What's new

Çay Bahçesi

Habertürk TV TT: 02:35 , Ms. Prof Binnaz Toprak :

TÜRK TOPLUMU LÜMPEN TOPLUMDUR - (geldik AK ve KARA Türk kavgasina !)

SAVCILAR GÖREV BASINA. BU RESMEN TÜRK MILLETINE HAKARETTIR !

"Turkish Society is a "LÜMPEN SOCIETY" - DIRTY GUYS SOCIETY ! "

Sana Profesörlük ünvani verenlerinin Allah Cezasini versin !

"Yazliginda siddete sahit olmus hanimefendi, yeni Sivas olaylarindan korkuyormus !

If an CHP academician argues like that ! Divides Türkiye in 1-2-3 class Society;
LÜMPEN- NORMAL and INTELLECTUAL PEOPLE

CHP is condemned to LOOSE !!!! SHAME on you Ms. Professor

QUOTE in Original :

" Prof. Binnur Toprak : "Solution process was frozen by AKP and now children die !"

" Prof.: Cetin Elmas : " You are arguing in ancient memorized form, do you accuse government cause it is not negotiating with terrorists now"!

"Prof. B. Toprak : " I never argue in memorized form, they had to think about before"!

"Prof.Cetin Elmas : "How Long this violence goes on ? For 12 years or almost 30 years ?"

Prof. B. Toprak : " That's not my Problem"!

REAL COMEDY

Hursid Bey siz ismi lazim olmayan iktidar partisine ve Sayin Lider'ine bayagi hayransiniz:) Selamlar.
Birde yetenekli pilot adayi yok demistiniz. Neden yok? Turk milletine bir hakarette sizden geldi. Lutfen igneyi kendimize batiralim, laf salatasi yerine net ve acik olalim.

Hursid Bey siz ismi lazim olmayan iktidar partisine ve Sayin Lider'ine bayagi hayransiniz:) Selamlar.
Birde yetenekli pilot adayi yok demistiniz. Neden yok? Turk milletine bir hakarette sizden geldi. Lutfen igneyi kendimize batiralim, laf salatasi yerine net ve acik olalim.

Yok dostum. O agir sözleri Türk toplumu LÜMPEN toplumdur demesi cok agrima gitti. Sizin gitmedi mi ?

@UkroTurk

Fenerbahce evinde fark yedi FB - Molde 1:3 - Yetenek ve savasci ruhu olmazsa bu olur !

160 Milyon € degerinde takim 10 Milyon € degerinde takima karsi hezimete ugradi

Iktidar istifa ......:-)

BRAVE MAN :tup:

2066740.jpg

Last edited:
@UkroTurk

Fenerbahce evinde fark yedi FB - Molde 0:3 - Yetenek ve savasci ruhu olmazsa bu olur !

Yil 2015 ve 2016'ya giecez ama hala Turkiye'de futbol izleyen takim tutan insanlar var? :p:
Ben 2001 yilindan sonra biraktim mesela. Aldik UEFA be Super kupayi akabinde benim icin futbol ve takim tutma meselesi bitti.:drag:

@Hurshid Celebi
E sizin için Türk milletine hakaret etmeleri pek önemli olmamalı.iki mesaj önce , bu millet içinde yetenekli pilot Adayları olmadığını söylüyorsunuz. Bende size Ataturkun bir lafiyla cevap veriyorum "Türk milleti zekidir, Türk milleti çalışkandır."

Ayrica bir mesaj önce yukarıda yazdıklarınız ile kizdiginiz Profosor ile aynı şeyleri söylüyorsunuz. İnsanlar yeteneksiz doğar ama lümpen doğmaz. Lümpenler ana Babalarının davranışlarını taklit eder. Lümpenlik toplumun öğrettiği bir davranış biçimidir, ait olma duygusu eksik bireyler , toplumdaki moda değerleri benimserler, taklit ederler
Gayet yetenekli doğan Türk bebeleri, toplum Tarafından zehirleniyor.
Gerizekalidan biraz yuksek ortalama iq ya sahip herkes o savas ucaklarini kullanabilir .Yeterki adamin anadilinde ve de adam gibi ogretilsin. Basarinin sirri zeka degil calismaktir.
Ayrica ucagi ucurmak icin abdest degil acik bir dima ve bilinc gereklidir.
Toplum bu lümpen düzenini devam ettirmek için farklı konuşanlara acayip damgası vuruyor. Cehennem ve Tanrı inancı olan bir ülkede dönen Çek miktarı, ateist bir ülkenin 20 katı.

Ülkemizde diğer dinlerin ve inançları yozlaşmış kabul edildiğini, en mükemmel dinin bize ait olduğu iddiasınıda unutmamalıyız.
Onun icin inadina insan, inadina bilinc, demokrasi ve laiklik. Kaderimizi Tanri adiyla ipoteklemek isteyenlere hayir.

