What's new

Iranian Chill Thread

اینا همینان که ۴۴ سال خون دادن اما به اجنبی باج ندادن

بلد نیستم. هر فیلترشکنی امتحان میکنم کنده و قطعی زیاد داره ..
این راه حلی که بهت می‌گم رو امکان نداره قطع کنند چون اگه قطع کنند استارتاپ‌های زیادی هم پشت بندش می‌خوابن

یه وی پی‌ اس خارج از ایران بخر مثلاً ماهی ۱۰۰ هزار تومن اینها
حتی ۱ گیگ رم هم کافی هست. بزن تو گوگل خرید وی پی اس خارج از ایران. مثلاً از او وی اچ یا هتزنر

بعد با استفاده از پورت ۲۲ که برای اس اس اچ هست بهش وصل شو و ترافیکت رو ازش تونل کن

این مدلی مثلاً

ssh -D 1000 -C -N -q -f root@[IP Address]

این طوری به وی پی اس لاگین می‌کنی و روی پورت ۱۰۰۰ کامپیوترت پراکسی راه انداختی

بعد با فایرفاکس برو تو تنظیمات شبکه

Network Settings > Manual Proxy Configuration
SOCKS HOST: 127.0.0.1
SOCKS Port: 1000

بعد هم تیک زیر رو بزن
Proxy DNS when using SOCKS v5

اینطوری همه ترافیکت از طریق وی پی اسی که خریدی تونل زده می‌شه

امکان اینکه روش رو هم ببندن تقریباً صفر هست چون کاسبی همه کسب و کارهای اینترنتی می‌خوابه

به خصوص به درد ترید کردن خیلی می‌خوره چون اگه ارتباطتت قطع بشه کلاً فایرفاکس قطع می‌شه و یه وقت امکان نداره سوتی بدی و معلوم بشه آی پی سیستمت مال ایران هست​

این راه حلی که بهت می‌گم رو امکان نداره قطع کنند چون اگه قطع کنند استارتاپ‌های زیادی هم پشت بندش می‌خوابن

یه وی پی‌ اس خارج از ایران بخر مثلاً ماهی ۱۰۰ هزار تومن اینها
حتی ۱ گیگ رم هم کافی هست. بزن تو گوگل خرید وی پی اس خارج از ایران. مثلاً از او وی اچ یا هتزنر

بعد با استفاده از پورت ۲۲ که برای اس اس اچ هست بهش وصل شو و ترافیکت رو ازش تونل کن

این مدلی مثلاً

ssh -D 1000 -C -N -q -f root@[IP Address]

این طوری به وی پی اس لاگین می‌کنی و روی پورت ۱۰۰۰ کامپیوترت پراکسی راه انداختی

بعد با فایرفاکس برو تو تنظیمات شبکه

Network Settings > Manual Proxy Configuration
SOCKS HOST: 127.0.0.1
SOCKS Port: 1000

بعد هم تیک زیر رو بزن
Proxy DNS when using SOCKS v5

اینطوری همه ترافیکت از طریق وی پی اسی که خریدی تونل زده می‌شه

امکان اینکه روش رو هم ببندن تقریباً صفر هست چون کاسبی همه کسب و کارهای اینترنتی می‌خوابه

به خصوص به درد ترید کردن خیلی می‌خوره چون اگه ارتباطتت قطع بشه کلاً فایرفاکس قطع می‌شه و یه وقت امکان نداره سوتی بدی و معلوم بشه آی پی سیستمت مال ایران هست​
من مشکلی ندارم که ای پی م مشخص بشه مال ایران هست

من سیستمی روی اندروید یا ویندوز میخام که بشه کل فیلتر رو دور زد و برنامه هایی مثل متاتریدر به راحتی اجرا بشن

من مشکلی ندارم که ای پی م مشخص بشه مال ایران هست

من سیستمی روی اندروید یا ویندوز میخام که بشه کل فیلتر رو دور زد و برنامه هایی مثل متاتریدر به راحتی اجرا بشن
روی ویندوز همین ساکس رو راه بندازی اوکیه کاملاً

من حتی آبان ۹۸ که کل اینترنت به خارج از کشور رو بستند دسترسی‌ام برقرار بود

یه وی پی اس تو مرکز امام خمینی گرفته بودم با اون وصل می‌شدم
حتی اگه اینترنت ایران به خارج رو قطع کنند مرکز امام اینترنت به خارج رو قطع نمی‌کنند چون اون وقت سرورها نمی‌تونند آپدیت‌های امنیتی رو بگیرن
دو مرحله تونل می‌کنی درست می‌شه​

روی ویندوز همین ساکس رو راه بندازی اوکیه کاملاً

من حتی آبان ۹۸ که کل اینترنت به خارج از کشور رو بستند دسترسی‌ام برقرار بود

یه وی پی اس تو مرکز امام خمینی گرفته بودم با اون وصل می‌شدم
حتی اگه اینترنت ایران به خارج رو قطع کنند مرکز امام اینترنت به خارج رو قطع نمی‌کنند چون اون وقت سرورها نمی‌تونند آپدیت‌های امنیتی رو بگیرن
دو مرحله تونل می‌کنی درست می‌شه​
وی پی اس مرکز امام خمینی رو از کجا بگیرم؟

