What's new

Çay Bahçesi

How many people get killed after those bullets get back down?
Dont know but OP in 9gag says a lot injures every year.
Besides i dont think a bullet coming down has enough kinetic energy to kill someone.

@LegionnairE He is very clever and kindful genteman. Why was he banned? Who by?
Banlanmis, kendisi akli basinda birisi, her ne olduysa haksizlik olduguna eminim. Umarim biran once cozulur.

Kirim Tatar blokajinin lideri Lenur Islamov,"Turkiye, Kirim Tatar batalyonuna askeri yardima basladi. Su anda askeri uniformalar verildi. Yakinda daha buyuk yardimlar alacagiz" demis. Kirimlilar kurduklari batalyona Numan Celebihan btalyonu adini vermis. "Ukrayna Kririm konusunda hizli cevap verme yetengine sahip degil, Turkiye sayesinde Kirim'i geri alacagiz" demisler.

Numan Celebihan, Ozgurluk mucadelesinde, Bolshevikler,Ruslar tarafinda oldurulup , cenazesi denize atilmis, buyuk bir kahrmandir. Turk solcularinin SSCB'den utanmasini gerektiren ilk irkcilik olaylarindandir.
Numan Çelebi Cihan (1885 - 1918)
doğruysa çok iyi haber

How many people get killed after those bullets get back down?
Cok haklisiniz. Maalesef Turkiye'de silahtan anlamayan , cahil cuhelanin vazgecemedigi igrenc bir aliskanlik.
Bireysel silahlanmanin gerekliligini , gercek silahseverleri lekeyen bir durum.

@LegionnairE
Wellcome back. We miss your comments.

Tatarlarin dediklerini maalesef Kiev Buyukelcisi yalanladi. Cemiloglu'da bu durum imkansiz gibi laflar etti.
Biraz psikolojik bir harekatti.

@Jackal131

Bro. Do you know who's voice Firat news is ? RUSSIA - fvking GRU

Not that :
Roj TV in Denmark to the Firat News Agency in the Netherlands - that's false flag;
they are located there; but who SUPPORTS ?

Guncel | ANF FIRAT NEWS AGENCY

The Moscow Times - News, Business, Culture & Multimedia from Russia

Moskova'da... | Eğitim,yaşam,iş,eğlence ve daha fazlası…

Do you know what we are capable ? If not, try to reach their archives. We can strike everywhere

It's not state secret it's truth and open for informed people who know facts and how to make research.

Find your own sources

Aslan Usoyan , daha geriye gitmemi isteme

@UkroTurk (RIP Komutan) 2008 Türk cerrahlari :sniper:

@Hurshid Celebi degerli dostum.
Haberim bile yok, utanarak soyluyorum.
1990larda Romanya'daydim. Sofya'da,Bukres'te PKK ofisleri vardi. Yarali PKKli teroristlerin tedavi ve istirahat yerleriydi. Moskova icin olu adami dirilten hastaneler var derlerdi. Baybasinlerin vurulan adamlari Moskova'da tedavi edilirdi.
Mafyaya tedavi hizmetleri sektor haline gelmisti. Hatta bunlara yanlis yapan birini Istanbul'da bile yakalayip, iskence ettiklerini biliyorum.
Rusya'da is yapabilmis TC vatandaslarinin cogu bolucu ve yikici faaliyetleri sebebiyledir.
Turkiye'yi yabanci ajanlar ciftlige cevirmisler, elini kolunu sallayan geziyor.
Turkum demek Turkiye'de ayip.
Turk milleti gariban, Turkun gururla , gogsunu gere gere ben Turkum diyebilecegi bile topragi yok.
Ya demokrat, ya humanist, ya da musluman olmak zorundayiz.
Almanya'da Almanlar, Fransa'da Fransizlar kendilerini ulkelerine yabanci hissediyorlar mi acaba?
Ukrayna'da bile Ukraynim demek gayet hos karsilaniyor.

Abicim o video eskidi bile. Youtube'da Ruslar ile PKKlilar bir olmus, Turkiye'ye saldiriyorlar:)
Ben @Hurshid Celebi nin enformasyonunu youtubeda yaydim. Kaza degil Rusya'nin AT-7 destegi dedim.
Hala ne oldugu belli degil galiba. Motor yanginindan tank kontrolden cikmis diyenler var.
Hurshid Bey isabet almis diyor.

Back
Top Bottom