What's new

Çay Bahçesi

@cabatli_53 hocam merhaba . Avrupa&Rusya forum başlığını Avrupa&Avrasya olarak değiştirilmesi talebi getirsek nasıl karşılanır acaba ? Ya da Küçük Asya , oradaki boşluğu dolduracak doğru bir coğrafi ifade bulmamız gerek. Fikrinizi alabilir miyim ?

Selamlar,

Bizim açımızdan kapsayacağı alanın daha net ifadesi anlamına gelirdi. Teklif etmekte fayda var şansımızı deneyelim bakalım ne diyecekler.

Bence yeni bir bölüm açılmalı. Türkiye İran ve kafkasya diye. Arap şeyhi fotoğrafı altında anılmaktan bence iranlılar da bizim kadar bıkmışlardır.

Twitter'da yer alan bir etikette yazarların profiline bakılırsa çoğu Türkiye'de doğmuş, yaşamakta ya da Avrupa'ya kaçmış PKK'lı ''Hümanistler''(teröristler); kullanılan sözcükler ''betrayel, ISIS, Genocide'' ile Batılıların bilinçaltına yönelik çalışmayı kollektif olarak yapmaktalar; anlaşılan o ki, HDP paravanı ardındaki KCK şehir yapılanması ciddi ve etkin şekilde durmakta, polise büyük görev düşüyor; bürokrasi ve akademisyenlere ise bölücülük fikriyatını ''sinek'' üremeyecek raddede yok etmek düşüyor.

İlgili etiket: #TurkeyIsNotOurFriend

20191009_210803.jpg

This gives me a lot of feels. But also sends a good message. I only like countryballs for the memes but I hate their brainless fans.

I remember the wars we had on facebook between Kebab Removers and Kebab Defenders. It was literally a keyboard warriors heaven.

Last edited:
Arkadaşlar sizinle paylaşmak isterim; emekli komutanlarımız ve bir gazeteci kardeşimizin kurduğu bir haber sitesi ve youtube kanalı var. Çok çok değerli bilgiler de mevcut. Özellikle bu tür kritik günlerde faydalı ve siyasi körlükten uzak analizler için faydalı olabileceğini düşünüyorum.
youtube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCLEhuU5yv0T4WBjntWoUSXw
internet sitesi: https://veryansintv.com/

Sn. Türk üyeler(özellikle Batı ülkelerinde yaşayanlar); ''Hümanizim'', ''Demokrasi'', ''Hıristiyanlık'' v.b. insani ve inançsal değerler üzerinden kamuoyu algısını çarpıtmaya yönelik kirli/çarpıtılmış bilgi ile algı operasyonu PKK'lı terröristler ve yandaşı ''Hümanistler''(!) tarafından yapılmaktadır.

Aşağıdaki ilk ağızdan ve temiz bilgiyi yaşadığınız ülkelerin dilindeki konuyla alakalı etiketlerde(hashtag) olabildiğince paylaşmanız, burada harcadığınız zamana kıymet; ülkemiz adına ise fayda, ayrıca teröristleri afişe etmenizi sağlayacaktır... 1 taşla 3 ...

Teşekkürler.

Last edited:
Selam arkadaslar,
Özür dilerim , Türkce bilmiyorum

But sometimes i have question

maybe this is little bit oot,

May I ask you all, recently as Turkey started Pinar Baris harekat, so many country comdemn and started to give turkey sanction etc

Are this sanction etc will make turkish development of missile, SAM, engine and other technology delayed or turkish military capability if they cannot get spare part?

Still wonder how country like turkey to take meassurre about this.

Tesekurler

Benim bir arkadasim bana su linki yolladi, okudum we ilginc buldum, bunu daha önce okumus olan var mi ?
Asli var dir diye düsünüyorum.
Putin'den nefret eden biri olarak yazıyorum ki tamamen uydurma. Fotoğraflar Rusya'nın genelini yansıtmıyor. Hatta içki tüketim oranında bile düşüş var. İnsanlar işinde gücünde çalışıyor. Yüzde 3-5lik alkolik kesimi genele bağlamayın. Putin ancak ölürse gider. Nedense son zamanlarda The Economist ve BBC'de Putin'in giderek zayıfladığını dış politikada Çin'in güdümüne girdiğini yazıyor. Bakalım neler olacak.

Back
Top Bottom