What's new

Çay Bahçesi

Reklamları ayarlayan google, sitenin çıkacak google reklamları üstünde bir etkisi yok.

Google reklamları sitenin kendisi ve sizin internet aramalarınız ve telefon aktiviteleriniz üzerine hazırlar. Mesela son günlerde otomobillere baktığım için bana kasko reklamı çıkıp duruyor. (her yerde) Bir de çiçek sepetinin "5 Nisan Avukatlar Gününe Özel Orkide" reklamı çıkıyor ki son günlerde epey kanun maddesine bakmışlığım var.

Reklamlarda da mesela bu reklamı kimse hristiyana verecek değil. İslami terimleri hedef seçip reklam veriyorlardır. Size bu aramalarınız veya girdiğiniz sitelere göre sınıflandıran sistemde hedeflenen kelimeler eşleşince siz reklamları görüyorsunuz.

Yani defence.pk'nın seçim yapma şansı hiç yok. Reklam zaten google tarafından sitede gösterilmiyor. Sitede google reklamları için yer var, google burada SİZE reklam gösteriyor.

Aslında hangi reklamların gelebileceğini kontrol panelinden belirleyebiliyorlar. Ancak ne kadar çok filtre koyarlarsa gösterilecek reklam sayısı o kadar azalıyor. Az reklam=Az para.

Aslında hangi reklamların gelebileceğini kontrol panelinden belirleyebiliyorlar. Ancak ne kadar çok filtre koyarlarsa gösterilecek reklam sayısı o kadar azalıyor. Az reklam=Az para.
Ben bunu düşünmemiştim, o zaman sitede de seçicilik bakımından sıkıntı var demektir.

D43HaYBXkAIyeFu.jpeg

Remember guys its that time again

Guys what it's your suggestions to solve the situation between turkey and Armenia about Armenian genocide

Guys what it's your suggestions to solve the situation between turkey and Armenia about Armenian genocide

No solution will continue on blockading armenia. Not to mention will continue support for Azerbaijan.

This is a political war.

bugün hoşlandığım kızla konuştum ve red yedim. sinirimi 1 hafta sizden çıkarcam baştan söyleyeyim

bana demeyin yok bunun ingilizce translate i nerde yok amk yazmışsın sil yok zart zurt 1 hafta kendimi supreme member ilan ediyorum duyurulur.

27 yaşındayım yav evlenecem kız yok aq

Since armenians are going to burn the Turkish flag why arent Turks protesting this by burning their shitty and stepping on it.

Back
Top Bottom