What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Kirli ittifak
screenshot_20180424-080319-png.468919

Attachments

• Screenshot_20180424-080319.png
    Screenshot_20180424-080319.png
    145.5 KB · Views: 197
Twitter mı daha çok kazandırıyor forumlar mı Ahmet?

Twitter mı daha çok kazandırıyor forumlar mı Ahmet?
Bu Ahmet adlı vatandaş ailesinin durumunun iyi olduğunu Fetullah yurtlarinda kaldigini söylemişti. Dolayisi ile, büyük olasılıkla ailesi de Fetullahçi. O yuzden istemezler AKp partisinin düşmesini.

Sen Türklerin acılarını hiç anlamadın ki...

IYI Partinin ordayım, ortalık ana baba gunu ne kadar begenmeyeceginiz hoşaf varsa burada :)

Ben osmanlı değilim. Kimse de korkmuyor osmanlıyı duyunca bu arada. Düşmanları en korkutan isim demiş. Pkk ülkenin adının Türkiye mi osmanlı mı olmasını ister. Yada fetö. Neyse siz osmanlıcılığa devam.

Ben osmanlı değilim. Kimse de korkmuyor osmanlıyı duyunca bu arada. Düşmanları en korkutan isim demiş. Pkk ülkenin adının Türkiye mi osmanlı mı olmasını ister. Yada fetö. Neyse siz osmanlıcılığa devam.

ABD'ye tepki gösterince Erdoğan'cı ya da AK Parti'li olmazsın, korkma.

Artık millet o kadar salak değil İyi parti dolayısıyla meral aksener'in oyları cok yuksek bunu akp biliyo, dikkat ederseniz iyi parti'ye cevap vermiyolar ama hukuken kuyularını kazıyıp bi an önce bitirmek istiyolar. Ama artık dananın kuyruğu koptu,

Chp ve mhpden bi bok olmaycağını gören, akp'nin pislik yüzünü gören akpliler, şu anda hepsi iyi parti'de

Şu anda kişilere partilere fanatik gibi bağlanmamış ülkenin geleceğini ve cebini düşünen herkes İYİ parti'de, bugun hiç kimse ekonomiden de cebinden de mutlu değil, bakmayın siz o fanatiklere açlıktan ağızları kokuyo, hala sultanım derler.

Allah'ın izni ile iyi parti türkiye'yi adam akıllı yönetir, milleti çok iyi uyuttu bunlar yapılan her hatayı başarı gibi gösterdiler, hepsinde bedel ödedik. Bunların dönemimde TÜRK ASKERİ ÇUVAL olayını yaşadı. Başka hukumetler bu kadar taviz hicbir zaman vermedi.

Artık millet o kadar salak değil İyi parti dolayısıyla meral aksener'in oyları cok yuksek bunu akp biliyo, dikkat ederseniz iyi parti'ye cevap vermiyolar ama hukuken kuyularını kazıyıp bi an önce bitirmek istiyolar. Ama artık dananın kuyruğu koptu,

Chp ve mhpden bi bok olmaycağını gören, akp'nin pislik yüzünü gören akpliler, şu anda hepsi iyi parti'de

Şu anda kişilere partilere fanatik gibi bağlanmamış ülkenin geleceğini ve cebini düşünen herkes İYİ parti'de, bugun hiç kimse ekonomiden de cebinden de mutlu değil, bakmayın siz o fanatiklere açlıktan ağızları kokuyo, hala sultanım derler.

Allah'ın izni ile iyi parti türkiye'yi adam akıllı yönetir, milleti çok iyi uyuttu bunlar yapılan her hatayı başarı gibi gösterdiler, hepsinde bedel ödedik. Bunların dönemimde TÜRK ASKERİ ÇUVAL olayını yaşadı. Başka hukumetler bu kadar taviz hicbir zaman vermedi.

Sende daha iki gunluk partiye bagimlilik hissi duyuyorsun ama? Tek bir sorgulama yok ama propagandaya full gaz. Bu nasil celiskilik boyle? Bir yandan biz kendi irademizle secime girecegiz, ittifak kurmayacagiz diyecen diger yandan 180 derecelik donmeyle kara odalarda 15'lik anlasmalar yapacaksin. Bu arada her parti tek aday gosterebilecek. Yani CHP ya Meral'i gosterecek ya Meral CHP'yi. Zaten haberlere baktigimizda CHP ve IP'in durumu kaotik. Her kafadan bir ses cikiyor. Herkes kendine gore bir aday belirliyor. Diger yandan HDP'nin konumu nedir? PKK baskisi azaldigina gore 6 milyon oyu gene kapabilecekler mi? Yoksa RTE'a mi gidecek?

Bak sevgili dostum seni biraz hayal dunyasindan cikaralim. Meral, RTE'a rakip olamaz. Secimde asla ve asla 50% oy alamaz. Bunu cok net biliyorsunuz ama israriniz neye? Ikinci turda da sansiniz olmaz.

Ustelik AKP'den IP'e neden oy gitsin? IP'in sozde ideolojisi, cunku bunlarin Turk Milliyetciligi ile hic alakalari yoktur, AKP'nun muhafazakar kesiminden farklidir. AKP her zaman ayni yerden garanti oy alir. IP'in alabilecegi tek yer MHP kesimindendir. O da olsa olsa kac olur?

