What's new

Iranian Chill Thread

@Shawnee
ریخت روی ۳۶ هزار دلار
هنوز هم بهش نمی‌گی ریزش؟

این روند به نظر میاد حداقل چند ماه دیگه ادامه داشته باشه تا برسه روی ۳۰ هزار یا حتی ۲۰ هزار
زیر ۳۰ هزار رسید باید فرغون بیاریم تا می‌تونیم بخریم
هر چند که امسال احتمالاً سال خوبی نباشه. حداقل تا تابستون
نظرت چیه؟

دلار هم احتمالاً اگه توافق بشه برگرده بین ۲۰ هزار تا ۲۵ هزار. احتمال زیاد نزدیک ۲۵ هزار نوسان کنه
رسماً همه ایرانی‌هایی که توی رمز ارز تو آذر ماه سرمایه وارد کردن دارن به خاک سیاه می‌شینن​

پژمان جان

کریپتو یک ماهه شده مقلد نزدک
بورس آمریکا داره میریزه و کریپتو باهاش میریزه

من هنوز دی سی ای میکنم
همزمان هولد و ترید

مشابه اینها زیاد دیدم
وقتی بره بالا چنان بالا میره فرصت ورود نده
بایدن نوامبر انتخابات میان دوره ای داره
مجبوره جمعش کنه این گه کاری ها رو

دفعه آخر اینجوری شد
فهمیدیم فد سهام تک خریده بود
روزنبرگ آشغال قبل خبر تک خریده بود​

پژمان جان

کریپتو یک ماهه شده مقلد نزدک
بورس آمریکا داره میریزه و کریپتو باهاش میریزه

من هنوز دی سی ای میکنم
همزمان هولد و ترید

مشابه اینها زیاد دیدم
وقتی بره بالا چنان بالا میره فرصت ورود نده
بایدن نوامبر انتخابات میان دوره ای داره
مجبوره جمعش کنه این گه کاری ها رو

دفعه آخر
فهمیدیم فد سهامدتک خریده بودند
روزنبرگ آشغال قبل خبر تک خریده بود​
حرفت رو قبول دارم
اگه یادت هم باشه زمانی که بحث ترکیدن حباب دات کام بود گفتم یه محرک ساده مثل دستکاری نرخ تورم می‌تونه کل بازار رو بترکونه و پس لرزه‌های دیگه هم داشته باشه
الان که همین طوری از هر طرف داره خبر بد میاد

حالا مسئله اینجاست که به نظرت زمان ورود کی هست؟ تا کی بازار خرسی هست به نظرت؟
رفت تا سال ۲۰۲۴ یا به نظرت امسال دوباره صعودی می‌شه؟

وگرنه در اینکه زمانی که بازار صعودی بشه حتی فرصت ورود هم نمی‌ده باهات موافق هستم
وگرنه واقعاً ارزش اتریوم زیر ۳۰۰۰ دلار دیگه نمی‌تونه باشه. با این همه تغییرات مثبتی که انجام شده و در راه هست​

@Shawnee
رسماً همه ایرانی‌هایی که توی رمز ارز تو آذر ماه سرمایه وارد کردن دارن به خاک سیاه می‌شینن
خیلی‌ها هستند تو این دو ماه سرمایه‌اشون نصف شده یا حتی بیشتر از نصف شدن ضرر کردن​
این کریپتو کارنسی ها همه دارایی های اسپکیولیتیو هستن وقتی ایرانی ها رو این چیزها سرمایه گذاری میکنن باید آماده به گا رفتن هم باشن​

این کریپتو کارنسی ها همه دارایی های اسپکیولیتیو هستن وقتی ایرانی ها رو این چیزها سرمایه گذاری میکنن باید آماده به گا رفتن هم باشن​
آره. اینکه ۱۰۰ درصد حرف درستی هست
بعید می‌دونم بیت‌کوین حالا حالاها دوباره به رکورد ۶۸ هزار دلار برسه
تو ۲۰۲۲ اگه هنر کنه زیر ۲۰ هزار نیاد. شاید برگرده دوباره تو کانال ۵۰ هزار تا ۶۰ هزار

اما ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ احتمال زیاد ۱۰۰ هزار یا ۲۰۰ هزار دلار رو هم رد کنه
یه سری که پیش‌بینی می‌کنند سایکل بعدی می‌ره روی ۵۰۰ هزار اما بعیده به نظرم
دلار خودمون هم که هر سال تقریباً ۳۰ درصد قیمت‌اش بالا می‌ره
تا ۳ - ۴ سال دیگه قیمت واقعی‌اش بالای ۱۰۰ هزار تومن باید باشه
مگر اینکه یه توافق خیلی اساسی بین ایران و قدرت‌های جهانی بشه

