What's new

Iranian Chill Thread

@haman10 mod ha ro mention kon ya tu pm azashun bekha un olagh ro sari ban konan. agarm betuni un 3 accounte ghablish ro be dalile zire pa gozashtan e ghavine site ban koni ke dige shahkare... .

Sari mod ha ro mentiin kon ya pm beheshun bede.

دوستان یه مشکلی پیش اومده

من این کشتی ایران شاهد رو که به یمن می رفت از تو تا سایت تو گوشی ردگیری می کردم
کشتی 6 ساعت پیش کنار مسقط بود با سرعت 8 نات و هر دو سایت این رو تایید می کنند

العان بعد از 6 ساعت مشخصات کشتی در در سایت اولی همان کنار مسقط ولی با سرعت 8 است
و در سایت دوم نشون میده دیگه کشتی در وسط خلیج فارس است ان هم با سرعت 1 نات

سرعت یک نات برای موقعی هست که کشتی معمولا یا اسیب دیده یا در کنار بندر منتظر نوبت هست
ولی وسط خلیج فارس که بندری نیست, نکنه مشکل فنی پیدا کرده ؟

چه طوری کشتی که داخل هر دو سایت در حال طی مسیر بوده العان در یک زمان در دو جای متفاوت هست؟

به نظر من این کشتی داره یه بازی انجام میده
ممکن هست دو کشتی رو با یک کد ترانسپوندر به حرکت در اورده تا نیروهای اعتلاف رو گیج بکنه؟
یا شاید هم به کشتی حمله شده؟ تا حالا که خبری نیست؟

Last edited:
شاید هم به کشتی حمله شده؟
63588.jpg

Can you explain me what does (If only it was possible) mean clever guy the one who lives in English speaking country?
Problem isn't with your English but is with your sight.
I never heard of such bullsh*t a person who lives in an English speaking country, speaks better than the one who doesn't, I think it's about education.

I did not want to go off-topic in that thread; hence, I reply to you, here.
Bro, you need to work on your English language. Some of your sentences, like the first sentence in the quoted part, does not have any meanings in English language. ;)
BTW, you are very wrong. A person who has never lived in an English-Speaking country, can never speak the language as fluent as a person who lives in an English-Speaking country. ;)
Good Night!

Guys , Some Serious Stuff Happening in Indian ocean ... We have a ghost ship

اخرین اطلاعاتی که رو نت هست
Untitled.jpg

ساعت 2 جهانی ( 5 ساعت پیش) کنار مسقط بوده با سرعت 8 نات یعنی 15 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت هست
تا العان باید 70 کیلومتر از محل فعلیش دور شده باشه
البته این سرعت 15 کیلومتر عادی است و سرعتی هست که بازده اقتصادی داره(حداکثر سرعت در حال اضطراری 20 کیلومتر بر ساعت هست

همه کشتی ها به دو صورت کشف می شوند
یک رادارساحلی و دو ترانسپوندر خود کشتنی که با استفاده از جی پی اس و اینترنت محل خودش رو اعلام میکنه

العان اگه داخل نقشه رو نگاه کنید بعد از بندر مسقط به سمت یمن تا مایل ها( احتمالا تا خود صنعا)هیچ رادار ساحلی وجود نداره ...همش کویر است و بیابان
پس تنها روش کشف ترانسپوندر کشتی است که برای 5 ساعت یا توسط خود کاپیتان کشتی و یا به دلیلی (جمینگ؟) از دسترس خارج شده
پنج ساعت گم شدن کشتی چیز کمی نیست اگه تو سایت رو نگاه کنید موقعیت کشتی ها هر پانزده دقیقه اپدیت میشه

ماشالله با این سرعتی هم که داره حالا حالاها به صنعا نمی رسه
شاید فردا صبح شبکه خبر یه خبری از موقعیتش داد

Last edited:
راضی شدی ؟
Are :D

na bebin dadash , ghazie injast ke melat khial mikonan ke mizan jormo jenayat een tarafa kheyli bishtar az shahr haye digast .

dar haali ke aslan eentor nist ;)

العان
العان yani chi dadash ? :D

جمینگ؟
girimo jamming kardan keshti Iran Shahed ru . baadesh ke chi ?

Alborz miad pishesh va ECCM rah mindaze . aslan che hadafi ru donbal mikone jamming yek keshti badbakht barbari ? :D

conspiracy theory rah nandaz baradar man :lol:

girimo jamming kardan keshti Iran Shahed ru . baadesh ke chi ?
Alborz miad pishesh va ECCM rah mindaze . aslan che hadafi ru donbal mikone jamming yek keshti badbakht barbari ? :D
البرز العان نزدیک باب المندب هست از 500 کیلومتری چطوری می خواد بیاد کمک شاهد؟
این دو قرار هست نزدیک یمن همدیگر را ملاقات کنند
البته من هنوز به قابلیت های ناوشکن های ایرانی خصوصا تو بخش جنگ الکترونیک و ضد هوایی شک دارم

مهمترین دستاورد جمینگ قطع کردن ارتباط کشتی شاهد با بندر عباس و البرز هست
البته که به شدت این کار رو روحیه کار کنان تاثیر میگذاره و دیتا لینک خبر نگارهای شبکه خبر رو هم قطع می کنه...
کشتی نمی تونه در وضعیت خطر اعلام دیسترس کنه یا موقعیت ناوگان دشمن رو گزارش بده
اگه هر بالایی سرش بیاد هیچکس نمی فهمه چی شده

البته تو پست قبلی گفتم احتمال زیاد (؟)خود کشتی از قصد همه چی رو خاموش کرده

خداییش هامان جان دفعه قبل باند فرودگاه رو جلوی چشم هواپیمای در حال اپروچ دود کردند رفت هوا
خیال می کنی اعتلاف اونجا فرش قرمز پهن کرده که کشتی شاهد با اوم همه خبر نگار بره صنعا و به ریش عمو سام بخنده
قطعا اونها هم یه کاری می کنند
حالا چه کاری بماند

Back
Top Bottom