What's new

Çay Bahçesi

"Bir müsibet bin nasihat". Birçok beyinsiz meselenin farkında değildi.. Mit Müsteşarı'nı almaya gitmeler, 17/25 Aralık lar hep darbe girişimi.. Bu milletin asıl sahipleri yıllardır bas bas bağırıyor, mücadele ediyor ama; diğer güruh anlamakta zorlanıyor. Neden çünkü beyinsizler..

Konuşmayı çok iyi bilirler, boş boş atıp tutarlar sonra devletin tahıl silolarını American Wells Fargo suna bir kaç milyon dolar uğruna rehin veren Ecevit malını saçma sapan hikayelerle göklere çıkarırlar..

Bu temizlik sonuna kadar devam etmeli.. Bu millete ihaneti aklının ucundan geçirmiş olan dahi bi tane bırakmamak üzere temizlenmeli.

Bu tür olaylar biz Ak Partililere daha da güç verir, daha da aşk verir..

Bu hıyarlar bizimle uğraştıkça biz daha güçlenip çıkıyoruz ama bu salaklar bunu görmüyor, kendi ayaklarına sıktıklarının farkında değilller.. Basiretler bağlanmış..Çırpındıkça batıyolar her aldıkları nefes her attıkları adım aleyhlerine işliyor..Çünkü tuttukları yol YOL değil.

Bu vatanın ASİL sahiplerinin başı sağ olsun, şehitlerimizin mekanı cennet olsun.

2 Polis shit olmus diyorlar. SAT lardan haber varmı?

Ulan ne hale geldik..Turkiye nin en elit 2 birimi birbirine dalıyor....
SAT'lar Gizli Tutuluyor.. Daha Belli Degil, Helikopterden Catiya Inmisler, Bide Deniz Havaciligi Komutan emir vermis, For most likely they used S70B..

Boğaziçi köprüsünde CCTV sistemi var. Yani canlı olarak yada geriye dönük gerektiğin de izlenebiliyor. İsteyen biraz araştırsın baksın bana arkadaşlar onlarda bu görüntüler yok dediler be eksik zaman vsde yokmuş. Pkkya yakın kaynakları zaten ciddiye alanda kabahat. Pkk ya mi güvenilir.

Sozcu attigi yalan haber, askerin basi kesilmis diye ardi kesilmiyor.

arkadaşlar o askerin kafa kesilmesi olayı yalan haber çıktı fotograf paylaşırken dikkatli olalım

o sözcü gaztesine niye baskın yapılmıyor aq. onlar da fetö nün sözcüsü

şerefsiz gelmiş burayıda karıştırmaya çalışıyor rejovam mıdır nedir şerefsizin evladı

Türkiyede kalan arkadaslar size bir konuda danismak istiyorum, su sosyal medyadaki olaylari görünce ic savas cikmasindan korkuyorum, ne bilim eli silahli cihatcilardan ''onlar sokaga cikiyorsa bizde cikalim'' diyenlere kadar bircok sey gördüm. Sonrada su köprü olayi kimi yalan diyor kimi gercek neye inanacagima sasirdim.

Üc hafta sonra Türkiyeye tatile gelecektim ama simdi cok tedirginim, durum nasil oralarda? Internetten haber almakta biryere kadar ama gercekten pazartesi günü biletimi iptal ettirme noktasina geldim.
Ortalik cok karisti gibi görünüyor bana sizin gözünüzden kisaca söyleyebilirmisiz durum nedir?

1. ÖKK Komutanlığı da içeriden ele geçirilmeye çalışılmış . Bir astsubay olayın şeklini değiştirmiş . Allah mekanını cennet etsin
  2. Cuntacı Semih terzi adlı general içeriden 20/30 Kişilik bir grupla ÖKK karargâhına giderek el koymaya Çalışıyor..
  3. Komutanın odasına giderek emir astsubayına bundan sonra ben Komutanım diyor . Bu arada yanında adamları var.
  4. Zekai Paşanın emir astsubayı tereddütsüz Silahı çekip cuntacı generali alnının ortasından vuruyor. Diğerleri de onu şehit ediyorlar
Taken from Mete Yarar's Twitter....

:mad::cry:

Türkiyede kalan arkadaslar size bir konuda danismak istiyorum, su sosyal medyadaki olaylari görünce ic savas cikmasindan korkuyorum, ne bilim eli silahli cihatcilardan ''onlar sokaga cikiyorsa bizde cikalim'' diyenlere kadar bircok sey gördüm. Sonrada su köprü olayi kimi yalan diyor kimi gercek neye inanacagima sasirdim.

Üc hafta sonra Türkiyeye tatile gelecektim ama simdi cok tedirginim, durum nasil oralarda? Internetten haber almakta biryere kadar ama gercekten pazartesi günü biletimi iptal ettirme noktasina geldim.
Ortalik cok karisti gibi görünüyor bana sizin gözünüzden kisaca söyleyebilirmisiz durum nedir?
Tatilini ertelemeyi gerektirecek bir durum yok ben kendim şu an Antalya da tatildeyim burada kimse sikine takmıyor olanları herkes Türk ler olsun turistler olsun tatiline devam ediyor.Burada sokakta ne asker var ne polis ne protestocular iptal etme boşuna.

1. ÖKK Komutanlığı da içeriden ele geçirilmeye çalışılmış . Bir astsubay olayın şeklini değiştirmiş . Allah mekanını cennet etsin
  2. Cuntacı Semih terzi adlı general içeriden 20/30 Kişilik bir grupla ÖKK karargâhına giderek el koymaya Çalışıyor..
  3. Komutanın odasına giderek emir astsubayına bundan sonra ben Komutanım diyor . Bu arada yanında adamları var.
  4. Zekai Paşanın emir astsubayı tereddütsüz Silahı çekip cuntacı generali alnının ortasından vuruyor. Diğerleri de onu şehit ediyorlar
Taken from Mete Yarar's Twitter....

:mad::cry:

Hic bir Bordo Bereli Darbe yaptimi?

Tatilini ertelemeyi gerektirecek bir durum yok ben kendim şu an Antalya da tatildeyim burada kimse sikine takmıyor olanları herkes Türk ler olsun turistler olsun tatiline devam ediyor.Burada sokakta ne asker var ne polis ne protestocular iptal etme boşuna.
Sorun su, beim ucus Istanbul Atatürk havalimanina ordanda karayoluyla Sakaryaya, nebilim yolda izde birsey olur diye tedirginim.

Hic bir Bordo Bereli Darbe yaptimi?
Valla zannetmiyorum, inşallah yapmamıştır, ama SAT ların yaptıklarını göz önünde bulundurduğumda..olması da mümkün (inşallah değildir). Ülkeyi ve askerlermizi böyle rezil edenlerin canı cehenemme.

Zaten o yavşak Semih Terzi (gebertilen cuntacı) nin hangi kuvvet de hizmet verdiğini öğrenemedim. Tahminim ya ordu yada hava kuvvetleri

Back
Top Bottom