What's new

Iranian Chill Thread

I'm sure that will be bloody .

Slow%20motion%20uppercut_%20left%20hook_%20right%20hand.gif

Exactly:tup::agree:

@Abii
where are you buddy?

I am sure It would be funny:-)

@Serpentine
I suggest to move that thread to some other section, since Middle east section has too many trollers and I am 100.00% sure that they would ruin the thread.

@haman10 @Ostad @S00R3NA
Why no one is online today?:(

I check the thread every 2-3 hours .

have decided to be silent cos it works better in our society otherwise you'll be screwed . :coffee:

I check the thread every 2-3 hours .

have decided to be silent cos it works better in our society otherwise you'll be screwed . :coffee:

what do you mean by our society?:what:
PDF in general or Iranians?

iranian brothers , if anyone knows iran-iraq war to a good extent , please participate in this project by jaibi . hope we can help to launch a rational-based-on-facts project

PDF Project: Case study of IRAQ-IRAN WAR
من خودم مطلعه نکردن ولی بهترین کتابی که دیدم و دارم جنگ ایران و عراق نوشته استاد دانشگاه لوزان سویس عبدالمجید تراب زمزمی 1368(به انگلیسی) قیمت 1250 ریال:rolleyes: و به فارسی هم ترجمه شده

من خودم مطلعه نکردن ولی بهترین کتابی که دیدم و دارم جنگ ایران و عراق نوشته استاد دانشگاه لوزان سویس عبدالمجید تراب زمزمی 1368(به انگلیسی) قیمت 1250 ریال:rolleyes: و به فارسی هم ترجمه شده
:o::o::o:

کتاب دست مال زمستان 68 ه مال بابام بوده آثار باستانی واسه خودش
روی جلدش نوشته(ترجمه میکنم) اولین اثر تحقیقی و مستند جنگ ایران و عراق

کتاب دست مال زمستان 68 ه مال بابام بوده آثار باستانی واسه خودش
روی جلدش نوشته(ترجمه میکنم) اولین اثر تحقیقی و مستند جنگ ایران و عراق
:enjoy:

سلام
قبل از سیاست های اقتصادی " تعدیل اقتصادی " جناب هاشمی ، ریال ارزشش خودش رو داشت ( حتی وسط جنگ ) ولیکن ایشون ناک اوتش کرد ... تو زمانی خاتمی ادامه پیدا کرد و تو همین سال آخر احمدی نژاد ، فاتحه ش رو خوندند

کلا تکنوکرات ها و بعد ها اصلاح طلبان و بعد هم سیاستمداران جناب احمدی به سیاست نفتی اعتقاد داشتند و برای جبران مشکلات هر وقت کم می آوردن ، ارزش ریال رو کاهش می دادند تا با فروش دلار بودجه رو تامین کنند

ریشه ی این مشکل هم به سال های دهه ی 40 بر می گرده که حکومت شاه به عت افزاش قیمت نفت ، بودجه رو از اونجا تامین کرد و سیستم تولیدی و بعد هم سیستم مالیاتی کشور رو بر فنا داد ...

خب ، اینکه مثلا چهارتا شرکت خارجی بیاند و نفت رو در بیارند و بفروشند و پولش رو بدهند به دولت ، آسون تر از اینه که آقایون سیاستمدار ، فکر کنند تا اقتصاد و تولید و نظام مالیاتی درست و حسابی بسازند ...

چندین بار رهبری بهشون گفت کاری کنید که نیاز به فروش نفت نداشته باشیم ، و به قول خودش آقایون اقتصاد دان ، بهش

لبخند ( تحقیر آمیز ) تحویل دادند و گفتند مگر می شود !؟

_______

به هر حال من همیشه آرزو می کردم و تمام چاه های نفت ایران رو آتیش بزنیم .... ازش متنفر بودم

Last edited:
سلام
قبل از سیاست های اقتصادی " تعدیل اقتصادی " جناب هاشمی ، ریال ارزشش خودش رو داشت ( حتی وسط جنگ ) ولیکن ایشون ناک اوتش کرد ... تو زمانی خاتمی ادامه پیدا کرد و تو همین سال آخر احمدی نژاد ، فاتحه ش رو خوندند ...
Agree:tup:

400 safhast
1250/400=3.125 rial per page :flame:

alaan ba 3.125 rial fohsh ham be aadam nemidan:what:

Exactly:tup::agree:

@Abii
where are you buddy?
hey, had an insane work week, barely had time to do anything. As soon as it gets warm, and by warm I mean better than -10 lol, work picks up and we have to run around like crazy to catch up (12-14 hours a day minimum). Next week is gonna get arctic again so we'll be less busy thankfully. The -34 on Thursday will suck a lot though lol

Back
Top Bottom