وی پی اس مرکز امام خمینی رو از کجا بگیرم؟
بزن تو اینترنت وی پی اس ایران میاد
بیشترشون تو دیتاسنتر توپ خونه (میدون امام خمینی)‌ هستند
یه کم بگردی راحت پیدا می‌شه فقط ممکن هست ازت مدارک بخوان
مثلاً بگه کارت ملیت رو آپلود کن و از این صحبت‌ها​

بزن تو اینترنت وی پی اس ایران میاد
بیشترشون تو دیتاسنتر توپ خونه (میدون امام خمینی)‌ هستند
یه کم بگردی راحت پیدا می‌شه فقط ممکن هست ازت مدارک بخوان
مثلاً بگه کارت ملیت رو آپلود کن و از این صحبت‌ها​
با وی پی اس ایران مشکل حل میشه ؟

هم روی ویندوز بالا میاد هم روی اندروید؟

با وی پی اس ایران مشکل حل میشه ؟
وی پی اس ایران رو زمانی بگیر که اینترنت ایران به خارج از کشور رو بستن
الکی فعلاً هزینه اضافه نده

فعلاً وی پی اس خارج از کشور رو بگیر فقط که بهش ترافیکت رو تونل کنی
یعنی هر ترافیکی که تو بخوای اول از طریق اون سرور ارسال یا دریافت می‌شه بعد به تو می‌رسه
بعد اس اس اچ رمزنگاری شده هم هست

اگه یه روزی دیدی ترافیک ایران به خارج از کشور رو ممکن هست ببندن اون وقت یه وی پی اس ایران هم بگیر

بعد برو روی وی پی اس ایرانت وصل شو به وی پی اس خارج
بعد از کامپویترت وصل شو به وی پی اس ایرانت​

Decency is you do it the right way if setting Hijabs on fire and screaming death to the Islamic Republic is decency then we need some lessons on this subject.

On the issue of "Backyard" we are completely fine we don't need quotations from Hijab Burners sitting in America.

The issue at hand is Iran and its growing K-Pop population who are clutching on white pills the average Iranian lives in Iran but dreams of being Italian 🤦🏻‍♂️

It's funny that Shia Mullahs and Liberal fanatics are teaching each other about human decency that to in Iran.
Totally agree it’s an Iranian issue,mostly referring you judging your own people while you should worry about your own home. Also my wife and her friends don’t burn hijabs tbh it’s the opposite here in America you have the hardliners trying to prevent religious expression and liberals fighting for it the more you tell someone they can’t do this or that they fight it, your women in iran and women in America and not just Muslims difference is usually someone protesting on the streets don’t get shot in the head, you can justify it as much as you want but you come off silly, I highly doubt iran going to fall and rather it didn’t because it will be a domino effect a free for all a lot more death tens of thousands if not more irans population is young what they want is jobs and to be left alone in their daily lives, these millionaire mullahs are living the good life ordinary citizens aren’t

Given the strength of proxies like the Houthis and Hezbollah, I am surprised why Iran has not looked into a similar play in Azerbaijan. Invading Azerbaijan outright is not really an option but maybe they can establish a proxy within Azerbaijan to cause maximum damage while the conflict is still hot. This seems like a good opportunity to establish some kind of proxy force somewhere in the Caucasus. It would be nightmare for the Israelis which have basically had free reign up till now. Iran seems to have a good formula to do it, I wonder if someone at IRGC HQ is looking into this.
Iran plays a long. Sit back for a while (very long while) and see how things unfold.

وی پی اس ایران رو زمانی بگیر که اینترنت ایران به خارج از کشور رو بستن
الکی فعلاً هزینه اضافه نده

فعلاً وی پی اس خارج از کشور رو بگیر فقط که بهش ترافیکت رو تونل کنی
یعنی هر ترافیکی که تو بخوای اول از طریق اون سرور ارسال یا دریافت می‌شه بعد به تو می‌رسه
بعد اس اس اچ رمزنگاری شده هم هست

اگه یه روزی دیدی ترافیک ایران به خارج از کشور رو ممکن هست ببندن اون وقت یه وی پی اس ایران هم بگیر

بعد برو روی وی پی اس ایرانت وصل شو به وی پی اس خارج
بعد از کامپویترت وصل شو به وی پی اس ایرانت​
وی پی اس ایران سرعتش بیشتره یا خارج ؟

afsasan3@gmail.com میشه بهم ایمل بدی از کجا بگیرم

@QWECXZ

مهندس جان این وی پی اس رو میشه در غالب وی پی ان کرد که با اوپن وی پی ان اجرا بشه؟

میتونی یه قراری با من میدون آزادی بزاری؟

Back
Top Bottom