What's new

Çay Bahçesi

pkk- dhkpc and strange humanist clowns spreading this false news . there is no ethic and honor this bastards

sahte ve yalan cogu seye itibar etmeyin!!!..View attachment 318490

This is the picture I mean! Do your soldier use this camo in 2006? I am not really sure.
"
  • Circa 2008, Turkey introduced a brand new camouflage pattern using an arid/desert colorway for issue to some of its personnel. This has since become the standard combat pattern of the Turkish Armed Forces, although some branches and non-combat units continue to use older designs. The pattern incorporates olive green & reddish brown horizontal masses on a khaki background, and was developed by TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) the Scientific and Technological Research Council of Turkey. Uniforms and fabric were designed by noted fashion stylist Arzu Kaprol. [1] This camouflage design is worn by all personnel, including non-combatants."
Turkey9.jpg

http://camopedia.org/index.php?title=Turkey

Ama askerlere yaptıkları yüzünden artık sivil diye bir şey kalmadı farkındasın değil mi? Dünyanın geri kalanının gözünde o gece dışarı çıkanlar tekbirler eşliğinde Türk askerinin boğazını kesip linç eden işid sempetizanları olarak damgalandı çoktan.

Tekbiri bir kenara koy öncelikle, Neden isid ile kıyaslama gereği duydun bu olayı? bak ben yukarıda ne yazmışım. O psikolojiyle ben de sıkardım kafasına, diri diri insanları ezen 50 tonluk bir tank. Ben de kafasını ezerdim. İstediğin şeyi diyebilirsin.
Ama askerlere yaptıkları yüzünden artık sivil diye bir şey kalmadı farkındasın değil mi? Dünyanın geri kalanının gözünde o gece dışarı çıkanlar tekbirler eşliğinde Türk askerinin boğazını kesip linç eden işid sempetizanları olarak damgalandı çoktan.

Bu olay gerçekse yanlış, ama şu da var o kadar akp düşmanı mal ve şerefsiz var ki, photoshop'ta oynayıp, fotoğrafları editleyip, sosyal medyada paylaşıyorlar. Sürü de bunları takip edip paylaşıyor.

Daha önce örneğini çok gördüğümden, inandırıcı gelmiyor zaten aa da haber var yalan olduğuna dair

Harbi aptal bi yorum hele ki şu kısmı "Durma kardeşim.Çıkma sokağa.Bu devletin 550 000 askeri 230 000 polisi var"
Ne kadar bu konularda bilgisiz olduğun, aptal olduğunu serdin resmen.

Açıklayayım, eğer siviller sokağa çıkmasa, tanka karşı durmasa, o tanklar uçaklar polisi dahi vursa darbe karşıtı askeri dahi vursa, darbe bittiğinde hükümet devrilip, darbeciler başa geldiğinde uluslararası olarak "meşru bir darbe" olarak bile tanınabilirdi.

Ama sivil vurup, başa gelirsen iş değişir. Zira siviller bu yüzden vurulmadı fazla, vicdan yaptıklarından ya da korktuklarından değil. Kısaca sen bir aptalsın şu saatten sonra benim için.

Rte'nin darbeye karşı halkı sokağa çağırıyorum sözünün arkasındaki asıl neden de budur. Zira götü korkak olan bir adam o uçakla oraya inemezdi bile.

Şöyle de bir şey var, zaten askere, silaha karşı duran siviller gönüllü gitti oraya, ölümü de göze almıştır mutlaka. a yada b parti değil, ideololojik bir olay değil her şeyden önce bu. o gün o f16 bombası farklı ideololojideki insanları da vurdu o 50 tonluk tank ideoloji gözetmedi ezerken diri diri insanları.

RTE dedikçe içinin yağları eriyo dimi.
Ben o RTE nin uçağını an be an izledim.İnsanlara sokağa çık dedi.Sonra balıkesir üzerinde uçağı 10 tur attı..İnemedi yere
2 ordu komutanı tv ye konuştu,askerler kışlanıza dönün diye.Ortalık duruldu biraz.Sonra 1 ordu komutanı çıktı darbeyi kabul etmiyoruz dedi.Ondan sonra hop cumhurbaşkanımız indi yere.
Ben insanların pervasızca sokaklara salınmasına karşıyım.
Ben geziye de karşıydım.
Bu kadar insan kontrolsüzce sokaklara salınmaz.

Arkadaşlar herkes sakin olsun.....

Allah rızası için Mete Yarar'ın 2 dakikalık videosunu bi izleyin....özellikle 1:00'dan itibaren çok dikkatli dinleyin.

Herkes uyanık olsun, birlik olmamız gereken zaman tam bu an.

