What's new

Çay Bahçesi

Bu saldırıları yapan UH-60 tipi helikopter düşürüldü
Saldırıları yapan F-16 lar indirildi
Zırhlı araçlarda muhtelif hasarlar var
Bunun dışında envanterde eksiklik yok

Güncelleme.

Toplam kaybımız 3 Skorsky 1 F-4

Tanker uçağın indirildiği yönünde bilgiler de var ama düşürüldü mü yoksa inmeye mi zorlandı bilmiyorum..

Last edited:
Bu saldırıları yapan UH-60 tipi helikopter düşürüldü
Saldırıları yapan F-16 lar indirildi
Zırhlı araçlarda muhtelif hasarlar var
Bunun dışında envanterde eksiklik yok

Bir Adet Fırkateyn 45 tane Helikopter kayıp falan deniyor. Asparagas haber galiba

Bir Adet Fırkateyn 45 tane Helikopter kayıp falan deniyor. Asparagas haber galiba

45 değil de 4 olabilir. Bu skorsky lerden 1 i vurulmuş.Şu tbmm yi vuran galiba. Diğer 2 si kalkmasın diye akıncı da vurulmuş.F4 de aynen öyle.Belki yunanistana giden helikopteri de katarsak 4.
İzmire suikaste 3 helikopter gitmiş.2si dönmüş.1 tanesi orda kaldı teknik arıza nedeniyle sanırım.
Kaçırıldı falan denilen yavuz zırhlısını için birinci elden bilgi aldım.Kaçırıldı mı diye sorulduğu anda yooo karşımda duruyo denmişti.Ama bi kalkışma olmuş.

45 değil de 4 olabilir. Bu skorsky lerden 1 i vurulmuş.Şu tbmm yi vuran galiba. Diğer 2 si kalkmasın diye akıncı da vurulmuş.F4 de aynen öyle.Belki yunanistana giden helikopteri de katarsak 4.
İzmire suikaste 3 helikopter gitmiş.2si dönmüş.1 tanesi orda kaldı teknik arıza nedeniyle sanırım.
Kaçırıldı falan denilen yavuz zırhlısını için birinci elden bilgi aldım.Kaçırıldı mı diye sorulduğu anda yooo karşımda duruyo denmişti.Ama bi kalkışma olmuş.
MAK ları hala avlıyorlar. Adam lar yok orta da hala

MAK ları hala avlıyorlar. Adam lar yok orta da hala

Ben onların yerinde olsam ne bilim suriyeye falan kaçardım.Allah kimseyi durumlarına düşürmesin.
Şu an vatansız insanlar.Ayrıca ülkemizin en elit askerlerinden.Giden emeklerimize yazık.
Techizatı bırakmışlar zaten komple.Jandarma toplayıp sergilemiş.
Bizim yolumuz bellidir.Atatürk ilke ve inkılaplarına tam bağlı,laik-demokratik bir ülke.
Şu an iktidarın yediği hurmaları hep beraber çıkarıyoruz.

Ben onların yerinde olsam ne bilim suriyeye falan kaçardım.Allah kimseyi durumlarına düşürmesin.
Şu an vatansız insanlar.Ayrıca ülkemizin en elit askerlerinden.Giden emeklerimize yazık.
Techizatı bırakmışlar zaten komple.Jandarma toplayıp sergilemiş.
Bizim yolumuz bellidir.Atatürk ilke ve inkılaplarına tam bağlı,laik-demokratik bir ülke.
Şu an iktidarın yediği hurmaları hep beraber çıkarıyoruz.
O adamlar bir sikime kaçamaz bence. Şuan komadolar burunlarında kan kokuysuyla avlıyor herifleri. Bu arada o techizatı gördüm fotolardan, ama bir detay var: sadece bir piyade tüfeği bulumuş yani bu adamların çoğu teslim olmayı hala düşünmüyor. geberecekler

Polis ve Deniz Kuvvetleri.
Ordunun yerini alamaz, hem darbeci helikopteride Ordu vurdu bir grubun yaptigini tüm orduya mal edemezsiniz, yillardir bu vatani korumak icin pkkya sehit veren ordumuza leke süremezsiniz, ne cabuk unuttunuz yanlis politikalar sonucu verdigimiz sehit sayisini, akliniz basiniza alin bu gidisle ülkeyi böldürtceksiniz.

Ordunun yerini alamaz, hem darbeci helikopteride Ordu vurdu bir grubun yaptigini tüm orduya mal edemezsiniz, yillardir bu vatani korumak icin pkkya sehit veren ordumuza leke süremezsiniz, ne cabuk unuttunuz yalis politikalar sonucu verdigimiz sehit sayisini, akliniz basiniza alin bu gidisle ülkeyi böldürtceksiniz.
Öyle kafa yapısının karşısında durmak lazım. Tüm orduyu hain ilan eden vicdansızdır. Bu kadar

Kaçarsa ekime kaçmazsa sikime..Onlar her türlü babayı yedi.Şu an ABD ye falan rest çekiyoruz bu gazla.Yunanistan tutar da adamları vermem derse savaş sebebi falan olabilir.Sonuçta bu adamlar binbaşı falan.Yunanın da arayıp bulamadığı şey.Suyunu çıkarana kadar öttürür.Keşke savunma sanayimiz biraz daha palazlanmış olsaydı.En azından bi 500 tane altay falan.
Neler dönüyo tam kestiremiyorum.Bu adamlar muhtemelen likya yoluna çıkabilir.Toroslara varırlarsa bulmak zorlaşır.
Ben bildiğimi sizinle paylaşıyorum.Her konuda mutabık olmak zorunda değiliz.

Unity

QOg72iT.jpg

MAK'larin Resimi varmi her hangi bir konuda.. Ekipmanlari yere birakmislar.. bulamiyorum ve Onlar Simdi onlar en elit'lerden.. Kaybolmuslardir bile bunlar. 40 Tane MAK Az sayi degil, Bunlar Kan kusturur askerlere catismaya girerlerse..

Maklar özel askerler tamam da rambo değil.Helikopteri uçağı bilmemnesi var.

Şimdi bombaya gelin:
Akın Öztürk'ün ifadesi :

"Askeri darbeyi planlayıp yöneten kişi değilim. Bu darbeyi kimin planlayıp yönettiğini bilmem. İstanbul'da bir arkadaşımın kızının düğününe katılacaktım, gidemedim. Sabah İzmir'deydim noter işlerim vardı, bunu kanıtlayabilirim. Akıncı Üssü'nde iniş kalkışlar oluyordu. Televizyonda gelişmeleri izliyordum. Hava Kuvvetleri komutanı bana uçakların alçak geçiş yapmasına müdahale etmemi istedi. 5 dakika içerisinde üstte bulunan Genelkurmay Başkanı'nın yanına gittim."

Latest posts

Back
Top Bottom