What's new

Çay Bahçesi

12744566_914379512003435_30731176277259726_n.jpg

İran'ın en üst düzeyde komutanlarından Kasım Süleymani gebertildi
Geçen sene Halepte ağır yaralandı
Bu sefer gebertildi

Kaynak lütfen! Bu şerefsizin kaç kere gebertildiği söylendi ama hep fake çıktı. Bu sefer eğer doğruysa bu gece çok mutlu uyuyacağım!

@gaatjeniksaan You are getting better and better, from day to day.
God sake not bloody and vs. rules

I heard about that.
It was a rumor and they claimed it was an other Brigade General of Revolution Guards 51 years old.
Can you share a a link ?

Seems only a sleeping and snoring GUY :)

What can I do mate, neither @xenon54 nor @T-123456 or @Sinan ever invited me for dinner ? :cry:

I even asked for some ayran and they instead gave me a yogurt flavored smoothie ! :tsk:
Dont worry,you are in the neighbourhood so ill invite you sometime on one of your hollidays.
But dont forget the risks,you know me.:sarcastic:

Abicim sen burayi Almanya'ya benzettin herhalde.
Var ama benim oldugum sehirlerde degil. Ben Turklerin, hatta kendi vatandaslarinin gelemedigi tehlikeli yerlerdeyim Neyse fazla uzatmadan. Size inat 6 aylik kuzunun antrikotundan 2kg pirzola yaptirdim. Bir vejeteryan gorse goz yaslarina bogulurdu.

Burada kasaplar eti ufaltmadan kabadan satiyor. Sizi tanirsa gozunuzn onunde baltayla islem yapiyor. En sevdigim kismida o :)
Ortacag pazarlari gibi etler acikta:) Et satilan bir bina var, domuz,dana, koyun hepsi bir yerde. Alismak zor oluyor.

Suudi Krali, yakinda Rusya gidiyor.
Zaten ateskes anlasmasi yapildi.
Nasil ateskesse Ruslar'in ISISa karsi bombalama yapmasina karisilmayacak.
Son donemlerde Rusya ozellikle sivilleri bombaliyorduki, Avrupaya gocler artsin diye. Gocmen problemi yaratmakmis amaci.
Bu duracak gibi.
Ayrica Suudiler, Ruslar hepsi Kurdistan uzerinde anlasti.
Ruslar kurdistani kaybetmek istemiyor.
Oradaki Tatarlarla aran nasil Ukro kardes?

Maakt niet uit. Het ging over de regels. Neem geen risico
Wth Hurshid,Hollandacayi ne zaman ogrendin?

Back
Top Bottom