What's new

Iranian Chill Thread

من قبلا هر چي نظريه دادم و مقاله گذاشتم شما ردش كردي.

شما هر چي كه خودت دربارش بي اطلاع باشي ميخاي ردش كني. خيلي ها تو فروم هاي ايراني درباره ي هارپ صحبت ميكنن و قويا معتقدند كه هارپ يك صلاح مخرب امريكايي هست كه ممكنه ضد ايراني ها استفاده بشه بدون اينكه ايراني ها متوجه بشن البته كسايي مثل شما هم كم و بيش هستن كه خيلي به همه چي خوشبينن و سعي ميكنن چيزهايي كه خودشون نميدونن رو به هر شكلي شده رد يا كمرنگ كنن.

تو اون فروم ها بحث آخرش اينجوري تموم ميشه "بيخيال دوست من" منم به شما ميگم باشه هر چيزي كه شما فكر ميكني از نظر خودت درسته، هر چي هم كه من فكر ميكنم از نظر خودم درسته.

هر كسي چند تا مقاله درباره ي هارپ تو سايت هاي ايراني بخونه حداقل 40% ذهنش به اين سمت ميره كه ممكنه امريكايي از اين سلاح خاموش عليه
دشمنان خودشون استفاده كنن همونطور كه امروز ميبينيم امريكايي ها از هيچ تلاشي ضد مخالفان خودشون فرو گذار نيستن از تحريم بگير تا كودتا، جنگ داخلي، نيابتي، مستقيم و...

اميدوارم اين كسايي كه خيلي خوشبين به غرب و امريكا هستند يه روزي متوجه اشتباهشون بشن، همونطور كه من قبلا از غرب خيلي خوشم ميومد اما تو چند سال اخير فهميدم چه اشتباهي ميكردم.

من اطلاعات دقيق دارم كه امريكا از طريق قاچاقچي ها به ايران مواد مخدر صنعتي صادر ميكنه تا قيمتش بياد پايين و بيشتر همه گير بشه اونوقت بعضي از دوستان هر چيزي ضد غرب گفته ميشه ميخان سريع ردش كنن.

كي داره سريال هاي ضداخلاقي رو از روابط ناسالم بگير تا مصرف بيش از حد مشروب و مواد مخدر واسه ايراني ها دوبله و بوردكست ميكنه، مسلما امريكايي و انگليسي ها. به خاطر ماهواره آمار طلاق تو ايران تو دهه ي اخير ٦٠٪‏ بيشتر شده كه همچين چيزي تو ايران بي سابقه هست. چيزي كه مسلمه اونا عاشق چشم و ابروي ايراني ها نيستند و از گسترش اينهمه كانال هاي فارسي زبان هدف هاي ديگه اي دارن. اونا از مردم خودشون براي شبكه هاي ماهواره اي ماليات هاي سنگين ميگيرن حالا چي شده اينهمه كانال هاي فارسي زبان همه جورش داره مجاني بوردكست ميشه! مثلا همين شبكه ي من و تو كه به نظر من خيلي مخرب هست، پولش توسط سازمان سيا تامين ميشه و طبق مقررات امريكايي ها هر پروژه اي كه پولش توسط سازمان سيا براي هدف هاي فرا ملي تامين ميشه حق خرج كردن اون پول رو تو امريكا نداره واسه همينه اين شبكه تو انگليس داير هست. كارمندهاي كانال من و تو كين؟ يكسري بهايي و هم جنس باز. آيا اينا اتفاقيه يا هدف ديگه اي پشتش هست؟ مرجان و داداشش كه مالك شبكه من و تو هستند دو فرد فاسد هستند كه پدرشون سالهاست تو امريكا مالك يه شبكه ي پورن هست.

البته اين حرفهاي من به اين معني نيست كه ما خودمون ماهواره نداريم، اما از چند سال پيش كه متوجه خيلي از چيزها شدم سريال هاي ماهواره اي و برنامه هاي مخرب مطلقا غدقن هست همونطور كه خيلي از ايراني هاي باهوش همين كار رو كردند.

من اطلاع دقيق دارم كه يكي از دلايلي كه امريكا سعي ميكنه تا اين حد استفاده از اينترنت، چت، كانال هاي اجتماعي، بازي هاي انلاين و... رو تو جهان همه گسترش بده اينه كه واي فاي به شدت براي باوري مردان ضرر داره و امريكا جوون هاي كشورهاي در حال توسعه رو هدف گرفته تا اونها رو عقيم كنه يا بچه ي ناسالم تحويلشون بده. من قبلا چند تا نقل قول از دانشمندان امريكايي تو تلگرام خودندم كه "گفتن واي فاي مخرب ترين چيز براي باوري مردان هست" .اگه بتونم پستشو تو تلگرام پيدا كنم حتما اينجا ميذارم.