This is the picture I mean! Do your soldier use this camo in 2006? I am not really sure.
"
  • Circa 2008, Turkey introduced a brand new camouflage pattern using an arid/desert colorway for issue to some of its personnel. This has since become the standard combat pattern of the Turkish Armed Forces, although some branches and non-combat units continue to use older designs. The pattern incorporates olive green & reddish brown horizontal masses on a khaki background, and was developed by TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) the Scientific and Technological Research Council of Turkey. Uniforms and fabric were designed by noted fashion stylist Arzu Kaprol. [1] This camouflage design is worn by all personnel, including non-combatants."
Turkey9.jpg

http://camopedia.org/index.php?title=Turkey

Any answer?

RTE dedikçe içinin yağları eriyo dimi.
Ben o RTE nin uçağını an be an izledim.İnsanlara sokağa çık dedi.Sonra balıkesir üzerinde uçağı 10 tur attı..İnemedi yere
2 ordu komutanı tv ye konuştu,askerler kışlanıza dönün diye.Ortalık duruldu biraz.Sonra 1 ordu komutanı çıktı darbeyi kabul etmiyoruz dedi.Ondan sonra hop cumhurbaşkanımız indi yere.
Ben insanların pervasızca sokaklara salınmasına karşıyım.
Ben geziye de karşıydım.
Bu kadar insan kontrolsüzce sokaklara salınmaz.

ha ha bu kadar insan kontrolsüzce sokağa salınmaz nedir? sen kendinde misin birader? Kontrollü olan ne var ki bu olayda? Kendi askerin kendi uçağınla başkentini bombalıyor, sen aptal mısın birader onu söyle bana?

Any answer?

look german, this not a place to talk about army camufage etc, this turkish off topic we talk turkish here. just leave.

Arkadaşlar herkes sakin olsun.....

Allah rızası için Mete Yarar'ın 2 dakikalık videosunu bi izleyin....özellikle 1:00'dan itibaren çok dikkatli dinleyin.

Herkes uyanık olsun, birlik olmamız gereken zaman tam bu an.
sinan senden bunu beklemezdim tebrik ederim

ha ha bu kadar insan kontrolsüzce sokağa salınmaz nedir? sen kendinde misin birader? Kontrollü olan ne var ki bu olayda? Kendi askerin kendi uçağınla başkentini bombalıyor, sen aptal mısın birader onu söyle bana?

look german, this not a place to talk about army camufage etc, this turkish off topic we talk turkish here. just leave.

Is it not allowed to talk about camouflage in english here?

kardeş bide bu humanist salaklar türedi memlekette e hiçbişey yapmayalım ülke işgal edilsin y bunları hindistana sürecen gandi köfte yapıp köpeklere atıcan

Is it not allowed to talk about camouflage in english here?

Cebatlı şunu uzaklaştır artık yeter ya, bu piçin amacı ne burada forumdaşlar olarak analiz edip tartşıyoruz, ülkemiz için fikir alış verişi yapıyoruz, sürekli gelip kendi yazdığını güncel tutmak için soru işareti koyup gönderiyo. bu piçe hiç kanım ısınmadı yeter artık

Cebatlı şunu uzaklaştır artık yeter ya, bu piçin amacı ne burada forumdaşlar olarak analiz edip tartşıyoruz, ülkemiz için fikir alış verişi yapıyoruz, sürekli gelip kendi yazdığını güncel tutmak için soru işareti koyup gönderiyo. bu piçe hiç kanım ısınmadı yeter artık
Son cümleye sesli güldüm:rofl::rofl:

biraz saygili ol agzini bozma bence..

kardeş bide bu humanist salaklar türedi memlekette e hiçbişey yapmayalım ülke işgal edilsin y bunları hindistana sürecen gandi köfte yapıp köpeklere atıcan

Mermiyi yediğinde yaşasın hümanizm diye bağırırlar :D

Dikkatimi çeken bir diğer olayda darbelere karşı halkın silahlanması yasal olarak daha kolay olacakmış. bence tartışılacak bir karar. ABD'de sıkıntılarını görüyoruz. amacı farklı tabii abd'de ama sıkıntılı iş..

Bu darbe girişimi gerçekten beni şok etti. Herkes amatörce vs diyor ama ben şoklar içerisindeydim. İnanılmaz bir yapılanma, Emir komuta zincirinde olsa anlarım da..

Bunu herkes oturup düşünmeli özellkle yetkililer. Bu 1-2 generalin organizasyonuyla olacak iş değil. askeri olarak düşündüğünüzde çok derinden planlanmış, işletilmiş bir plan..

Latest posts

Back
Top Bottom