What's new

Iranian Chill Thread

mamnun az lotfetoon baro bach :enjoy:
member32733-albums435-22142.gif

chi mamnun mamnun mikoni ?!!!

mage naridi ?

از پست شما که بگذریم . وقتی برخود عرب ها با ایرانیا رو نه تنها در زمان حال بلکه در طول تاریخ می بینم آرزو می کردم که ای کاش اسلامی وجود نداشت تا هیچ وجه اشتراکی با این قوم نداشتیم .

اينو به فرض محال خوب اومدى کفاره ما مسلمونا هم تو دنيا اينه که با اينا وجه اشتراک داريم.
پيامبر (ص) فرمودند اگر من تو هر قومى جز اعراب مبعوث مى شدم اعراب هرگز ايمان نمياوردن.
تو يه حديث ديگم فرمودند من از اعراب هستم اما آنها از من نيستند.

يکى از اتفاقاتى که قبل از ظهور ميفته فتنه اى است که از شرق عليه غرب بلند ميشه مثل بچه شتر رام نشده آروم هم نميگيره.و باعث جنگ جهانى سوم ميشه.تو روايات امده اين جنگ باعث کشته شدن 2/3 مردم کره ى زمين ميشه.البته همشون مستقيما با جنگ نميرن بلکه با تبعات حاصل از جنگ مثل مريضى و سرما

امام باقر عليه السلام نقل شده كه فرمود:

« اهل شرق و غرب با يكديگر اختلاف پيدا مي كنند, آري و اهل قبله نيز)مسلمانان( و مردم با ترسو وحشتِ طاقت فرسائي روبرو خواهند شد وبه همان حال بسر برده تا زمانيكه منادي از آسمان ندا دهد. زماني كه بانگ زد پس كوچ كنيد, كوچ»

امام صادق عليه السلام فرمود:

» اين أمر نخواهد بود تا دو سوم مردم از بين بروند. سئوال كرديم وقتي دو سوم مردم از بين رفتند پس چه كسي باقي مي ماند؟ حضرت فرمود: آيا دوست نداريد كه در يك سوم باقي مانده باشيد؟«6

امام صادق عليه السلام روايت شده است كه فرمود:

«پيشاپيش قائم دو نوع مرگ وجود دارد يكي مرگ سرخ و ديگري مرگ سفيد, تا از هر هفت نفر, پنج نفر از بين بروند»9

از امام باقرعليه السلام روايت شده كه فرمود:

« قائم قيام نمي كند مگر در پي ترس و وحشت و زلزله ها و فتنه و آشوب و بلاهايي كه مردم گرفتار آن شوند كه پيش از آن گرفتار طاعون و بعد از آن, جنگ و خونريزي بين اعراب و مردم ايجاد اختلاف بين مردم و پراكندگي در دين شان و دگرگوني احوال آنان, بگونه ايكه در اثر مشاهدة بجان هم افتادنِ مردم و يكديگر را خوردن, هر كس در صبح و شام, آرزوي مرگ مي نمايد»3

سلام
و البته اینجا یک چیز مشخصه ، تو محدوده ی ظهور چنین چیزهایی کم رخ می ده یعنی توی خاورمیانه چنین مرگهایی کم رخ می ده

چرا !؟

مرگ سفید و سرخ خودش یک معما برای شیعیان بوده ( مثل همون معمای چگونگی صحبت کردن امام زمان از مکه با کل دنیا که یک عده راه افسانه زدند و گفتن صدای حضرت به خواست خدا چنان بلند می شه که تمام مردم دنیا می شنوندش و از این جور چیزها .... حالا مسئله برای ما حل شده ... حضرت از تکنولوژی های ارتباطی استفاده می کنه )

زمانی که بمب اتم آمد ، این مرگ سفید و سرخ هم مشخص شده ....

جنگ اتمی رخ می ده و احتمالا به جزو خاورمیانه ، روم ( اروپا ) و ترکستان ( به احتمال زیاد مراد روسیه ی فعلی است ) بقیه ی جاها به شدت صدمه می بینند ....

خب ولی اینجا سوال هست که چطور مسلمین از این واقعه جان سالم به درد می برند و جزو یک سوم هستند !؟ به خاطر اینکه سلاح های مخرب دارند که دشمن جرات نمی کنه بهشون حمله کنه یا به خاطر دوری از جنگ !؟

این سوال اساسی است ....

نکته ی مهم : ظهور برای کل دنیاست ، نه فقط برای شیعیان یا ایرانی ها ... ما ظهور رو هم بچه بازی کردیم و به جای تلاش برای عوض کردن وضعمون تو دنیا ، مثل آدم های عقده ای دعا می کنیم که امام بیاد و دشمنامون رو برامون بزنه ....