Saadet Partisinden de cok sayida AKP'ye oy gidecegini tahmin ediyorum cunku Karamanoglu'nun menfaatcilik derdi var. Senelerce CHP zulumu gormus bir kesimden simdi CHP ile birlikte olmasi mantiksiz. Yani taban belki bunu gormez ama milli goruse gonul vermis kisiler gorur, hissedir.

2017 seciminde CHP, IP ve PKK birlikte 49% oy alabilmistir. Insa Allah insanlar PKK ile birlikte olmanin utanci icinde yasamistir ve CHP'yi gelecek secimde cezalandirir. Eger gercekten CHP'ye oy vermis olan kisilerin vatan sevgisi var ise.

Tam yilan.

AKP her zaman aynı yerden garanti oy almaz. Eğer bu ülkede yaşıyorsanız tek tip bir AKP seçmeni olmadığını bilmeniz lazım. AKP seçmeni içerisinde ağır radikal islamcı da var, islamcı yönü belli belirsiz olan milliyetçi de var, hatta bildiğin alkolik de var. Travesti bile var. Her birinin oy verme sebebi farklı, sen diyorsun dindar, öbürü diyor ekonomi, biri diyor alternatif bulamadım. Çevremdeki AKPlilerin pek çoğunun din ve siyasal islam ile ilişkisi minimuma yakın. AKP'nin elinin altında ben ne olursa olsun her türlü AKP'ye basarım diyen bir %50 yok. Kendisini ciddi olarak partiye adamış seçmen bir araştırılsa belki %30-35 anca çıkacak. Geri kalanı alternatiflere açık ve gerektiğinde beğenmediği politikaları cezalandırmaya hazır. Bu kitle kendisini Haziran 2015'te bir miktar gösterdi.

Zaten memleketin %50si aynı tornadan çıkmış gibi olsa çok sıkıcı bir ülke olurduk. İdeoloji farketmiyor.

Edit: Ha bir de kendi çıkarı parti çıkarının önünde olan cemaatler var tabii. İstediğini alamayan cemaatler alenen diş biliyor AKP'ye. Bizim burda Süleymancılar bir ara baya baya düşmandı, şimdi barışmışlar sanırım.

AKP her zaman aynı yerden garanti oy almaz. Eğer bu ülkede yaşıyorsanız tek tip bir AKP seçmeni olmadığını bilmeniz lazım. AKP seçmeni içerisinde ağır radikal islamcı da var, islamcı yönü belli belirsiz olan milliyetçi de var, hatta bildiğin alkolik de var. Travesti bile var. Her birinin oy verme sebebi farklı, sen diyorsun dindar, öbürü diyor ekonomi, biri diyor alternatif bulamadım. Çevremdeki AKPlilerin pek çoğunun din ve siyasal islam ile ilişkisi minimuma yakın. AKP'nin elinin altında ben ne olursa olsun her türlü AKP'ye basarım diyen bir %50 yok. Kendisini ciddi olarak partiye adamış seçmen bir araştırılsa belki %30-35 anca çıkacak. Geri kalanı alternatiflere açık ve gerektiğinde beğenmediği politikaları cezalandırmaya hazır. Bu kitle kendisini Haziran 2015'te bir miktar gösterdi.

Zaten memleketin %50si aynı tornadan çıkmış gibi olsa çok sıkıcı bir ülke olurduk. İdeoloji farketmiyor.

Edit: Ha bir de kendi çıkarı parti çıkarının önünde olan cemaatler var tabii. İstediğini alamayan cemaatler alenen diş biliyor AKP'ye. Bizim burda Süleymancılar bir ara baya baya düşmandı, şimdi barışmışlar sanırım.

Hani Ak partililerin hepsi sığırdı koyundu ne oldu şimdi mi anladınız bunu ?

Bu ülkede vatan hainleri hariç herkes bu ülkeye en iyi hizmet edeceği kişiyi seçmek için oyunu kullanıyor, fikirlerimiz farklı olsa da amacımız aynı lakin sizin gibiler bunu tam idrak edebilmiş değiller.

Günü gelir belki anlarsınız tabi art niyetli değilseniz...

Hani Ak partililerin hepsi sığırdı koyundu ne oldu şimdi mi anladınız bunu ?

Bu ülkede vatan hainleri hariç herkes bu ülkeye en iyi hizmet edeceği kişiyi seçmek için oyunu kullanıyor, fikirlerimiz farklı olsa da amacımız aynı lakin sizin gibiler bunu tam idrak edebilmiş değiller.

Günü gelir belki anlarsınız tabi art niyetli değilseniz...

Ben akp seçmeni sığırdır, koyundur dediğimi hatırlamıyorum. Kimsenin verdiği oy ile bir sıkıntım yok, sıkıntıyı oy veren sıradan vatandaş değil siyasetçiler ve fanatikler oluşturuyor. O sıradan vatandaş gelip de benimle burada bunları tartışmaya tenezzül etmez. Koyun sayısı sanırım partilerin üye sayılarından sayısından az buçuk ortaya çıkar.

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom