What's new

Çay Bahçesi

What do you mean with "...when they are demanded to be returned."? And which organization you talk about?
Jesus do you now know anything? There is a Fetullahist Terror group head by Fetullah Gülen who lives in the US. He and his minions wreaked havoc yesterday night in Turkey. Some members of his organization had fled to Germany. So when the Turkish government demands their return from the German government, what do you think the German government will d0?

Şu suratını koy da profiline o yıldızla ima ettiğin şeye suratın ne kadar benziyo ona bakalım...Seni gidi ak gönüllü seni...
Sabahtan beri anlattığım şeyi anlamıyosun sanırım,memleketinden askere gelmiş er senin emir komuta zincirini bilmez.Adamın komutanı tepesinde.
Kimisini işid bomba patlattı gövde gösterisine diye çıkartmışlar,kimisini de tatbikat diye.Böyle tatbikat olur mu olmaz mı orasını kurcalama..Olur..
En son siyasiler kendi destekçilerini sokağa sürdüklerinde binlerce kişi öldü mısırda.Bizim askerimiz yine insan.Kendi kurşun yedi yine sıkmadı.Arada hainler var ve onlar zaten direkt beyne bağlı..
Anca insanları itham et.Şimdi de hocacı olduk.Seni abilerin bademlerken biz burda Türk milletini savunuyoduk.
Sen bikaç sene önce amerikalara selam gönderirken,eline iğne batsa geçmiş olsun dilerken biz Türk askerini savunuyoduk.
Benle istediğin fikir çatışmasına düşebilirsin ama ithamları bırak.Tanımadığın bilmediğin adamları yaftalama..Malum müslümanız,günaha falan girersin dikkat et.

Tek birşey daha söylüyorum.Üsteleme.
Şu an ya meydanlarda toplanan insanlara bir bombalı saldırı olsa bunun vebali kimin olucak.
Ya da pkk nın cirit attığı ankara da bitanesi bi binanın çatısından el bombası atsa,makinalıyla tarasa?
İnsanların tansyonları düşürülür,yükseltilmez..Hele hele bu bir topluluksa çok tehlikelidir.
Şu suratını koy da profiline o yıldızla ima ettiğin şeye suratın ne kadar benziyo ona bakalım...Seni gidi ak gönüllü seni...
Sabahtan beri anlattığım şeyi anlamıyosun sanırım,memleketinden askere gelmiş er senin emir komuta zincirini bilmez.Adamın komutanı tepesinde.
Kimisini işid bomba patlattı gövde gösterisine diye çıkartmışlar,kimisini de tatbikat diye.Böyle tatbikat olur mu olmaz mı orasını kurcalama..Olur..
En son siyasiler kendi destekçilerini sokağa sürdüklerinde binlerce kişi öldü mısırda.Bizim askerimiz yine insan.Kendi kurşun yedi yine sıkmadı.Arada hainler var ve onlar zaten direkt beyne bağlı..
Anca insanları itham et.Şimdi de hocacı olduk.Seni abilerin bademlerken biz burda Türk milletini savunuyoduk.
Sen bikaç sene önce amerikalara selam gönderirken,eline iğne batsa geçmiş olsun dilerken biz Türk askerini savunuyoduk.
Benle istediğin fikir çatışmasına düşebilirsin ama ithamları bırak.Tanımadığın bilmediğin adamları yaftalama..Malum müslümanız,günaha falan girersin dikkat et.

Tek birşey daha söylüyorum.Üsteleme.
Şu an ya meydanlarda toplanan insanlara bir bombalı saldırı olsa bunun vebali kimin olucak.
Ya da pkk nın cirit attığı ankara da bitanesi bi binanın çatısından el bombası atsa,makinalıyla tarasa?
İnsanların tansyonları düşürülür,yükseltilmez..Hele hele bu bir topluluksa çok tehlikelidir.
ya arkadaş sen ne kadar tırsak bişey missin ya o ismini değiştir Oğuzhan ismini lekeliyosun kendine gel

Basladikmi geri ottan boktan cimbizlamalarla karalama kampanyalarina.
cumhurbaskanin basyaveri bile hain çikti hotelden canini kil payi kurtardi, hôtel hem bastilar hem havadan bombaladilar iki korumasi sehut oldu.
Sonra havada jetler düsman kaynadigi için onlarin alanina girilmemeye dikkat edilmis sonra havalimandada hainler bulunmasina ragmen pist isiklarini açamamislar ve barikat tehlikesi olmasina ragmen cumhurbaskani yinede in emri vermis. Burda yanlis ne varmis anlamadim.
Ayrica herkezin bir görevi vardir halk cumhurbaskani'nin kararlarina ihtiyaci vardir onun eskiya lideri gibi çarpismasina, fazladan bi gelse nolur gelmese nolur onun liderligine ihtiyac var ne kadar komik

Aynen şerefsiz yaver, fuat avni de garanti o dur. köstebek oç

ya arkadaş sen ne kadar tırsak bişey missin ya o ismini değiştir Oğuzhan ismini lekeliyosun kendine gel
bu ayni adamlar suriyelilere gelince neden ulkenizde savasmiyor kaçiyosunuz diyorlar. Ama simdide dönüp Türk halkinin kendini savunmasina karsilar, iki cumlenin biri çeliski

we have to be together to defeat feto-terorism .there is no other solution..plz there is no other Turkey

Ben sana sosyal medyamı vereyim kardeşim çekincem yok.Ben suçsuz insanların ölmesini istemiyorum.
Bu darbe girişiminden herkesin haberi vardı nerdeyse.Hiç gazete ya da blog okuyor musunuz? Ama iktidar yanlısı olanları değil.
Bangır bangır heryer bağırıyordu fetöcülerin askeriye içindeki güçlü yapılarından.Tv programları bile oldu.
Herkes kimin ne olduğunu biliyordu.Çok mu zordu ergenekondaki gibi adamları alması.
Hani yorum yapıyorsunuz ama birşey söyleyin.Yaftalamayın.
Ben size konu hakkında yorum yaparken ne hakaret ettim ne başka bişey.Ama nedense sıkıştığınız yerde laf atmaktan başka bişey yapmıyosunuz.
İkna edin kardeşim beni,karşı argümanlarınızı sunun.Haksızlığımı anlatın.
Ben de biliyorum halkın büyük katkısı olduğunu.Ama elinde tabanca keleş polisin yardımına giden insan mıydı hepsi bunların.Suçsuz günahsız düz vatandaş.Sırf kızılayda toplanıldı diye cobra oraları taradı.

Bu arada buna bugün denk geldim.Biz izleyin.Özellikle 30. saniyeden sonra.

1. Belki ilk anda değil ama daha sonradan silah bırakan erlere linç edenlere cezaları verilmeli.Asker tekmelediğim için ayakkabılarımda kan var diye paylaşım yapanlar bulunmalı.
2. Ordumuzda büyük bir açık var şu anda.Atatürk ilke ve inkılaplarına tam bağımlılık esas alınmalı.Ergenekonla uzaklaştırılmış generallere iade-i itibar yapılmalı.
3. Cadı avına dönüşmemeli iktidarın eylemleri.Şu an normalde kılına dokunulmicak adamlar darp edilerek götürüldü.Bu adamların hepsinin işbirlikçi olması imkansız.Bu adamlar bize lazım.
4.Özellikle askeriyeden alınan generaller.Ki nerdeyse hiçbişr tugayın komutanı kalmadı.Düzgün muamele yapılmalı.
Muhtemelen 2. dalga bir darbeden korkulduğu için alındılar ama atıyorum en azından yarısının darbe ile ilişjkisi yoktur.Varsa zaten yazık bu vatana.

Yunanistana kaçan hainlerin davası perşembe gününe ertelendi.Sanırım bu işi uzatıcaklar.

Yunanistana kaçan hainlerin davası perşembe gününe ertelendi.Sanırım bu işi uzatıcaklar.

Uzatmıyorlar şekerim adamlar AB üyesi. Siyasi iltica yasaları gereğince zaten minimum 10 günlük bir süre içersinde bu başvuruları değerlendirmek "zorundalar". Üzerine 5 günlük itiraz süresi var.

Birde Marmaristeki saldırıyı gerçekleştirilen için "BORDOĞĞ BEĞRELİİĞEEÖÖ" diye böğüren zaatlar, özellikle basın mensupları. Şahıslar Hava Kuvvetlerinin Muharabe Arama Kurtarma birimi(PARARESCUE). Başlarında da maalesef SAT bröveli subaylar var. ÖKK MAK lağv edildi. O abiler başka birşey oldu. HVK AK(Arama Kurtarma) daha sonra HVK MAK(Muharebe Arama Kurtarma) oldu. HVK AK'nın eskiden C-130 içinde çekilmiş nadir fotoğrafları vardır.

Uzatmıyorlar şekerim adamlar AB üyesi. Siyasi iltica yasaları gereğince zaten minimum 10 günlük bir süre içersinde bu başvuruları değerlendirmek "zorundalar". Üzerine 5 günlük itiraz süresi var.

Birde Marmaristeki saldırıyı gerçekleştirilen için "BORDOĞĞ BEĞRELİİĞEEÖÖ" diye böğüren zaatlar, özellikle basın mensupları. Şahıslar Hava Kuvvetlerinin Muharabe Arama Kurtarma birimi(PARARESCUE). Başlarında da maalesef SAT bröveli subaylar var. ÖKK MAK lağv edildi. O abiler başka birşey oldu. HVK AK(Arama Kurtarma) daha sonra HVK MAK(Muharebe Arama Kurtarma) oldu. HVK AK'nın eskiden C-130 içinde çekilmiş nadir fotoğrafları vardır.

Doğrudur.Sanırım 3 helikopter gelmişler.2 si dönmüş 1 i kalmış.10+ hainin dağlarda olduğu söyleniyor.Ne kadar doğru ne kadar yanlış.
İncirlikteki amerikan üssüyle izmirdeki natoya bağlı amerikan varlığının bu işe payı var gibi teoriler var.Sanırım bunları hiçbirzaman öğrenemicez.

Etimesgutta hainler tankları birlikten çıkartmaya çalışıyormuş sanırım.Olay hala tam olarak bitmedi yani.
Aslında bitti.Ama verebilecekleri zararı vermek istiyorlar belkide.

Back
Top Bottom