What's new

Iranian Chill Thread

طبیب‌زاده در نطق میان دستور: تمام اطلاعات پایه هسته‌ای کشور در مذاکرات ژنو در اختیار آمریکا و اسراییل قرار گرفت

پرز غزه را تهدید کرد/ بان کی‌مون خواستار آتش‌بس شد

سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس اعلام کرد سرایت آلودگی هوا به شهرهای کوچک/ کند شدن 80 درصدی روند اسقاط خودروهای فرسوده

رهبر کره شمالی به ارتش این کشور دستور آماده‌باش کامل داد

یک منبع سوری در گفت‌وگو با فارس: تاکنون از ۲ هزار تروریست مستقر در عدرا العمالیه ۴۸۰ نفر به هلاکت رسیده‌اند

از سوی موسسه آمار ملی فرانسه اعلام شد برگشت فرانسه به دوران رکود اقتصادی در سال 2014

حکم اعدام شوهرعمه رهبر کره شمالی چرا و چگونه صادر شد؟

ایران با تولید ۸۵۰ هزار خودرو در رده ۱۶ جهانی قرار گرفت

یک رسانه هندی: تحریم ایران به کام دهلی‌نو شد/ واردات ۸ میلیارد دلار نفت از ایران بدون خروج یک دلار از هند

هزینه میلیاردی برای چند تغییر ساده «مرورگر ایرانی» کپی رایگان فایرفاکس از آب درآمد+سند

Last edited:
@Serpentine
داداش کدوم حرومزاده ایش منو از تایپیک کشته شدن بچه سه ساله به خاطر حمله اسرائیلی ها بن کرده ؟ نوشته ترولینگ. من نمیدونم این چه وضع مدیریت اینجاست. بابای عرب هر گهی میخواد میخوره مثل اب خوردن راه میوفتن میگفتن خلیج خربی از اون ور این یهودی های منزجر کننده هر ترولی بخوان میفرستن اونوقت کافیه ایرانی باشی تا فقط با گفتن یک حقیقت ساده بن بشی از تایپیک ؟ شرمنده داداش لحنم تنده چون شما مدیری خواستم ببینم میتونی بفهمی کی منو بن کرده. دستت درد نکنه

دوستان همدیگر رو نکنید :coffee:

نزدیک 35 ساله ما داریم کوس شعر می شنویم

بعد از این هم خواهیم شنید

:lazy2:

دوستان همدیگر رو نکنید :coffee:

نزدیک 35 ساله ما داریم کوس شعر می شنویم

بعد از این هم خواهیم شنید

:lazy2:

واسه خاطر نظرات سیاسیش نیست واسه خاطر چیز دیگس

sijtMZu_480.jpg

سلام داش سهیل خوبی؟

ببین نطفه ی حروم تو واقعا اینجا رو به گه کشیدی ، من ندیده بودم تو صفحه های پیش چی گفتی.
سگ وهابی و بهایی میرزه به توی نظفه ی حروم.
سعی کن دیگه اینجا نیای
تو نه ایرانی هستی نه مسلمون نه انسان یه حیوون زیادی هستی که کاملا الاف و بیکاری و صبح تا شب اینجا کس و شر مینویسی
Harchi rmi5 bashe Keshvaresho doost dare va movafaghiyatesho post mikone. To hala che gohi khordi ? ki to ro kadkhoda kard ? Aslan to ro sanana mardak e bivatan

@rmi5

Last edited:
من تا حالا 50 بار بن شدم اصلا مهم نيست
ولى ببين واسه حرفايى که اينجا زدى چه جورى دهنتو سرويس کنم

@WebMaster @Jungibaaz @Aeronaut @Serpentine
In the bolded part of his quote, he confesses that he has been banned multiple times while he is a very new member, I ask @mods to check his ID, and make sure about being a multi account user, and issue permanent ban for his account & IP.
Thanks.

Country Latest Posts

Back
Top Bottom