What's new

Çay Bahçesi

@xenon54 , Mswati III is your new leader.:woot:

Hello
Nah Switzerland has no King, also not one but seven representatives and one de facto President from all partys together, nobody can act as a lonewolf, this is how direct democracy works. :D

1280px-Bundesrat_der_Schweiz_2014.jpg

Sen kime vuruyon la emuğa goduum sarusu.

Swearing in local dialects is so damn satisfactory lol :D

Sen nerden biliyosun bunları ? :D larisa malı duruyor, hiçbirşey anlaşılmıyor kadının dersinden, sınavıda berbat saçma sapan sorular soruyor. Şefika önceki seneler yoktu bu sene gelmiş, benim dersime girmiyor hiç görmedim(girecekti de ben o dersi bıraktım), türkçe bilmeyen rus hoca hangisi acaba, Zülfiye ile Lada vardı rus ama onlar biliyodu. Tüten daha hiç girmedi dersime ama görüyorum ara sıra, seneye girecek bizim derslere tabi o zamana kadar ölmesse :D Bugün Saratov üniden rus hocalar geldi tanıtım falan yaptılar biraz ders işlediler, ders komple rusçaydı ama yinede bizim hocaların derslerinden çok daha iyiydi, bi tanesi genç tatar bi hocaydı kızıl saç(boya), beyaz ten, ismi Dilara, uu beybi, bi bulabilsem facebooktan, sen bulursun hadi senin rusçan daha iyi saratovda rusça filoloji bölümünde :D

Google da buldum
1_150.preview.jpg

rus dili bölümünün fahri damadı sayılırım. 3 kızla çıktım o bölümden LOL zülfiye azerbaycanlı falandı yanlış hatırlamıyorsam. belki de lada türkçe öğrenmiştir burada geçirdiği süre zarfında :D arkadaş senin hiç mi işin gücün yok, 30undaki teyzelere mi yazıyorsun şimdi :D

rus dili bölümünün fahri damadı sayılırım. 3 kızla çıktım o bölümden LOL zülfiye azerbaycanlı falandı yanlış hatırlamıyorsam. belki de lada türkçe öğrenmiştir burada geçirdiği süre zarfında :D arkadaş senin hiç mi işin gücün yok, 30undaki teyzelere mi yazıyorsun şimdi :D

Zülfiye Şanlıufalı :D 30 değildir ya bence, ya da ortam karanlık olduğundan bana öyle göründü :D

Zülfiye Şanlıufalı :D 30 değildir ya bence, ya da ortam karanlık olduğundan bana öyle göründü :D

resimdeki koyu mavi/lacivert renkli elbise giymiş hatunu diyorum ben (kızıl saçlı bir o var). hatun rahat 30-33 arası :D

resimdeki koyu mavi/lacivert renkli elbise giymiş hatunu diyorum ben (kızıl saçlı bir o var). hatun rahat 30-33 arası :D

Olsun benim bi standartım yok, çok garip, birbiriyle alakasız tiplerden hoşlanabiliyorum :D

Back
Top Bottom