What's new

Iranian Chill Thread

Former palace of Shah "Saadabbad" which was turned into a museum is being visited by Iranian tourists during the Noruz holidays..
1648296811719.png

1648296784585.png

1648296848403.png

1648296873287.png

1648296893662.png

1648296912468.png

1648296926555.png

1648296945736.png

1648296975993.png

سرلشکر باقری: آینده کشور با روایت درست از دفاع مقدس تضمین می‌شود/ ایثار و اخلاص در سرزمین‌های نور موج می‌زند​

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: آینده کشور با روایت درست دفاع مقدس تضمین می‌شود که موجب امنیت پایدار برای کشور است و در سایه امنیت پایدار توسعه و پیشرفت شکل خواهد گرفت.

سرلشکر باقری: آینده کشور با روایت درست از دفاع مقدس تضمین می‌شود/ ایثار و اخلاص در سرزمین‌های نور موج می‌زند

یکی از کارهایی که باید در دولت رئیسی انجام بشه برگردوندن آبرو به دستگاه امنیتی کشور هست که یه سری حرومزاده مفت خور هر مزخرفی رو در اینترنت شب و روز نگن و فکر کنند هیچ چیزی نمی‌شه
دست کم این افراد باید شناسایی بشن و از کار اخراج بشن و از کشور هم ممنوع الخروج بشن و از بسیاری از حقوق شهروندی محروم بشن​

یکی از کارهایی که باید در دولت رئیسی انجام بشه برگردوندن آبرو به دستگاه امنیتی کشور هست که یه سری حرومزاده مفت خور هر مزخرفی رو در اینترنت شب و روز نگن و فکر کنند هیچ چیزی نمی‌شه
دست کم این افراد باید شناسایی بشن و از کار اخراج بشن و از کشور هم ممنوع الخروج بشن و از بسیاری از حقوق شهروندی محروم بشن​

اینها تهران نیستند

دستور رسیده باید به مردم ایران فهموند تاریخ شون رو ول کنند
وطن دوستی رو ول کنند
یکپارچگی کشور رو ول کنند
و طبق برنامه ما با ملاها مقابله کنند

ملت هم سر کیف از حملات یمنی ها
از هر طیفی و باوری عشق کردن

حتی شهرام همایون خطر امنیتی و نقشه ها برای ایران رو فهمیده

ابی ابنه ای هم ابزاره
خوشحالم هیچ وقت کنسرت اون عنتر نرفتم

اینها تهران نیستند

دستور رسیده باید به مردم ایران فهموند تاریخ شون رو ول کنند
وطن دوستی رو ول کنند
یکپارچگی کشور رو ول کنند
و با ملاها مقابله کنند

ملت هم سر کیف از حملات یمنی ها
از هر طیفی و باوری عشق کردن
خیلی‌هاشون ایران هستند
انقدر کسانی رو می‌شناسم که تو شرکت‌های بزرگ ایرانی و حتی دولتی کار می‌کنند و هر مزخرفی که می‌خوان رو در توئیتر و اینستاگرام و اینها می‌گن
وقتی بازیگر مملکت پس از ترور ژنرال مملکت بهش توهین می‌کنه و می‌گه خوب کردن و هیچ پاسخی هم ازش نمی‌خوان دیگه معلوم هست بقیه که احساس می‌کنند معروف هم نیستند و پیداشون نمی‌شه کرد چه حاشیه امنی رو برای خودشون تصور می‌کنند​

خیلی‌هاشون ایران هستند
انقدر کسانی رو می‌شناسم که تو شرکت‌های بزرگ ایرانی و حتی دولتی کار می‌کنند و هر مزخرفی که می‌خوان رو در توئیتر و اینستاگرام و اینها می‌گن
وقتی بازیگر مملکت پس از ترور ژنرال مملکت بهش توهین می‌کنه و می‌گه خوب کردن و هیچ پاسخی هم ازش نمی‌خوان دیگه معلوم هست بقیه که احساس می‌کنند معروف هم نیستند و پیداشون نمی‌شه کرد چه حاشیه امنی رو برای خودشون تصور می‌کنند​

آخرش ایرانی اند
نباید باهاشون خشن بود

من خودم روزی مثل اونها فکر میکردم
و از سپاه متنفر بودم

تا عمق نقشه علیه مردم رو دیدم

آخرش ایرانی اند
نباید باهاشون خشن بود

من خودم روزی مثل اونها فکر میکردم
و از سپاه متنفر بودم

تا عمق نقشه علیه مردم رو دیدم
من اصلاً می‌گم از سپاه متنفر باشن، از خامنه‌ای متنفر باشن، از اسلام متنفر باشن، اما وقتی از هویت ایرانی متنفر هستند باید دهنشون رو سرویس کرد
کسی که از هویت ایرانی متنفر هست مشکلش سیاسی نیست و جاش در ایران نیست یا دست کم از حقوق یک شهروند ایرانی کامل نباید برخوردار باشه​

Ziad tavaghoh az mollaha nadashte bash. Keshvar dare lang lang roozesho migzaroone. Bargardoondane aabroo eraade va eghtedar nezaami mikhad ke dar hokoomat mollahyan dide nemishe.

من اصلاً می‌گم از سپاه متنفر باشن، از خامنه‌ای متنفر باشن، از اسلام متنفر باشن، اما وقتی از هویت ایرانی متنفر هستند باید دهنشون رو سرویس کرد
کسی که از هویت ایرانی متنفر هست مشکلش سیاسی نیست و جاش در ایران نیست یا دست کم از حقوق یک شهروند ایرانی کامل نباید برخوردار باشه​

گاهی تبعیض دیدند که متنفر شدند

همه فکر میکنند من در حد بسیجی و مسلمان و فلان ام

من خودم روزی برعنداز بودم پژمان جان
تظاهرات کردم علیه اونها
فحش به خامنه ای دادم

بهشون فرصت بده عمق نقشه رو میبینند
نباید نیروی خودی رو سریع بیگانه کرد

گاهی تبعیض دیدند که متنفر شدند

همه فکر میکنند من در حد بسیجی و مسلمان و فلان ام

من خودم روزی برعنداز بودم پژمان جان
تظاهرات کردم علیه اونها
فحش به خامنه ای دادم

بهشون فرصت بده عمق نقشه رو میبینند
نباید نیروی خودی رو سریع بیگانه کرد
این هم یک طرز فکر هست که البته طرز فکر منطقی و درستی هم هست
باید اعتراف کنم که حق با تو هست. ولی در این بین نمی‌شه هر حرفی زد و هیچ هزینه‌ای هم نپرداخت
حق با تو هست چون اگه افرادی مثل اون فرد نبودن خود من هم امروز همچنان برانداز بودم و هنوز مرگ بر دیکتاتور می‌گفتم
من دوزاریم حدوداً ۲ سال بعد از اتفاقات ۸۸ افتاد که هدف این‌ها آزادی اجتماعی نیست، بلکه موجودیت ایران هست
من برانداز بودم (و هنوز هم به شکل دیگه‌ای هستم) تا زمانی که هدف تغییر در ساختار آزادی‌های اجتماعی و فردی باشه
اما این افراد می‌خوان ایران رو نابود کنند و باید جلوشون با تمام وجود ایستاد
با همه انتقادی که به امید دانا دارم اما امید دانا نقش خیلی مهمی رو یک تنه در جلوی این افراد ایستادن بازی کرد​

Back
Top Bottom