
both hv different roles bro...jf17 is meant to replace aging fighters with 4gen capabilities...while f16 is medium weight fighter used mainly for bombing internal terrorists currently and frontline fighter...with block 3 i doubt we would even consider more f16 however i wish to see more f16 to have good numbers

سردار دهقان در گفتگوی تفصیلی با فارس جنگنده بومی قاهر سال آینده پرواز می‌کند

کار ساخت جنگنده قاهر تمام شده است

* برخی اخبار مبنی بر متوقف شدن پروژه جنگنده قاهر مطرح شده بود اما حضرتعالی طی سال جاری خبر از پیشبرد این پروژه داده بودید. در حال حاضر وضعیت پروژه جنگنده قاهر به چه صورت است؟

نمونه یک به یک قاهر را قبل از پایان سال تاکسی خواهیم کرد و این جنگنده روی باند خواهد آمد و حرکت می‌کند و تست‌های پروازی آن نیز در سال آینده انجام می‌شود.

کار ساخت قاهر تمام شده است و آماده تست‌های مختلف است که اولین تست آن روشن کردن موتور و روی باند آمدن آن است
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13951210000096

سردار دهقان در گفتگوی تفصیلی با فارس جنگنده بومی قاهر سال آینده پرواز می‌کند

کار ساخت جنگنده قاهر تمام شده است

* برخی اخبار مبنی بر متوقف شدن پروژه جنگنده قاهر مطرح شده بود اما حضرتعالی طی سال جاری خبر از پیشبرد این پروژه داده بودید. در حال حاضر وضعیت پروژه جنگنده قاهر به چه صورت است؟

نمونه یک به یک قاهر را قبل از پایان سال تاکسی خواهیم کرد و این جنگنده روی باند خواهد آمد و حرکت می‌کند و تست‌های پروازی آن نیز در سال آینده انجام می‌شود.

کار ساخت قاهر تمام شده است و آماده تست‌های مختلف است که اولین تست آن روشن کردن موتور و روی باند آمدن آن است
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13951210000096
کشتن ما رو با این قاهر لعنتی. حتما یه موتور ژ-۸۵ میزارن توش میگن بیا اینم تاکسی قاهر، جنگنده ی نثل پنج.

خدایا کمکمون کن. دیگه آبروریزی نمیتونیم داشته
باشیم .قبل از آخر سال؟ یعنی تو دو هفته ی بعد

علی جان بدون من ایران رو دوست دارم اما این آبروریزی به نام قاهر چهار ساله داره ما رو میکشه.

کشتن ما رو با این قاهر لعنتی. حتما یه موتور ژ-۸۵ میزارن توش میگن بیا اینم تاکسی قاهر، جنگنده ی نثل پنج.

علی جان بدون من ایران رو دوست دارم اما این آبروریزی به نام قاهر چهار ساله داره ما رو میکشه.

امیر جان‌اگر این پروژه برای تحقیقات است ارزش ‌‌ا تستها را دارد. پیشرفته ترین کشورها‌۱۰-۱۵ سال رو این پروژه ها کار میکنند.

امیر جان‌اگر این پروژه برای تحقیقات است ارزش ‌‌ا تستها را دارد. پیشرفته ترین کشورها‌۱۰-۱۵ سال رو این پروژه ها کار میکنند.

با زمان مشکل ندارم.
با آبروریزی قاهر پلاستیک مشکل دارم.

Last edited:
both hv different roles bro...jf17 is meant to replace aging fighters with 4gen capabilities...while f16 is medium weight fighter used mainly for bombing internal terrorists currently and frontline fighter...with block 3 i doubt we would even consider more f16 however i wish to see more f16 to have good numbers
They both are multirole single engine fighters.

in less than 15 days we will see Qaher 313 taxi tests. and next year, it will fly.
and it's just another step.

با زمان مشکل ندارم.
با آبروریزی قلهر پلاستیک مشکل دارم.

میدانم اما این را در نظر داشته باش که ما برای خودمان کار میکنیم نه برای بقیه. یک روز میرسه که اولین مدل پروازی هم‌خواهیم‌دید

Last edited:

The most important aspect of Qaher 313 is it's unique stealth design, when we produced a better engine and proper radar, we will see it's next version.
This taxi test should have happened 4 years ago, with whatever F-5 engine that we had, but a political decision suspended the project.

سردار دهقان در گفتگوی با خبرگزاری فارس Iran DM Gen Dehqan interview Fars News: Bavar 3737,Qaher 313

QAHER F-313 FLAYING IN YEAR 96 GENERAL DEHQAN SAID
WE WAITING WHEN ITS FLY AND SEE LONG FACE OF THOSE ONE SAID ITS FAKE YAVAR I THINK YOU ARE ONE OF THOSE PEOPLE I THINK

اهمیتی نداره چه موتوری داخلش باشه مهم اینه که کاربری داشته باشه موتور جی 85 هم موتور خوبی هست و تا الان هم امتحانشو پس داده پس لطفا ایرادای بنی اسراییلی نگیرید تا دیروز که پلاستیکی بود حالا موتوراگه پرواز کنه و مثلا از اف18 هم بهتر باشه مثلا شما میگید نه این بدرد نمیخوره چون حتما باید بهتر از اف22 و35 و تی50 باشه نکنه انتظار داری موتور بشقاب پرنده توش بزارن تا شما راضی شی

Back
Top Bottom