What's new

Çay Bahçesi

Bro, you should try Afghan/Pakistani kebabs sometime. I have to be honest, I think Kebab masters are actually the Afghans.

Blasphemy. :tsk:

Afghans actually layer the kebabs with fat, and when they cook they are so delicious. A lot of Pakistani people from North Western region do the same. I hate to say it since most Afghan are assholes, but it's a toss up between Afghans and Turks for best Kebabs. You should definitely try Afghan kebabs. But don't feel bad If it is the Afghans. Your Oghuz brothers surround them and might have taught them the technique.

@A-Team

Afghans actually layer the kebabs with fat, and when they cook they are so delicious. A lot of Pakistani people from North Western region do the same. I hate to say it since most Afghan are assholes, but it's a toss up between Afghans and Turks for best Kebabs. You should definitely try Afghan kebabs. But don't feel bad If it is the Afghans. Your Oghuz brothers surround them and might have taught them the technique.

@A-Team
Jokes a side, i hate Kebab meat with fat.

8Q0mFkyRIKKihO7Li-kXXGc8h7S58zycaUANieXp-rg.jpg

Bu birde 2015'ten. maaşlar 35% değer kaybetti o zamandan beridir.

Sorunumuz dengesiz mali politika (sıkı para politikası MY @SS!!) ve over-population.

Millet 5-10 çocuk yapıyor halen doğuda orada burada.. Sonra büyük şehirlere geliyorlar sikiyorlar ortalığı.

1.000.000 civarında gülenci olduğu tahmin ediliyor. 1-2 milyon kadarda PKK'lı olduğu düşünülüyor. Bunların hepsini sürmeliyiz ülkeden, mallarına el koyup dağıtmalıyız halka.

Üzerine birde "2-child policy" edinmeliyiz. Ekonomimizi rayına sokana kadar nüfuz artış oranını düşürmeliyiz.

"Gerçekten" bir sıkı para politikası uygulamaya başlamalıyız, adam gibi her yıl cari fazlamız olmalı ve dış borcu azalmalıyız, ki uluslar arası piyasalardaki not oranımız yükselsin, yatırımlar artsın. Halen populist para politikası uyguluyor devlet.

Devlette iyice sıkmalıtüketim borcu meselesini komple. Bankalar sadece şirketlere borç verebilmeli, insanlar artık sahip olmadığını harcamaya çalışmamalı. Asgari maaşta komple ortadan kaldırılmalı, maaşlardan alınan güvenceler, sigortalarda kalkmalı. Sigorta zorunluluklarıda kalkmalı komple.

E tabi bunlar vatandaşı çok ama çok bezdirir, lakin bu önlemleri şimdi almazsak vatandaş ileride daha da acı verici önlemler almak zorunda kalacak.

Türkiye'de %35 maaşların düştüğü kaynağı sormuştum.. Nerde var bu bilgi
Türkçe kaynak istiyorsan kendin ara bul, ingilizce bilmiyorsun diye sana özel kaynak mı bulacağız hep?

Türkçe kaynak istiyorsan kendin ara bul, ingilizce bilmiyorsun diye sana özel kaynak mı bulacağız hep?

Hep ne ya? Ne zaman kim bana özel kaynak bulmuş rahatsızmısın arkadaşım şükür ingilizceye hakimim Türkçe bu konuda kaynak bulamadım google'da, bir hint sitesinin makalesinde 2 satırlık şeyi bana gelip Türkiye'de %35 maaşlar düşmüş diyorsun bende sana neye dayanarak böyle bir veri bilgin var diye soruyorum. TÜİK mi TÜRKSTAT mı Dünya Bankası mı? Kaynağın ne ?

Arkadasim eger kaynaksiz bir bilgi sunuyorsan ve birisi senden kaynagini istiyorsa ozaman nezaket geregi sunmalisin, eger herkes öyle istedigi gibi kaynaksiz bilgiler sunarsa bilgi kirliligi olusur forumda.

Back
Top Bottom