What's new

Iranian Chill Thread

همیشه گفتم که واکسن سلاحه و مهمه کی تو منطقه کشته میده چون واکسن نداره
‌‌---
‌‌‌​
تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا بعد از عید 1400
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تولید انبوه واکسن کرونا بعد از عید 1400 خواهد بود از حمایت پارلمان از واکسن ایرانی خبر داد.​
تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا بعد از عید 1400

به گزارش خبرگزاری فارس، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در رشته‌ توئیتی خاطرنشان کرد: امروز جلسه‌اى با حضور دانشمندان و مسئولان دستگاه‌هاى ذیصلاح در تولید واکسن ایرانى کووید١٩ در مجلس برگزار شد؛ آنچه مشخص است، اولین واکسن‌ها تا پایان سال جارى تولید مى‌شود و تولید انبوه آن بعد از عید خواهد بود.
هم دیروز در ستاد ملى کرونا و هم امروز تاکید کردم که باید قبل از کشورهاى منطقه به واکسن کووید ١٩ دست یابیم؛ به همین دلیل هفته آینده جلسه تشکیل مى‌شود و تا حصول نتیجه نیز موضوع را با همکارى کمیسیون بهداشت دنبال مى‌کنیم.
دکتر عبدالحسین روح الامینى از طرف مجلس شوراى اسلامى در کمیته تولید واکسن عضو شد تا در خانه ملت موضوع را از نزدیکتر دنبال کنیم.
همت ما این است که فقط از واکسن تولید داخل استفاده کنیم.
13990916001109_Test_NewPhotoFree.jpg

اقا اصلا شب دراز باشه یا اصلا شبی نباشه

شما خودت سخت کار کن و دست فقیری رو بگیر
اگه دانشجویی تحصیلاتتو با نهایت موفقیت تکمیل کن

پولداری دست فقیری رو بگیر
وظیفتو انجام بده‌

ما اطلاعات امنیتی و نظامی نداریم و تحلیلاتمون محدوده
حرص الکی نخور

بازی فوتبال نیست که هوادارها کنار گود بشینن بگن لنگش کن​

اقا اصلا شب دراز باشه یا اصلا شبی نباشه

شما خودت سخت کار کن و دست فقیری رو بگیر
حرص الکی نخور

بازی فوتبال نیست که هوادارها کنار گود بشینن بگن لنگش کن​
البته اون کشتی هست که کنار گود می شینن می گن لنگش کن شانی جان
تو فوتبال تو کشور ما یا با آجر می زنند سر هم دیگه رو می شکنند، یا با نارنجک چشم کمک داور رو تخلیه می کنند، یا شعار تجزیه طلبی می دن

آبروی کشور رو بردن واقعاً. چرا وقتی نمی تونند ادعا می کنند؟ مگه خامنه ای نبود که می گفت آمریکا یکی برنه 10 تا می خوره؟
مگه خامنه ای نگفت آمریکا هیچ غلطی نمی کنه فرداش ترامپ دستور ترور سلیمانی رو داد؟​

البته اون کشتی هست که کنار گود می شینن می گن لنگش کن شانی جان
تو فوتبال تو کشور ما یا با آجر می زنند سر هم دیگه رو می شکنند، یا با نارنجک چشم کمک داور رو تخلیه می کنند، یا شعار تجزیه طلبی می دن

آبروی کشور رو بردن واقعاً. چرا وقتی نمی تونند ادعا می کنند؟ مگه خامنه ای نبود که می گفت آمریکا یکی برنه 10 تا می خوره؟
مگه خامنه ای نگفت آمریکا هیچ غلطی نمی کنه فرداش ترامپ دستور ترور سلیمانی رو داد؟

اقا فرض کنیم حق با شما

در هر لحظه شما وظیفتو انجام بده
برو درستو بخون یا ریسرچ ات رو تموم کن
یا خدمتی به فقیری کن

حرص خوردن و خالی کردن عصبانیت فایده نداره​

اقا فرض کنیم حق با شما

در هر لحظه شما وظیفتو انجام بده
برو درستو بخون یا ریسرچ ات رو تموم کن
یا خدمتی به فقیری کن

حرص خوردن و خالی کردن عصبانیت فایده نداره​
کدوم ریسرچ آخه؟
کلاً هر حرفی می زنی دست رو دلم می ذاری شانی

از زمانی که روحانی اومده، کلاً گرنت استاد دانشگاه ها رو که دارن دیر پرداخت می کنند و یکی در میون پرداخت می کنند
تو ریسرچ که معاون فناوری و پژوهش رئیس جمهور (سورنا ستاری که به خاطر پدرش پست گرفته) کلاً از همون روز اول گفت من به ریسرچ اعتقادی ندارم، به نظرم اینها پول دور ریختن هست، من به پتنت اعتقاد دارم

بعد 8 سال رشد ریسرچ که تقریباً متوقف شده که هیچ، پتنتی هم تقریباً آنچنان ثبت نکردیم

کلاً به قدری اوضاع فاجعه هست که هر چی بگی می شه باهاش یه فاجعه جدید رو موشکافی کرد​

کدوم ریسرچ آخه؟
کلاً هر حرفی می زنی دست رو دلم می ذاری شانی

از زمانی که روحانی اومده، کلاً گرنت استاد دانشگاه ها رو که دارن دیر پرداخت می کنند و یکی در میون پرداخت می کنند
تو ریسرچ که معاون فناوری و پژوهش رئیس جمهور (سورنا ستاری که به خاطر پدرش پست گرفته) کلاً از همون روز اول گفت من به ریسرچ اعتقادی ندارم، به نظرم اینها پول دور ریختن هست، من به پتنت اعتقاد دارم

بعد 8 سال رشد ریسرچ که تقریباً متوقف شده که هیچ، پتنتی هم تقریباً آنچنان ثبت نکردیم

کلاً به قدری اوضاع فاجعه هست که هر چی بگی می شه باهاش یه فاجعه جدید رو موشکافی کرد

والا حق هم داری
ولی باز در همون محدودیت موجود باز کار سختتر
عصبانیتتو با کار تخلیه کن

@Shawnee

Didam Ahmad Ghadiri dar in sokhanrāni, daghighan nokātirā ke beheshun eshāre karde budid dar morede Kashmiri barresi mikone, va ba'zan hattā eyne vājehāye shomāro bekār mibare... Ajab ettefāghist!

Good analysis about 'jaryāne nofuz' in any case (the first 39 minutes deal with the issue from the perspective of Islamic history, then the focus in on post-Revolution Iran):

Back
Top Bottom