What's new

Çay Bahçesi

Korkmayın titreyin amk çocukları.
Fransa'ya casusluk yapan iki Türk suçüstü yakalandı

http://www.habervitrini.com/fransay...E04OYJjDr60v9KqTfIE3wkzX2_4zzGB2-KtSISnuvH8dM
İstihbarat hücresinin bilgi topladığı dernekler arasında KADEM (Kadın ve Demokrasi Derneği), FETÖ'nün 2014'te Batı'ya şirin görünmek için operasyon düzenlediği STK'lardan olan KİSEM (Küresel İnsani Yardım ve Siyasi Eğitim Merkezi), Sadaka Taşı ve 2015'te sol terör örgütü MLKP'nin bombalı saldırı düzenlediği Öncü Nesil Derneği bulunuyor.

Bu dernekleri biraz inceledim, muhafazakar dernekler gibi görünüyor. Fransa neden bu derneklerle ile ilgili bilgi toplamak istemiş olabilir acaba?

İstihbarat hücresinin bilgi topladığı dernekler arasında KADEM (Kadın ve Demokrasi Derneği), FETÖ'nün 2014'te Batı'ya şirin görünmek için operasyon düzenlediği STK'lardan olan KİSEM (Küresel İnsani Yardım ve Siyasi Eğitim Merkezi), Sadaka Taşı ve 2015'te sol terör örgütü MLKP'nin bombalı saldırı düzenlediği Öncü Nesil Derneği bulunuyor.

Bu dernekleri biraz inceledim, muhafazakar dernekler gibi görünüyor. Fransa neden bu derneklerle ile ilgili bilgi toplamak istemiş olabilir acaba?
Bu derneklerin Fransada faliyetleri varmi?
Varsa cevabini aldin,yoksa,soru acik.

Fransa dernekler araciligiyla Turkiye hukumetinin uluslarasi islami teror orgutlerini destekledigini soyluyor.

First thought it's parody, but unfortunately it's not.

"Penguen Tepe" TSKMap her yerde :turkey:

Back
Top Bottom