What's new

Iranian Chill Thread

هیچ کدوم ! ولایتی رو عشق است :smitten:

man tooye military.ir ham hastam . ama felan moshkel dare sitesh

سربازی نه ! دارم درس می خونم فعلا

شما چی؟
I am gonig to military duty.Not studing...
manam tu militaryir budam... albate esmamo yadam nemiad akharin bar 2 sal pish budam.man be jalili ray dadam.
age dust dashti hosele bezar ino bekhun kheyli jalebe
dare mige sale 2022 che tefaghi miofte...ba hosle bekhun.khoshbakhtam bahat ashan shodam dadash hamushe movafagh bashi.chi mikhuni?etelaat nezamit balas?..

فارسی فقط توی این تاپیک بنویس وگرنه بن میشی
در ضمن توی تاپیکهای مربوط به دستاوردای ایران سربه سر اونا نذار چون نتیجش این میشه که تاپیکمون با مطالب غیر مرطبت پر میشه
خودمون ضرر میکنیم، هر چی خواستی توی تاپیکهای سیاسی که کم هم نیستن باهاشون در بیفت
این که هی میگی شما رو نابود میکنیم تاثیر منفی روی مخاطب داره، به جاش وحشیگریاشون رو به رخشون بکش ببین چطوری تو لاک دفاعی فرو میرن
ok u are right.I try not to say that more..man az harfaye siasi khosham miad amma jahaye nezami bahse motefareghe dg nemikonam.khoshbakhtam.albate haghighat ro bayad goft be har hal shayd nabayad injuri begam....

دو ساعته میخواستم یه کامنت بذارم و یه نرم افزار بهتون معرفی کنم ولی نمیتونستم آخرش متوجه شدم سایت نمیذاره لینک نرم افزار قرار بدم
لامصب حتی یه ارور هم نمیداد

دو ساعته میخواستم یه کامنت بذارم و یه نرم افزار بهتون معرفی کنم ولی نمیتونستم آخرش متوجه شدم سایت نمیذاره لینک نرم افزار قرار بدم
لامصب حتی یه ارور هم نمیداد
shoma gofti farsi type nakon khodet dari farsi minivisi.:laugh:
vali hala chera nabayad goft shoma tu felestin mundani nistid va nabud mishid?
bale manam alan motevajeh shodam link nemishe gozasht

so,why is ur country flag showing syria?? :what:
hey u guy how are u?we love syria

manam kheyli khoshbakhtam !! mamnun

man pezeshki mikhoonam .

etelaate nezaamim badak nist , ye chizaee baladam :P

good night everyone :smart: :wave:
khoshhala shodam shabe shoma bekheir

shoma gofti farsi type nakon khodet dari farsi minivisi.:laugh:
vali hala chera nabayad goft shoma tu felestin mundani nistid va nabud mishid?
bale manam alan motevajeh shodam link nemishe gozasht

hey u guy how are u?we love syria

khoshhala shodam shabe shoma bekheir
شما انگار کامنت من رو هول هولکی خوندی
گفتم فقط توی این تاپیک فارسی صحبت کن یعنی اینجا فارسی آزاده بقیه جاها ممنوعه
بهت قول میدم تا صد سال دیگه هم بگی ما شما رو نابود میکنیم طرف یه مشت موس موس بکنه و ترغیبت کنه تا بازم بگی. هدفشون همینه که ایران رو جنگ طلب نشون بدن. شما به جاش بگو فلسطینیا زمیناشون رو پس میگیرن بگو رزیم جعلی شما در حال انحطاطه. بگو شما اشغالگرید
البته اون طرفم فوری بر میگرده میگه نه ما نیستیم مسلمونا سرزمینهای ما رو گرفتن که دیگه همچین موقعی باید حرف زدن رو تموم کنی و با مدرک بری تو سینشون، که اینم یعنی کلی وقت گذاشتن و تو اینترنت گشتن که بعید میدونم شما بتونی

شما انگار کامنت من رو هول هولکی خوندی
گفتم وقتی توی این تاپیک فارسی صحبت کن
بهت قول میدم تا صد سال دیگه هم بگی ما شما رو نابود میکنیم طرف یه مشت موس موس بکنه و ترغیبت کنه تا بازم بگی. هدفشون همینه که ایران رو جنگ طلب نشون بدن. شما به جاش بگو فلسطینیا زمیناشون رو پس میگیرن بگو رزیم جعلی شما در حال انحطاطه. بگو شما اشغالگرید
البته اون طرفم فوری بر میگرده میگه نه ما نیستیم مسلمونا سرزمینهای ما رو گرفتن که دیگه همچین موقعی باید حرف زدن رو تموم کنی و با مدرک بری تو سینشون، که اینم یعنی کلی وقت گذاشتن و تو اینترنت گشتن که بعید میدونم شما بتونی
نه من حوصلشو ندارم.حرف شما درسته نباید گفت نابودتون میکنیم.6 7 میلیون از اینا هستن حالا من به 2 3 تاشون بگم و ثابت کنم اشغالگرو اینا چه فرقی میکنه.البته صد سال که طول نمیکشه من مطعنم زیر 10 سال دیگه رژیم صهیونیستی وجود نداره.آقا خوشحال شدم شبت بخیر ...

در طرح دو فوریتی که توسط جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تهیه و به هیات رئیسه مجلس ارائه شده است، دو بار به معاهده «ان پی تی» که مهترین مبحث حقوق بین الملل در بحث انرژی اتمی است، اشاره شده و عجیب آنکه هر دوبار هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فارسی نام این معاهده «ام پی تی، mpt» درج شده است. یک بار در عنوان طرح 5 صفحه ای و یک بار در متن آن به زبان انگلیسی.

این طرح 5 صفحه ای که با خط خود کریمی قدوسی توسط اداره قوانین مجلس تکثیر و در اختیار خبرنگاران قرار گرفته است در کادر مربوط به عنوان طرح این عبارت را با خود دارد: «الزام دولت به حفظ حقوق مسلم هسته ای و مصادیق آن در چهارچوب معاهده "ام پی تی" در مذاکرات هسته ای».

در بند نهم این طرح نیز کریمی قدوسی عینا چنین نوشته است: «هر گونه موافقت با خواسته های طرف مقابل نباید خارج از معاهده "mpt" باشد».

"ان.پی.تی" مخفف نام انگلیسی "معاهده منع گسترش هسته‌ای" (Nuclear Non- Proliferation Treaty) است.

نکته مهمتر آنکه این طرح با امضای 110 نماینده و بدون هیچ اصلاحی در این عبارت به هیات رئیسه تحویل شده است. این یعنی یا این 110 نفر هم نام درست مهمترین معاهده هسته ای جهان را نمی دانستند. یا اینکه این طرح را چشم بسته امضا کرده اند.
93766_291.jpg

93767_189.jpg

93768_668.jpg

93769_779.jpg

93770_104.jpg

Latest posts

Back
Top Bottom