Last edited:
@UkroTurk Efendim, hala o tespitimi savunuyorum. 11 Milyonluk Yunanistan savas pilotu sikintisi cekmedigi gibi THY larina Pilot ihrac ediyor. Halbuki savas ucaklari sayisi bize es. 80 Milyonluk ülke Atina Olimpiyatlarinda kac altin madalya aldi ? Hatirladigim Kadar Yunanistan 2004 Olimpiyatlarinda 15. sirada biz ise 26. sirada idik. Bunlar yetenek ve disiplin sonucudur.

Gif formatinda forum imzasini foruma nasil yerlestirebilirim?
adresin basina [i mg] sonunada [/im g] bosluksuz olarak koyuyorum, signature sayfasinda GIF aciliyor fakat forumda mesajlarimin altinda imza olarak goremiyorum.
Hurshid Bey siz herseyi biliyorsunuz, belki yardimci olursunuz? :)
Istedigim gif resmide bu.
cok mu buyuk ? Ondan mi kayedeilmiyor?
https://media.giphy.com/media/SLoQcgRrMlfLG/giphy.gif
giphy.gif

Daha kucuk bir sey denedim oda imzam olarak gozukmuyor. Mesajlarin icinde aciliyorlar ama imza olmuyorlar? Ben mi cok sey istiyorum?:)
https://media4.giphy.com/media/SCtE35bfpU3nO/200w.gif
200w.gif

Siradan bir fotograf bile koymayi denedim, imza olmadi.
Sadece text oluyor heralde.??

Edit:
Evet basit bir tekst oluyor:)

Last edited:
@UkroTurk

Efm.Herseyi bilsem piyango oynardim.
Resmi masa üstüne indirin sonra özel sizin site ayarlarinizda Avatar bölümündeki menüde de secin ve yükleyiniz !

Bu esnada sizin resmi taradim - Temiz cikti

Ama gene de Rusya ve Ukrayna mesjlarina pek güvenmem:police:

https://www.virustotal.com/de/file/...f8d658cf8a2e6c8c384a3a11/analysis/1442594034/

Yil 2015 ve 2016'ya giecez ama hala Turkiye'de futbol izleyen takim tutan insanlar var? :p:
Ben 2001 yilindan sonra biraktim mesela. Aldik UEFA be Super kupayi akabinde benim icin futbol ve takim tutma meselesi bitti.:drag:

aynen Dostum, eskiden bayragi kapip otobüs tutarak 50-60 arkadas giderdik

@UkroTurk bu esnada kullandigim VPN de ortaya cikti :cheers:

F-Secure Freedome

Tesekkurler Hurshid Beycigim ancak sorum Avatar degil Imzaydi . Neyse soylemis kadar oldunuz, hurmetler. Korkmayin size bize sira gelene kadar kimbilir kimlerin pesindedir internet ajanlari.

online arama denen bir konu var; resim veya baska bir ek icine saklanan ufak bir trojeni acarsaniz;
bilgisayariniz güzelce disardan %100 izlenir. Is icin baska pc , hobiler icin baska .
Korktugumu hic hissettiniz mi ? Her insana tavrim farklidir.

TEDBIR, tedbir efendim

Sizin Odessa'da ugursuz bir Pub da tek basina otururken huzursuz olunca,
telefonu cikarip önüne gelen numarayi arayip cat pat Rusca ben buradayim bekliyorum nerde kaldiniz diyebilen biri neden ve kimden korksun ? :closed:

@UkroTurk

Sira gelirse, kader deriz, gerisini Allah Bilir.
O zamana kadar tedbiri elden birakana Rabbim de acimaz; cünkü bize Rabbim akil vermistir.

Beni fazla dindar veya iktikar yanlisi sanmayin

online arama denen bir konu var; resim veya baska bir ek icine saklanan ufak bir trojeni acarsaniz;
bilgisayariniz güzelce disardan %100 izlenir. Is icin baska pc , hobiler icin baska .
Korktugumu hic hissettiniz mi ? Her insana tavrim farklidir.

TEDBIR, tedbir efendim

Sizin Odessa'da ugursuz bir Pub da tek basina otururken huzursuz olunca,
telefonu cikarip önüne gelen numarayi arayip cat pat Rusca ben buradayim bekliyorum nerde kaldiniz diyebilen biri neden ve kimden korksun ? :closed:

@UkroTurk

Sira gelirse, kader deriz, gerisini Allah Bilir.
O zamana kadar tedbiri elden birakana Rabbim de acimaz; cünkü bize Rabbim akil vermistir.

Beni fazla dindar veya iktikar yanlisi sanmayin

Allah memleketimizi İktidar düşmanı olacağım diye vatan haini olanlardan korusun.

Allah memleketimizi İktidar düşmanı olacağım diye vatan haini olanlardan korusun.

Amin.
Sayin Erdogan, iktidari sevmeyen ama makamindan dolayi , sadakati sonsuz Türkinsanlarinca cok kollanmis ve hain tuzaklardan korunmustur.

Bunu Devletimiz biliyor.

Saygilar

Engellemeye calisan FETOCU lara ragmen ! Buna inanin !

Gercek Türk insaninin karakterinde kalleslik olmaz !
Basbakan, Cumhurbaskani ve Devleti temsil eden kimse, o korunur ve kollanir !

Country Latest Posts

Back
Top Bottom