What's new

Iranian Chill Thread

Dustan injaied hanuz? karo zendegi nadarin shoma? Baba jam konin in basate dick measuring ro! Bavar konin chizi betun nemidan tahesh. Mage cheghadr omr mikonim ke vaghte ba arzeshetuno injuri talaf mikonid?

:confused: khodetam injaee ke kalak :D

agha man khabam miad ta farda va jahadi digar bye :D

Dustan injaied hanuz? karo zendegi nadarin shoma? Baba jam konin in basate dick measuring ro! Bavar konin chizi betun nemidan tahesh. Mage cheghadr omr mikonim ke vaghte ba arzeshetuno injuri talaf mikonid?
inke harf e dorostiye, ma ham ye kam hoselamoun sar rafteh boud, goftim ye kaari anjam daadeh baashim:rolleyes:;)

دوستان یه سوال

به نظرتون ارشد رو بعد خدمت باید خوند یا قبلش ؟

چقدر بخونی یه دانشگاه خوب و معتبر قبول میشی ؟

دوستان یه سوال

به نظرتون ارشد رو بعد خدمت باید خوند یا قبلش ؟

چقدر بخونی یه دانشگاه خوب و معتبر قبول میشی ؟

الان کجا داری میخونی؟

قبل سربازی بخونی بهتره، هرچی کمتر فاصله بگیری از درس به نفعته. بعدشم کلا با مدرک بهتر بری سربازی ۳ ماه هم کم میشه اگه اشتباه نکنم و خیلی هم سخت نمیگیرن بهت.

در کل قبول شدن ارشد راحت تر هست از کارشناسی.الان منم دارم واسه ارشد میخونم.

ما که معاف شدیم رفت، البته دلم میخواست اموزشیش رو برم، ولی نذاشتن نامردا، گفتن کلا معافی.:D

vaziraie eghtesade ahmadinejad age orze dashtan be hamrahe rofaghashun gand nemizadan tu eghtesade keshvar tuie 8 sal.ina akharin kasaie hastan ke hata haghe sohbat dar morede eghtesad ro daran.

Hala kodume in atigheha ro ovorde bud?
شکر خدا امشب فقط آمار مطرح شد
شما اگه میتونی آمار ارائه بده بگو مدرکت فلان شاخصه وگرنه ازنظر من این حرفت با کمال احترام ...شعر بیشتر نیست

یه نمونه از دروغ های تیم روحانی دروغشون درمورد درامدهای ناشی از هدفمندی بود که میگفتن یک سوم یارانه ای هست که پرداخت میشه امشب مشخص که این حرف دروغ محض بوده و درامد از یارانه پرداختی حتی بیشتره
ولیکن یه سری درامدهای مخفی وجود داشته که آقایون تدبیر و امید از مردم مخفی میکردن

الان کجا داری میخونی؟

قبل سربازی بخونی بهتره، هرچی کمتر فاصله بگیری از درس به نفعته. بعدشم کلا با مدرک بهتر بری سربازی ۳ ماه هم کم میشه اگه اشتباه نکنم و خیلی هم سخت نمیگیرن بهت.

ما که معاف شدیم رفت، البته دلم میخواست اموزشیش رو برم، ولی نذاشتن نامردا، گفتن کلا معافی.:D
vase chi معاف shodi?

Iraniaye kharej az keshvaram belakhare "معاف " shodan. Fekr konam mese sag ehtiyaj be dollar daran, didan age Iraniaye kharej az keshvaro معاف konan baes mishe bishtar mardom biano beran.

الان کجا داری میخونی؟

من کاردانی ناپیوسته بودم

کاردانی رو سراسری کرج خوندم الآن آزاد شهر قدسم

بابا ماشالله . همه اینجا معافن اونوقت ما با بدشانسی میفتم 05 کرمان

الان کجا داری میخونی؟

در کل قبول شدن ارشد راحت تر هست از کارشناسی.الان منم دارم واسه ارشد میخونم.

شما برنامتون چیه ؟

میانگین روزی چقدر میخونی ؟

شکر خدا امشب فقط آمار مطرح شد
شما اگه میتونی آمار ارائه بده بگو مدرکت فلان شاخصه وگرنه ازنظر من این حرفت با کمال احترام ...شعر بیشتر نیست

یه نمونه از دروغ های تیم روحانی دروغشون درمورد درامدهای ناشی از هدفمندی بود که میگفتن یک سوم یارانه ای هست که پرداخت میشه امشب مشخص که این حرف دروغ محض بوده و درامد از یارانه پرداختی حتی بیشتره
ولیکن یه سری درامدهای مخفی وجود داشته که آقایون تدبیر و امید از مردم مخفی میکردن

بله شما لطف دارید.
اخه برادر عزیز، شما برای من بگو چطور میشه به حرف اعضای دولتی که تقریبا از روز اول تا اخرش پر از دروغ و گند کاری بوده اعتماد کرد؟ وقتی رئیس دولت توی روز اخر میاد زل میزنه تو چشم مردم میگه وضعیت رفاه مردم نسبت به ۸ سال گذشته بهتر شده، وقتی امار تورم رو بانک مرکزیش به دروغ میگه و بعدا گندش در میاد و هزاران دروغ دیگه، چطور اعضای این دولت اصلا روشون میشه درباره دروغ صحبت کنن؟

من عاشق و دلباخته دولت روحانی هم نیستم، و نمیگم داره راست میگه یا دروغ، صحبتم سر باقیمانده های احمدی نژاد هست که با این گندی که تو کشور زدن سالها بوش از بین نخواهد رفت. شما از من عدد میخوای که ثابت کنم احمدی نژاد اقتصاد کشور رو ویران کرد؟ یعنی واقعا این شاخص میخواد الان؟

vase chi معاف shodi?