@mohsen نظر شما درباره ي چيزهايي كه من مطرح كردم چي هست؟
به نظر من بیخیال این قضیه شو
بین مسئولین و آدمهای مطلع اینقدر کله داغ داریم که حتی اگر احتمالش رو هم میدادن سر و صداشون بلند میشد
این قضیه بیشتر توسط آمریکاییهای به اصطلاح نگران تبلیغ میشه و یه عده ای هم تو ایران بدشون نیاد بگن آمریکا میتونه با یه بمب همه ایران رو نابود کنه!

به نظر من بیخیال این قضیه شو
بین مسئولین و آدمهای مطلع اینقدر کله داغ داریم که حتی اگر احتمالش رو هم میدادن سر و صداشون بلند میشد
این قضیه بیشتر توسط آمریکاییهای به اصطلاح نگران تبلیغ میشه و یه عده ای هم تو ایران بدشون نیاد بگن آمریکا میتونه با یه بمب همه ایران رو نابود کنه!
باشه عزيز

عزت که به پاسپورتمون نیومد رو کنار بگذاریم ، کار به جایی رسیده که همون احترام قبلی رو هم نداریم

ظریف هم فقط عشقش نامه آرامبخش به آمریکایی ها هست ...

http://www.tabnak.ir/fa/news/619420/توهین-و-تحقیر-ایرانیان-در-ترکمنستان-در-سکوت-مسئولان-وطنی

عزت که به پاسپورتمون نیومد رو کنار بگذاریم ، کار به جایی رسیده که همون احترام قبلی رو هم نداریم

ظریف هم فقط عشقش نامه آرامبخش به آمریکایی ها هست ...

http://www.tabnak.ir/fa/news/619420/توهین-و-تحقیر-ایرانیان-در-ترکمنستان-در-سکوت-مسئولان-وطنی

You're always welcome ...
14473934-La-imagen-digital-abstracto-con-una-explosi-n-de-azul-rojo-amarillo-verde-y-morado-producir-una-ilus-Foto-de-archivo.jpg
WTF :D this is wrong they should not move :D

@SOHEIL
4ffd42f4-8344-120f-8344-120019c0cc51.photo.0.jpg

u are missile expert can u tell me what is this missile

هاشمی عملا مثال می زنه که ایران باید مثل آلمان و ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم ارتشش رو منحل کنه ...
افرادی که طرفدار طیف هاشمی هستند ،‌می شه نظرشون رو بگند !؟

روزنامه های اصلاح طلب هم که دارند روی این طبل می کوبند ... بعد از ننگین نامه ی برجام و تحریم کردن نیروهای نظامی توسط بانک های داخل کشور و کاهش بودجه ی نظامی کشور ،‌عملا پروژه ی تجزیه ی کشور رو رقم زدند ...

خیانت که شاخ و دم نداره

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950613001375

هاشمی عملا مثال می زنه که ایران باید مثل آلمان و ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم ارتشش رو منحل کنه ...

روزنامه های اصلاح طلب هم که دارند روی این طبل می کوبند ... بعد از ننگین نامه ی برجام و تحریم کردن نیروهای نظامی توسط بانک های داخل کشور و کاهش بودجه ی نظامی کشور ،‌عملا پروژه ی تجزیه ی کشور رو رقم زدند ...

خیانت که شاخ و دم نداره

فكر كنم ضريب هوشي رفسنجاني نهايت نهايتش به 30 برسه.

هاشمي به مراتب از بني صدر بدتره. خدا به داد اين ملت برسه

خیانت که شاخ و دم نداره

از سیری زیاده، چنان سرگرم بخور بخور هستن که فکر میکنن همه دنیا گلستانه، دیگه مغزشون قدرت تحلیل نداره
فکرشو بکن، این آدم با این مغز فاسدش عقل کل یه حریان سیاسی تو ایرانه، دیگه مریداش چی میخوان باشن

Can anyone tell me what became to (ourown) military forum dot net (the one with light grey background) ?

I tried to pm few members here but i couldnt. get any info ? is there a subsitute forum or where do we all hangout now ?

Can anyone private message me ?

Can anyone tell me what became to (ourown) military forum dot net (the one with light grey background) ?

I tried to pm few members here but i couldnt. get any info ? is there a subsitute forum or where do we all hangout now ?

Can anyone private message me ?

I presume you are talking about IMF.

Unfortunately we can't be sure exactly what happened to the site. The domain still exists but we can't acces the webpage.

I presume you are talking about IMF.

Unfortunately we can't be sure exactly what happened to the site. The domain still exists but we can't acces the webpage.

so are we like forum less now ? no dedicated iranian military platform ?

Shame because i had so many posts there and they are all gone now ...

Country Latest Posts

Back
Top Bottom