What's new

Çay Bahçesi

Ben Atatürk Havaalanı betonla doldurulmayıp park yapılacağını duyduğumda hem üzülmüştüm hem de sevinmiştim. Üzülmüştüm çünkü orada iki adet pist var, iki pisti yıkıp park yapmak oldukça lüzumsuz. Alttaki pist korunup, THY'ye verilip bir "sivil havacılık üniversitesi"ne dönüştürülebilir. En kötü İHA üssü" falan yapılır. Çok güzel bir konumda, hiç edilirse çok fena üzülecektim.

Sevinme sebebim ise, İstanbul'da her zaman Central Park gibi devasa bir koruluk park hayal etmiştim, fakat öyle şehir dışında değil içinde.

http://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-altayli-1001/1983580-allah-askina-dusun-yakamizdan

Fatih Altaylı palavra mı sıktı bilmiyorum, fakat dediğine göre pistlerden bir tanesi korunup diğeri park yapılacakmış (Büyük ihtimalle aşağıdaki pist korunur, esas araziyi yukarıdaki dolduruyor). Eğer hala aynı kafadalarsa iyi fakat ben Muharrem İnce'yi destekliyorum ve kazanacağına da inanıyorum.

Muharrem İnce de geçen TV'de "orasını park yaparım" dedi. Fakat 2 pisti beraber mi yapacak? Yoksa tek pisti koruyacak mı? Sağlam bir projesi olup bunu göstermesi lazım. 2 pistin birden yıkılması çok aptalca olur.

Hayal ettiğim arazi kullanımı aşağı yukarı şöyle. Yeşil arazi İstanbul Atatürk Parkı, mavi alan Türk Havacılık Üniversitesi.

lszbkbb.jpg

Last edited:
Bu adam sevimli bir adam adı Konilo. Bizimkilerin belli ki hoşuna gitmiş ama adam kasıtlı yaptı. Ayasofya ya sh*t filan demesi yunan milliyetçilere trollük olsun diye. kendi youtube videosunda yunanlılar bir ton sövdüler. Komik adam ben takip ediyorum youtube dan :)

https://www.youtube.com/user/HumourEnterprise/videos

orjinal videosu 3,5k like alırken 2,5k dislike almış :D herif troll master

@WebMaster @cabatli_53 @Horus

Following members allways make trouble in Turkish section by insulting and swearing to other members without dressage, even they have sweared family members of the people, they mostly atack same time on one member to pressure it.

i have a suspicion that they use multi account for make trouble in the forum. Could you please check their IP also MAC address whether they use multi account or not. If they use multi account please ban and inform us about who are they.

it is so bad to see this beatifull platform will be messed up by those members and a lot of good members gonna be leave from here, already many of nice members leaved here. If those low level discussions contunie im plan to leave PDF without hesitate.

Best regards.

related members;
@Adıvar @Attila the Hun @Baybars Han @bedbin @Islamic faith&Secularism @LegionnairE @Mr.BiceGuy @Mucahit @OguzSenturk @Quasar @Targon

Turkish section gonna be christian club through these members like EU

Last edited:
Back
Top Bottom