What's new

Iranian Chill Thread

اینم از این که برجام مطابق پیش بینی ها تمام شد ... بریم سراغ سراغ پیش بینی های بعدی ... البته خودم هم دارم افسردگی می گیرم ...

Follow me on Instagram :)
طراحی صنعتی خوندی !؟
متاسفانه به طراحان بهای خاصی در ایران داده نمی شه ...

اینم از این که برجام مطابق پیش بینی ها تمام شد ... بریم سراغ سراغ پیش بینی های بعدی ... البته خودم هم دارم افسردگی می گیرم ...

طراحی صنعتی خوندی !؟
متاسفانه به طراحان بهای خاصی در ایران داده نمی شه ...

بستگی داره

اینم از عراق ... اون روزی که می گفتیم عزیزان این عراقی ها ذاتشون مشخص هست و ما به جزء یک گروه اندک در عراق نفوذی نداریم و نباید اینقدر هزینه کنیم براش ، کی گوش می داد ....

توهم خود امپراتور پنداری آقایون ... توی خوزستان دو هفته پول برقت رو دیر بدی ، اخطار قطع می فرستن و میان وسط تابستان برق رو قطع می کنند ولی از همین خوزستان سیمهای انتقال برق مفتی به عراق کشیده شده اند !!!

همه برای این ها از مردم ایران ارزششون بالاتره ...

اینم از عراق ... اون روزی که می گفتیم عزیزان این عراقی ها ذاتشون مشخص هست و ما به جزء یک گروه اندک در عراق نفوذی نداریم و نباید اینقدر هزینه کنیم براش ، کی گوش می داد ....

توهم خود امپراتور پنداری آقایون ... توی خوزستان دو هفته پول برقت رو دیر بدی ، اخطار قطع می فرستن و میان وسط تابستان برق رو قطع می کنند ولی از همین خوزستان سیمهای انتقال برق مفتی به عراق کشیده شده اند !!!

همه برای این ها از مردم ایران ارزششون بالاتره ...
سلام داداش عراق چشه مگه

یک مشت پیرمرد از سیاست کردن فقط خرج کردن از جیب ملت ایران رو بلدن ...
جریال العبادی وابسته به آمریکا و جریان صدر با شعار « ایران بره بیرون » در انتخابات عراق ، پیروز شدن ...

حالا باز برق مفتی ، و سلاح مفتی و پول و امثالهم رو خرج کنید ...

Why doesn't Iran hit Gulf in Bahrain, they are busy with Yemen and Qatar is out. Saudi's are having some troubles. Illegal immigration sounds nice as well.
What do you think of Sadr in Iraq?
Assad says, he trusts Russian leadership regarding a possible Iranian-Israeli clash, do you trust that miserable and Russia?

Last edited:
سیکر یا جستجوگر موشک گنبد اهنین اسراییل افتاده در سوریه به دلیل اتش اشتباه سامانه

persian_gulf_soldiers-20180517-0001.jpg

Back
Top Bottom