What's new

Çay Bahçesi

Guys I've heard that Tayyip's Hotel got raided by SAT Commandos? 10 Minutes before the raid Tayyip escaped

Amına soktuğumun Taylandlısı sahtekar piç bu ne? Kendi mal kafasında kurguladığı neyse onu söylüyör ibne, ne bu götveren? Şerefsiz piiç! PİÇ!:

Bi iki yerde ateş açmışlar. Eğer bu darbe politikası olsa dediği gibi kimse yaklaşamazdı askerlerin yanına.

Gördük 2-3 yerde daha ateş açtılar binlerce kişi bir anda dağıldı çil yavrusu gibi.

O işler öyle düşündüğün kadar basit işler değil yavrucum.

50 polis sehit olmus aqm bunlar beyini sikim salak salak yaziyorlar, olu sayisi 300 aqm bunlar insan degil herhade ahahah..

darbe olamadigi icin uzuldunuz anladik.

Hacılar ben bu pilotların pek çoğuyla tanıştım fuarlarda şurada burada. Bu adamlara fetö desen üç gün uyuyamaz. Nasıl oldu da ikna edildiler. Zaten bir avuçlar.

SAT'lara inanılmaz üzüldüm. Yarısı Donanma Komutanı'nı kurtarmaya gitti yarısı öldürmeye. Düşünsenize yıllardır beraber görev yaptığınız silah arkadaşlarınız. Korkunç.

Last edited:
Ben açıkçası bildiriyi dinlediğimde baya heycanlanmıştım.Ama sonra genel kurmay başkanı rehin mehin dediler.Halka ateş falan açılınca işlerin bi değişik olduğu belliydi.
Buna darbe girişimi denmez.Terör denir.
Ayrıca yunanistana kaçanların 2 si pilot 5 i er.1 tanesi kim belli değil şu anda.

Hacılar ben bu pilotların pek çoğuyla tanıştım fuarlarda şurada burada. Bu adamlara fetö desen üç gün uyuyamaz. Nasıl oldu da ikna edildiler. Zaten bir avuçlar.

SAT'lara inanılmaz üzüldüm. Yarısı Donanma Komutanı'nı kurtarmaya gitti yarısı öldürmeye. Düşünsenize yıllardır beraber görev yaptığınız silah arkadaşlarınız. Korkunç.
SAT olayimda tam ne oldu? Bilgin varsa (ve gizli degilse) paylasirmisin?

http://www.ntv.com.tr/galeri/turkiy...KqScQCYKF0KsfmSZDffAbQ/1DtuBmIBW0GREZonfvaC9g

Hulusi Akar 100% suphesiz hayattasdir. Sukurler olsun (5. Resim)

Back
Top Bottom