What's new

FSA threatens to kill the 48 captured Iranians within 48 hours

چیزای بیخودی رو استفاده نکنین
تولیدات نظامی ما 110 % کپی برداری و خریداری شدست
خود تو هم میدونی الکی برام آی نمیدون ملیه و اینا نیار
با این کاراتون شما ایرانو مصخره دنیا کردین
میگی نه برو یه جایی که اصا با ایرانیا رابطه نداشتن و یا ایرانی نیستن لاقل
خارج از خاور میانه

نه ایا تقصیر نسل قبلی و رژیمه
ما باید درستش کنیم
و الا تقصیر ما هم میشه

در ضمن توهم نزن بقیه دنیا فارسی میخوان چیکار کنن ؟>
نمیگم فارسی بده فقط میگم واقع گرا باش

خیلی برام جالبه,شما پست کسایی رو لایک میکنی که چند بار تو این فروم گفتن دوست دارن همه ی ایرانیا رو بکشن یا آتیش بزنن.واقعا متاسفم.البته جای تعجب هم نداره.بعید نیست شما هم یکی از همون هایی باشی که اصرار دارند آمریکا هرچه زودتر حمله کنه به ایران.کم ندیدم از این افراد.

میای عکس گداهای ایران رو میذاری تو تاپیکی که مربوط به طبیعت ایران هست.؟توی دنیا فقط ایران هست که فقیر داره؟ که چی مثلا؟ادای افراد واقع بین و منطقی رو در بیاری؟اشتباه میکنی,این کارا رو فقط بچه های خردسال انجام میدن.
در ضمن اینقدر ما رو متهم نکن که از رژیم دفاع میکنیم یا امثال اون.من خودم کم مشکل ندارم با این سیستم.خیلی هم آدم مذهبی یا اهل دین هم نیستم.اما میشه بپرسم تو که اینقدر ایران ایران میکنی تا الان چی کار کردی برای ایران؟
حداقل من مطمئنم الان برای کشورم خیلی مفید هستم و از افرادی مثل شما که از ایران دوستی فقط به اندازه یه اسم بهره بردن بیشتر کار انجام دادم.مطمئنم از خیلی شبه ایرانی ها هم وطن پرست تر هستم.

خیلی برام جالبه,شما پست کسایی رو لایک میکنی که چند بار تو این فروم گفتن دوست دارن همه ی ایرانیا رو بکشن یا آتیش بزنن.واقعا متاسفم.البته جای تعجب هم نداره.بعید نیست شما هم یکی از همون هایی باشی که اصرار دارند آمریکا هرچه زودتر حمله کنه به ایران.کم ندیدم از این افراد.

میای عکس گداهای ایران رو میذاری تو تاپیکی که مربوط به طبیعت ایران هست.؟توی دنیا فقط ایران هست که فقیر داره؟ که چی مثلا؟ادای افراد واقع بین و منطقی رو در بیاری؟اشتباه میکنی,این کارا رو فقط بچه های خردسال انجام میدن.
در ضمن اینقدر ما رو متهم نکن که از رژیم دفاع میکنیم یا امثال اون.من خودم کم مشکل ندارم با این سیستم.خیلی هم آدم مذهبی یا اهل دین هم نیستم.اما میشه بپرسم تو که اینقدر ایران ایران میکنی تا الان چی کار کردی برای ایران؟
حداقل من مطمئنم الان برای کشورم خیلی مفید هستم و از افرادی مثل شما که از ایران دوستی فقط به اندازه یه اسم بهره بردن بیشتر کار انجام دادم.مطمئنم از خیلی شبه ایرانی ها هم وطن پرست تر هستم.

من فقط چیزیو لایک میکنم که به نظرم واقعیه
برام مهم نیست کی چی گفته
اگه راست بگه لایک میکنم
شما هم به جای بحث کردن با من اطلاعات درست بده منم تایید میکنم لایک میکنم لنگ میندازم نوکرتم هستم
فقط جون مادرت بزرگ نمایی نکن منم میدونم ایران داره پیشرفت میکنه اما با این همه ثروتی که ما داریم تا الان باید از ژاپن جلو میفتادیم
در ضمن من خیلی کارا برای این کشور و ملت کردم
الارقم اینکه از ریخت مسولین حالم بهم میخوره تو ساخت مینی تانک هدایت بی سرنشین دارم با سپاه همکاری میکنم
ایشالله وقتی خبرش اومد میفهمی
پس به من نگو چیکار کردی تا حالا

Back
Top Bottom