در واقع ما برای ظهور دعا نمی کنیم ، از روی ضعف برای خودمون دعا می کنیم و چه دعاهای باطلی .....

اینجا یک مطلبی دارم در مورد ظهور که اتفاقا دیشب نوشتم ... برگرفته از نوشته های استاد مطهری هست ....

مهدویت یک فلسفه ی بزرگ جهانی - بامداد

حالا همه اعراب شده اند وهابی؟

حرف شما کاملا درست و همه ی آنها وهابی و غیر مسلمان، چرا ایران از دهان مردم خودش می گیرد و از منافع ملی خودش می زند و به حلق اینها می ریزد؟ اینها که دشمن هستند پس چرا 35 سال است میلیاردها دلار به جیب اینها ریخته اند و منافع ملی ایران را فدای آرمانهای آنها کرده اند؟

یک ضرب المثلی هست برای همه ی ما

،
آینه گر نقش تو بنمود راست،

خود شکن، آینه شکستن خطاست

در انتخابات کاندیداهای متعددی وجود داشتند که تا آخر با هم رقابت کردند. اگر همه آنها فقط روی مسأله تحریم و گرانی و مسائل اقتصادی تکیه می‌کردند، تمام عالم می گفتند آمریکا کاملا پیروز شد، چون اینها دیگر از انقلاب‌شان دست برداشتند، و دیگر اسمی از اسلام و انقلاب و ارزش های انقلابی از جمله مقاومت در برابر این زیاده خواهی ها نمی برند، همه کاندیداها می گفتند گرانی، تحریم، آشتی با همه، اگر قضاوت این بود که نقشه اسرائیل و آمریکا کاملا پیروز شده بود و می گفتند این نفس‌های آخری است که انقلاب اسلامی می کشد، یک فشار دیگر بیاوریم کارش تمام است.

ما احساس می‌کردیم در چنین شرایطی یک کاندیدایی هم باید باشد که دم از ارزش های انقلابی بزند، حالا رأی بیاورد یا نیاورد، اگر رأي آورد چه بهتر، و اگر نیاورد لااقل یک تریبونی داشته باشد تا در عالم مطرح شود که یکی از کاندیداها برجستگی اش به عنصر مقاومت است و هنوز هم از ارزش های اسلامی دفاع می‌کند. طبیعی است اگر این جریانات عیناً تکرار بشود، باز هم رفتار ما تکرار خواهد شد، ‌باز هم ما کاندیدایی معرفی می‌کنیم که از ارزش های انقلابی حمایت کند، چه پیروز شود چه نشود، این خودش یکی از اهداف است. اینهایی که دنبال نتیجه هستند، ‌اصلا خود این نتیجه است.

همین الان با کمی عقب نشینی ثابت شد که اینها روز به روز دارند مطمئن می‌شوند که تحریم‌ها اثر کرده و بیشتر فشار می‌آورند. اگر این وضع از قبل بود به طور کلی فاتحه ما را می‌خواندند، ‌تحریم‌ها را چند برابر می‌کردند، هر نوع فشاری به ما وارد می‌کردند و با تبلیغاتشان دنیا را پر می‌کردند که فکر انقلابی شکست خورد و دیگر کسی در ایران توجهی به این تفکرات ندارد. حالا ما پیروزیم یا شکست خوردیم؟

حرف شما کاملا درست و همه ی آنها وهابی و غیر مسلمان، چرا ایران از دهان مردم خودش می گیرد و از منافع ملی خودش می زند و به حلق اینها می ریزد؟ اینها که دشمن هستند پس چرا 35 سال است میلیاردها دلار به جیب اینها ریخته اند و منافع ملی ایران را فدای آرمانهای آنها کرده اند؟

،

سلام
الله اکبر از این همه مغلطه ...
داری در مورد مصر صحبت می کنی ، بنابراین در مورد مصر صحبت می کنم و بعد از حرفم نتیجه می گیری در مورد تمامی اعراب صحبت کردم !؟
به خدا هنوز زنده ام ....

در ضمن ، در مصر جمعیتی هستند بنام سلفیون که اگه از وهابیون عربستان ذهنشان بسته تر نباشه و تعصب شدید و غلطشون بیشتر نباشه ، کمتر نیست ....
حتی دولت صد در صد سکولار نظامی های مصر هم جرات نمی کنه با این جماعت سلفی که تحت عنوان حزب النور هست در بیافته واین سلفیون مصر از اعقاب یکی هستند به نام صلاح الدین ایوبی که از بزرگترین افتخاراتش قتل عام فاطمیون مثل هست

می شه دقیقا این زدن از منافع ملی رو برام مصداق بیاری ... شکر خدا توی خاورمیانه یک حزب الله هست و یک حماس ، حماس رو این سه ، چهار ساله که بهش پول ندادیم ( دادیم به جبهه ای اسلامی که جماعت کوچک و صد در صد جهادی هست ) شد علیه ما ...