Iraniaye kharej az keshvaram belakhare "معاف " shodan. Fekr konam mese sag ehtiyaj be dollar daran, didan age Iraniaye kharej az keshvaro معاف konan baes mishe bishtar mardom biano beran.
Man pedaram (ke albate 6 mahe pish az donya raft) arteshi bud va 82 mah sabeghe jebhe dasht, albate age az on estefade nemikardam baz ham moaf budam ba in sharaiet.

شما برنامتون چیه ؟

میانگین روزی چقدر میخونی ؟

Man karam sakhte yekam, chon mikham daneshgahe khodam (sharif) ghabul sham, alan ruzi 3 saat mofid mikhunzm ke khub nist aslan be nazaram. Baiad bishtar bekhunam. Shoma ba ruzi 2-3 saat mofid kheili rahat mituni ye daneshgahe nesbatan khub ghabul shi va age bishtar bekhuni ye daneshgahe kheili behtar.bastegi be talashe khodet dare.

بله شما لطف دارید.
اخه برادر عزیز، شما برای من بگو چطور میشه به حرف اعضای دولتی که تقریبا از روز اول تا اخرش پر از دروغ و گند کاری بوده اعتماد کرد؟ وقتی رئیس دولت توی روز اخر میاد زل میزنه تو چشم مردم میگه وضعیت رفاه مردم نسبت به ۸ سال گذشته بهتر شده، وقتی امار تورم رو بانک مرکزیش به دروغ میگه و بعدا گندش در میاد و هزاران دروغ دیگه، چطور اعضای این دولت اصلا روشون میشه درباره دروغ صحبت کنن؟

من عاشق و دلباخته دولت روحانی هم نیستم، و نمیگم داره راست میگه یا دروغ، صحبتم سر باقیمانده های احمدی نژاد هست که با این گندی که تو کشور زدن سالها بوش از بین نخواهد رفت. شما از من عدد میخوای که ثابت کنم احمدی نژاد اقتصاد کشور رو ویران کرد؟ یعنی واقعا این شاخص میخواد الان؟
آقا جون همون وضعیت رفا مردم مگه چیزی غیر ازجی دی پی هست، اونو که دیگه عمه احمدی نژاد منتشر نکرده که، البته اگر نمیخوای بگی مسولان بانک جهانی هم ته مونده های احمدی نژادن
نرخ تورم هم هر چی که بوده توی دولت روحانی بیشتر هم شده
بدبختی اینجاست که شما مشکلاتی رو که آمریکایی ها برای اقتصاد ایران به وجود آوردن هم پای تیم اقتصادی و بی ارزگی دولت میزارین

آقا جون همون وضعیت رفا مردم مگه چیزی غیر ازجی دی پی هست، اونو که دیگه عمه احمدی نژاد منتشر نکرده که، البته اگر نمیخوای بگی مسولان بانک جهانی هم ته مونده های احمدی نژادن
نرخ تورم هم هر چی که بوده توی دولت روحانی بیشتر هم شده
بدبختی اینجاست که شما مشکلاتی رو که آمریکایی ها برای اقتصاد ایران به وجود آوردن هم پای تیم اقتصادی و بی ارزگی دولت میزارین
من که رشتم اقتصاد نیست میدونم برای یک کشوری که منبع اصلی صادراتش نفته جی دی پی به هیچ عنوان شاخصی برای رفاه و توسعه نیست. شما اخه چطور این حرفو میزنین؟ توی دولت احمدی نژاد قیمت نفت به شدت افزایش پیدا کرد و درامد های نفتی ایران از مجموع تمام دولت های قبلی بیشتر بود، میتونم بپرسم اون پولا چی شد؟
قضاوت اینکه ایا واقعا اوضاع اقتصادی و رفاه مردم بهتر شده یا بدتر رو میذارم به عهده ی وجدان شما و دیگر کاربرای اینجا.

شما جوری میگی تو دولت روحانی تورم بیشتر شده که انگار این اقا ۳ ساله رییس جمهوره. هنوز ۳ ماه هم نشده اخه، انصاف هم خوب چیزیه. همین الانش هم با این وجود قیمت دلار نزدیک ۵۰۰ تومن ارزون شده و مهمتر اینکه به ثبات نسبی رسیده. شما اجازه بده یکم فرصت بگذره حداقل یک سال. امسال که دست دولت علنا بسته هست چون بودجه ۹۲ بسته شده، ببینین تو سال ۹۳ چه میکنن.

در مورد تحریم ها هم عرض کنم خدمتتون احمدی نژاد یکی از بهترین کمک ها به امریکا بود برای بهانه پیدا کردن در مورد افزایش تحریم ها. یعنی نعمتی بود براشون. دهن مبارکش رو باز میکرد بدون ذره ای تعقل یه حرف بی حساب میزد کلی بهانه میداد دستشون. خدمتی که احمدی نژاد به اسراییل کرد هیچ کس نکرد، بیخود نیست اینقدر ناراحتن از رفتنش.

بعدشم مگه فقط تحریم ها اثر داشته تو اقتصاد کشور؟ یعنی مدیریت داخلی هیچ بوده؟ واقعا اینطوریه؟

Pakistan Affairs Latest Posts

Country Latest Posts

Back
Top Bottom