What's new

Turkish Discussion Thread

Status
Not open for further replies.

Gece 3 de alsancakta gözaltına alındım, işkenceden sonra serbest bıraktılar. işin en acı tarafı beni döven polisler Türkçe bile bilmiyorlardı. adını bile söyleyemecek adamları polis yapmışlar. yemin ediyorum sokak köpeklerinin zekası çevik kuvvetten fazla.

BEYLER İŞ ARTIK POLİSİN ZORBALIĞINA DÖNDÜ. İZMİRDE OTURUYORUM SABAHA KARŞI ELİNDE SOPALAR SATILAR, ÖNÜNDE POLİSLER HALKA SALDIRAN ŞEREFSİZLERLE DOLUYDU İZMİR. BENİ SOKAK ARASINDA SATIRLARLA KOVALADILAR BU GENÇLER KENDİLERİNE AK GENÇLİK DİYOR. KATLI OTOPARKIN 2 İNCİ KATINI İŞKENCE YUVASINA ÇEVİRDİLER. SOKAKTA ELLERİNİ BAĞLAYIP İNSANLARI DÖVDÜLER HERŞEYİ GÖZLERİMLE GÖRDÜM. GİRMEDİĞİMİZ SOKAK GİRMEDİĞİMİZ YER KALMADI. İZMİRLİ ARKADAŞLAR ARTIK DAHA DUYARLI OLUN SESİNİZİ ÇIKARIN BU ZÜLME KARŞI.

Last edited by a moderator:
Simdi anliyormusunuz darbe neden gerekli oldugunu?

Simdi anliyormusunuz darbe neden gerekli oldugunu?

Oha ,tabii canim Darbe yapsinlar suczus yere kac kisi Hapis yatti sen biliyormusun ?

Bence Darbe olsun ama seni de alsinlar.

Bakalim ozaman Darbe olsun diye bilecekmisin.

Oha ,tabii canim Darbe yapsinlar suczus yere kac kisi Hapis yatti sen biliyormusun ?

Bence Darbe olsun ama seni de alsinlar.

Bakalim ozaman Darbe olsun diye bilecekmisin.

Gec bunlari gec.

Cultist police forces along with Tayyip's civillian thugs terrorizing innocent public out of nowhere

-05:18 Police throwing cas canister to someone's house just because they are recording event
-07:27 Civillian thugs of Tayyip following police from behind to atack protestors they captured(probably torture later) with sticks in their hands
-07:33 Another civillian thug of Tayyip throwing stones to people recording event in their balcony
-09:01 Another civillian thug of Tayyip throwing stones to protestors alongside police forces
-09:59 Another civillian thug of Tayyip throwing stones to people recording event in their balcony

Burası ne Güneydoğu nede polise küfredenler PKK'lılar benden öneri söyleyin Tayyip'e Güneydoğu'dan 150-200 tane Cobra kaydırsın Izmir'e çünkü bundan sonra o polisler Ford Connect'ler le ortalıkta gezemez üzerinde bir damla balistik koruma bile olmayan o Ford Connect'ler tarikat polislerini terörize ettiği halktan korumaya yetmez.

BLydhU4CAAITWAL.jpg:large

Ama sürücün Sucu yok bence ,o Cöplerin arkasindaki hic gözükmüyor.

Öteki Aracin Su Atmasida daha cok o Cöpün arkasindaki Protestocuyu örtüyor ,öteki Iki daha Protesto edenlerin hic birseyi aldirmamalarida Ihmalkarlık ,ama Polisde Su Kullana bilirdi.

Her acidan Iki tarafta Suclu.

En azindan Vandalizm yapmayin.

Yandaş Medya,

Yandaş Medya,

Ya Su Dogan Holding aldi herseyi ,Yayin Yasagi var evet ,Dogan Holding alakali degil ama bunlarin her Kanali aldiklarindan beri Türk Televisionu Bombok birsey oldu.

Ya Kanal D gibi Kanal normal 2 Sinif Kanallar gibi su Para Kazanma Programmlarin koyuyor halen (Telefon etc.) 15 Dakka da Reklam.

Yani TV Dogru haber asla görmezsin.

10 Sene önce daha iyidi be .

niye la? darbe olunca gelen giden iceriye tikiyorlar....

ozaman sikayet etmeyeceksin...

Zamaninda Ataturk, milli ihtilal gercekleslestirip devletin icerisine sizmis olan butun isbirlikci hainleri yok etti.
Ama gel gor ki, gene sizdilar.

So should one worry about the protests? Even though that I'm not a big fan of Erdogan, I can't really associate myself with the commies/leftists that seems to make up a big part of the protesters.

Zamaninda Ataturk, milli ihtilal gercekleslestirip devletin icerisine sizmis olan butun isbirlikci hainleri yok etti.
Ama gel gor ki, gene sizdilar.

ne la? protesto edenlerin arkasinda yabanci gucler. anomyous denen zimbirti, israeilden gelen orgutler, almanya bilmem ne sanatci hollywooddan felan filan...

kac kisiyi asacaksin sen?

artik bir update degilde upgrade yap...

yanliz kurt..

Status
Not open for further replies.

Back
Top Bottom