در ضمن میلیارد ها دلار رو سند بیار ... من قبولش دارم ولی سند ها ، نری حرفهای وزارت خارجه ی آمریکا و بی بی سی و منافقین خلق رو که همشون دشمنیشون آشکاره رو برایم بیاری ...

در ضمن این برای آرمان امثال بنده هست نه آرمان اعراب .. . جای دوری نریم ، اعراب هم از امثال بنده بیشتر از امثال شما بدشون میاد ، چون اعتقاد دارند دین اسلام فقط مختص خودشون هست و دین نژادشون هست ولیکن وجود امثال بنده می شه خاری در چشمهاشون ....

بنده خودم رو تو آئینه می بینم ولیکن شمائید که یک عکس یکی دیگر رو زدید به آئینه و دارید ادعا می کنید بی نقصید و از همه بهتر می دونید و از همه بیشتر برای ملت و کشور دلتون می تپه ( که البته تاریخ شکست ها و ذلت های خجالت باری که امثال شما به این کشور تحمیل کردند رو به یاد داره )

از شعرها هم سوء استفاده نکنید ....

سلام،بنده با شما پس از صحبت قبلی و ناتمام گذاشتن آن کاری ندارم و پستهایتان را نمی بینم.جواب من در مورد پست دیگر دوستان بود نه شما گرامی، شما لطف کنید ابتدا جواب پست بنده را در صحبت قبلی من با شما بدهید،
سپس اینجا در خدمتتان خواهم بود.

فحش و توهین و برچسب زدن و حمله ی شخصی بدون پشتوانه را همچون پست بالا به عنوان اسپم در نظر گرفته و کماکان پستهایتان قابل دیدن نخواهد بود.

Last edited:
سلام،بنده با شما پس از صحبت قبلی و ناتمام گذاشتن آن کاری ندارم و پستهایتان را نمی بینم. شما لطف کنید ابتدا جواب پست بنده را در صحبت قبلی من با شما بدهید،
سپس اینجا در خدمتتان خواهم بود.

فحش و توهین و برچسب زدن و حمله ی شخصی بدون پشتوانه را همچون پست بالا به عنوان اسپم در نظر گرفته و کماکان پستهایتان قابل دیدن نخواهد بود.

سلام

عزیز دل بنده ، شما داری در مورد مصر صحبت می کنی ، در مورد مصر بهت جواب می دم ، بعد از جواب من به این نتیجه می رسی که در مورد کل اعراب دارم حرف می زنم .... اگه این مغلطه نیست ، پس چیه !؟

،

مطمعن باش ما اگه عليه اسراييل نميجنگيديم اسراييل الان تا شيراز پيش اومده بود.
شما هميشه فاز منفي ميدي و بديهيات رو زير سؤال ميبري

دوستان شب یلدا خوش .
:-)

شب يلداي همگي خوش ...

سلام

عزیز دل بنده ، شما داری در مورد مصر صحبت می کنی ، در مورد مصر بهت جواب می دم ، بعد از جواب من به این نتیجه می رسی که در مورد کل اعراب دارم حرف می زنم .... اگه این مغلطه نیست ، پس چیه !؟

عرض کردم خدمت شما جناب تویلایت،
بنده پس از بحث نا تمام گذشته پستهای شما را نمی بینم،

جواب من در مورد پست دوستان دیگر بود که اعراب را وهابی دونسته اند و ... نه حرف شما.

عرض کردم خدمت شما جناب تویلایت،
بنده پس از بحث نا تمام گذشته پستهای شما را نمی بینم،

جواب من در مورد پست دوستان دیگر بود که اعراب را وهابی دونسته اند و ... نه حرف شما.

من گفتم تو مصر يه جمعيت زيادي سلفي و وهابي هستند

سلفيها از وهابي ها هم خطرناك ترن ...

مطمعن باش ما اگه عليه اسراييل نميجنگيديم اسراييل الان تا شيراز پيش اومده بود.
شما هميشه فاز منفي ميدي و بديهيات رو زير سؤال ميبري

شب يلداي همگي خوش ...