اگه کسی توانایی صبر کردن تا ۲ - ۳ سال دیگه رو داشته باشه قطعاً ضرر نمی‌کنه​

حرفت رو قبول دارم
اگه یادت هم باشه زمانی که بحث ترکیدن حباب دات کام بود گفتم یه محرک ساده مثل دستکاری نرخ تورم می‌تونه کل بازار رو بترکونه و پس لرزه‌های دیگه هم داشته باشه
الان که همین طوری از هر طرف داره خبر بد میاد

حالا مسئله اینجاست که به نظرت زمان ورود کی هست؟ تا کی بازار خرسی هست به نظرت؟
رفت تا سال ۲۰۲۴ یا به نظرت امسال دوباره صعودی می‌شه؟

وگرنه در اینکه زمانی که بازار صعودی بشه حتی فرصت ورود هم نمی‌ده باهات موافق هستم
وگرنه واقعاً ارزش اتریوم زیر ۳۰۰۰ دلار دیگه نمی‌تونه باشه. با این همه تغییرات مثبتی که انجام شده و در راه هست​

من چه در قضیه فد و چه اوکراین مشکل بزرگی نمیبینم

البته تریدر سریع خارج میشه و همه به گا میرن

تا قبل انتخابات میان دوره ای حله به نظرم

من چه در قضیه فد و چه اوکراین مشکل بزرگی نمیبینم

البته تریدر سریع خارج میشه و همه به گا میرن

تا قبل انتخابات میان دوره ای حله به نظرم
البته به نظرم بالا رفتن قیمت نفت هم بی‌اثر نیست
تا زمانی که بیت کوین بر پایه اثبات با کار هست بالا رفتن قیمت نفت اثر شدید منفی می‌ذاره
اگه نفت بره بالای بشکه‌ای ۱۰۰ دلار باید با بیت‌کوین خداحافظی کرد تا اینکه با آپگرید جدید برگرده
یا اینکه مردم کم کم به رمزارزهایی که اثبات با سهام هستند روی بیارن
امکان برگشت بیت‌کوین با این وضعیت بحران انرژی تو دنیا حالا حالاها نیست به نظرم​

very interesting. Did ancient Egyptians have helicopters or witness such technology ? If not then what does this symbol represent ?

1642840710071.png

Last edited:
The 6th wave, Omicron wave, seems to be starting in Iran. Covid counts are seeing a sudden increase starting on Jan 9th onward, although death counts have not increased yet. Infact death counts are down to 20 a day, the lowest since March 2020.

Too bad this is happening. The whole thing will probably take a month or so to play out so we'll have to wait and see. Hopefully deaths will remain low regardless since most of the population is vaccinated now and there are some restrictions in place. Although neither high vaccination rates nor restrictions have been able to stop Omicron from spreading in western nations.

o.jpg
o2.jpg
o3.jpg

o4.jpg

Last edited:
The 6th wave, Omicron wave, seems to be starting in Iran. Covid counts are seeing a sudden increase starting on Jan 9th onward, although death counts have not increased yet. Infact death counts are down to 20 a day, the lowest since March 2020.

Too bad this is happening. The whole thing will probably take a month or so to play out so we'll have to wait and see. Hopefully deaths will remain low regardless since most of the population is vaccinated now and there are some restrictions in place. Although neither high vaccination rates nor restrictions have been able to stop Omicron from spreading in western nations.

View attachment 810495View attachment 810496View attachment 810497
View attachment 810498
Caution, Omicron is different. This

View attachment 810495View attachment 810496View attachment 810497
View attachment 810498
Caution, Omicron is relatively benign. Omicron is the first variant where it has presented a real option NOT to boost (still need double vax). The basis is that natural immunity is far more advantageous than a synthetic one. This was not an option with previous variants since the risk of hospitalization and death was far higher, contagiousness far lower (counterintuitively this is bad), and incubation period longer...ergo the correct choice to get double vaxd. As such, for those who are healthy AND 2x vaxd, getting a booster can be strongly argued to be disadvantageous when the next deadly variants (after Omicron) come to bear. Note, there are those that believe the virus might have 'made a mistake' with it's Omicron variant and presented the possibility that it will be herded out. Omicron, universally is less dangerous for those who have been previously infected (like in Iran) and a little less so for those who have been 2x vaxd (like in Iran). I strongly suggest following this scientist (Campbell) and his particular video about Iran. I predict Iran will be fine.

Last edited:

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Country Latest Posts

Back
Top Bottom