What's new

Turkish Discussion Thread

Status
Not open for further replies.
cincinde oturmak hic kimse oturmak istemesss...

bedava olsada....

cincinde oturmak hic kimse oturmak istemesss...

bedava olsada....

Valla oralar bi garip kardeşim, zaten polis falan giremiyo oralara, operasyonları, polis özel hareket yapıyo. Gecekonduların önünde Bmw X6, Audi Q6 falan, uzak durcan yani..

@Sinan

Sende gittin ta zengin mahallesine.
Orta gelirli toplumu olan bir mahalle 3+1 en fazla 600 kira eder. İstanbul'un ızdırap ına koyim. Akrabam bodrum kat 1+1 dışarı gören bir camlı eve 500 tl kira ödüyor.

Last edited by a moderator:
Why kissing is bad (but rape can be just fine)

BURAK BEKD

To protest against the incident, a group of maverick youths, all couples, launched a campaign to collectively take a bus on the same route and start kissing each other spontaneously. The “collective kissing protest” on the bus sparked another protest campaign – this time from a group of students from imam schools who vowed that “they would not allow sex on the street.”

The same groups of “sensitive Muslims” that are always on alert to get organized, beat and perhaps even kill kissing couples have never been seen to protest when, for instance, nearly 80,000 women faced domestic violence in the 18 months to Aug. 2011 alone; or when violence against women rose 1,400 percent during their beloved Islamist government’s first seven years in power. They never protested when men raped 102 women and 59 underage girls in 2011 alone.

Where, really, were the “good Muslims” and their machetes with blood dripping for their holy cause when a prominent, 78-year-old Islamist columnist confessed to having sex with a 14-year-old girl because “in Islam having sex with girls who reached puberty was allowed?”

İşin ilginç yanı, ellerinde palalarla insanlara öpüştüler diye saldıran bu yobazlardan bazıları, Bursalı şeyhin "nur çeşmesi" adını verdiği malafatını yalamakta hiç beis görmezler.

Böyle sapk

BK4q2B9CAAAql3o.jpg:large

Ayrıca, tecavüz etmeyi değil, tecavüze uğramayı ayıp olarak gören bu zihniyetten ne bekliyoruz ki?

Bu Razpak denen adi serefsiz köpege yüz vermeyin artik.. milletimizi asagiliyor umrunuz da degil sanki..

İşin ilginç yanı, ellerinde palalarla insanlara öpüştüler diye saldıran bu yobazlardan bazıları, Bursalı şeyhin "nur çeşmesi" adını verdiği malafatını yalamakta hiç beis görmezler.

Böyle sapk

BK4q2B9CAAAql3o.jpg:large

Ayrıca, tecavüz etmeyi değil, tecavüze uğramayı ayıp olarak gören bu zihniyetten ne bekliyoruz ki?

Bunlar halen var mi ya ? Yuh !!!

Millet Linc etsin olay kapansin.

Ben dedim ona modası geçti diye ama...

Kendisi anladı benim niye sorduğumu, öğrenmek istedim sadece.

Bir soru sormak istiyorum genel olarak herkese, nato'da bulunmak bizim için gerekli mi ve öyleyse neden sizce ?

Kendisi anladı benim niye sorduğumu, öğrenmek istedim sadece.

Bir soru sormak istiyorum genel olarak herkese, nato'da bulunmak bizim için gerekli mi ve öyleyse neden sizce ?

Gerekli değil, faydalı. En yüksek teknoloji silahlara erişimimiz var ve NATO bu güne kadar bizi yarı yolda bırakmadı. Bkz: PATRIOT örneği.

Status
Not open for further replies.

Back
Top Bottom