به چه صورت ؟ چرا در دوره ی چند دهه ای شاه و دیکتاتور سابق به این عمل دست نزد؟ چرا با ایران دست اتحاد داد و برنامه برای بمب اتمی ایران داشتند؟

مورد دوم هم اینکه اگر بر فرض صحبت شما درست باشد، این موضوع اولویت دارد یا ادعای جزایر 3 گانه امارات؟ اینکه خطرش بسیار بیشتر و نزدیک تر و اولویتدار تر است. اسرائیل که نه صحبتی کرده بود و نه برنامه ای داشت و نه دست به عملی زده بود شما اعتقاد به جنگ تمام عیار علیه آن دارید.،
امارات که دست روی تمامیت ارضی و جزایر ما گذاشته و به طور رسمی و آشکار علیه ما اقدام می کند را دیگر باید چه کار کنیم؟ به طبع باید چند برابر موضعی که علیه اسرائیل گرفته ایم علیه آنها داشته باشیم ولی چرا نداریم؟ همین طور عراق و یا دولت باکو.

سلام
و البته اینجا یک چیز مشخصه ، تو محدوده ی ظهور چنین چیزهایی کم رخ می ده یعنی توی خاورمیانه چنین مرگهایی کم رخ می ده

چرا !؟

مرگ سفید و سرخ خودش یک معما برای شیعیان بوده ( مثل همون معمای چگونگی صحبت کردن امام زمان از مکه با کل دنیا که یک عده راه افسانه زدند و گفتن صدای حضرت به خواست خدا چنان بلند می شه که تمام مردم دنیا می شنوندش و از این جور چیزها .... حالا مسئله برای ما حل شده ... حضرت از تکنولوژی های ارتباطی استفاده می کنه )

زمانی که بمب اتم آمد ، این مرگ سفید و سرخ هم مشخص شده ....

جنگ اتمی رخ می ده و احتمالا به جزو خاورمیانه ، روم ( اروپا ) و ترکستان ( به احتمال زیاد مراد روسیه ی فعلی است ) بقیه ی جاها به شدت صدمه می بینند ....

خب ولی اینجا سوال هست که چطور مسلمین از این واقعه جان سالم به درد می برند و جزو یک سوم هستند !؟ به خاطر اینکه سلاح های مخرب دارند که دشمن جرات نمی کنه بهشون حمله کنه یا به خاطر دوری از جنگ !؟

این سوال اساسی است ....

نکته ی مهم : ظهور برای کل دنیاست ، نه فقط برای شیعیان یا ایرانی ها ... ما ظهور رو هم بچه بازی کردیم و به جای تلاش برای عوض کردن وضعمون تو دنیا ، مثل آدم های عقده ای دعا می کنیم که امام بیاد و دشمنامون رو برامون بزنه ....

در واقع ما برای ظهور دعا نمی کنیم ، از روی ضعف برای خودمون دعا می کنیم و چه دعاهای باطلی .....

اینجا یک مطلبی دارم در مورد ظهور که اتفاقا دیشب نوشتم ... برگرفته از نوشته های استاد مطهری هست ....

مهدویت یک فلسفه ی بزرگ جهانی - بامداد

تو روايات گفته شده مسلمونا به ويژه ايرانيا ازش آسيب چنداني نمبينن و اين جنگ بين شرق و غربه
چين روسيه امريكا اروپا

به چه صورت ؟ چرا در دوره ی چند دهه ای شاه و دیکتاتور سابق به این عمل دست نزد؟ چرا با ایران دست اتحاد داد و برنامه برای بمب اتمی ایران داشتند؟

مورد دوم هم اینکه اگر بر فرض صحبت شما درست باشد، این موضوع اولویت دارد یا ادعای جزایر 3 گانه امارات؟ اینکه خطرش بسیار بیشتر و نزدیک تر و اولویتدار تر است. اسرائیل که نه صحبتی کرده بود و نه برنامه ای داشت و نه دست به عملی زده بود شما اعتقاد به جنگ تمام عیار علیه آن دارید.،
امارات که دست روی تمامیت ارضی و جزایر ما گذاشته و به طور رسمی و آشکار علیه ما اقدام می کند را دیگر باید چه کار کنیم؟ به طبع باید چند برابر موضعی که علیه اسرائیل گرفته ایم علیه آنها داشته باشیم ولی چرا نداریم؟ همین طور عراق و یا دولت باکو.

جزاير سه گانه كجا فلسطين كجا.
امريكا و اسراييل با تجهيز كردن ايران ميخاستن سال 80 شاه به صدام ضد اسراييلي حمله كنه و از اون ورم اسراييل و امريكا خاور ميانه رو تا فرات درو كنن

Last edited:
Back
Top Bottom