What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Kardeş ısrarla anlamıyorsun ama ben de anlamayana anlatmam diyip pes etmeyeceğim. Seni önceki gibi burdan osurta osurta kaçıracağım.

Bu sefer büyük harflerle yazıyorum.

HDP GİZLİ EVETÇİ DEĞİL, HDP'LİLERİN EVET VERMEK İÇİN BİR SEBEBİ YOK DEDİM. AKP HDP'DEN OY KOPARMAK İÇİN APO'YU KULLANDI. BUNU RESMİ OLARAK DEĞİL GAYRİ RESMİ OLARAK YAPTI, YANİ HDP YÖNETİMİNE DEĞİL HDP TABANINA ÇALIŞTI, ADAMLARIN APO HASSASİYETİNİ KULLANARAK. PARTİLERİN VEKİL SAYILARI BELLİ, HEMEN HEMEN HERKESİN NE VERECEĞİ BELLİ, İTTİFAĞIN ÜZERİNDE OY ÇIKSA MİLLET DEMEYECEK Mİ BU EKSTRA OYLAR NEREDEN GELDİ? HDP VEKİLLERİ ŞÖYLE YA DA BÖYLE ÖTMEYECEK Mİ NE OY VERDİKLERİNİ? KALDI Kİ BEN ISRARLA AKP'NİN HDP YÖNETİMİNİ DEĞİL HDP TABANINI HEDEF ALDIĞINI SÖYLÜYORUM. VE BU YEŞİL BALGAM BANA DİYOR "YANLIŞA YANLIŞ DİYEMİYORSUN" DİYE. SEN BURADA HANGİ YANLIŞA BİR KEZ OLSUN YANLIŞ DEDİN?

LAN HALA AÇIKLA DİYORSUN, KİTAP OKU KİTAP, ZİHİN GELİŞTİRİCİ BULMACALAR ÇÖZ. 1 SENENİ BUNLARLA GEÇİRDİKTEN SONRA GEL TEKRAR OKU MESAJLARI.

AKP PARTİ BAZINDA HDP İLE İTTİFAK KURMADI VE KURAMAZ ÇÜNKÜ MİLLİYETÇİ OYLARI KAYBEDER DİYORUM, BİN KERE DEDİM VE HERİF EMA HDP HAYIR DEDİ DİYOR. BU KADAR MI KIT OLUR İNSAN ANLAYAMIYORUM. HDP "BİZİ" DESTEKLEMEDİ, MUHALEFETİN BİR BÜTÜN OLMADIĞINI ALSIN ARTIK ŞU KAFAN. MUHALEFETİN TEK ORTAK NOKTASI AYRI AYRI SEBEPLERE DAYANARAK MUHALİF OLMALARI, RESMİ OLARAK İTTİFAK KURULMADIĞI SÜRECE. iLK PARAGRAFTA VE ÖNCEKİ MESAJLARIMDA REFERANDUMDA HDP OYLARININ NASIL HEDEFLENDİĞİNİ, NASIL BİR STRATEJİ İZLENDİĞİNİ ÇOCUĞA ANLATIR GİBİ ANLATTIM. TÜRKÇEN Mİ YETMİYOR? DÖN GURBETTEN ÖĞRETELİM. "

Herif simdi buyuk harfler kullanarak sacmaligini ve celiskiligini ortmeye calisiyor. Buyuk harf yazarak mi dogrulugun ispatlanacak? O halde bende buyuk harf yazayim? =’) HDP’lilerden gelen ‘’yuz binlerce’’ oy sayesinde kazandiniz referandumu ve bunu APO bir mektub yazarak saglanmistir diyorsun. Yuz binlerce HDP oyunu ispatlayamiyorsun bu 1. Ikincisi AKP APO’yu kullanarak HDP’den oy saglamis ve bu sayede evet kesimi kazanmistir diyorsun. Zaten birncisini ispatlayamadigin icin bu ikinci argumanin da bos cikiyor. Eger israr ediyorsan HDP’lilerin yani PKK’ya gercek bir sempati duyan toplumun HDP ve PKK’nin dagkadrosu degil, APO’nun talimatini dinleyip bu yonde verilen oylarin toplam sayisini verecen. Oyle bos kurusiki atarak bilmem HDP’den yuzbinlerce oy koparilmis ve bu sayede evet kesimi kazanmis demek kolay. Zaten bu stratejinin hic bir anlami ve mantigi yok. Bir yandan diyorsun ki HDP acik evet diyemiyor cunku MHP’nin oylari hayira gider diye ama diger yandan APO’nun talimati MHP’den oy koparmayacak? Celiskilik hatsafa olmus bu saklaban hala devam ediyor. Ustelik CHP kesiminden oy toplanmadigini ve HDP’den CHP-HDP isbirligine gitmedigini nerden biliyorsun? HDP birinci gunden beri biz karsiyiz demistir ve bunun uzerine mitingler kurmustur. Yani sen istesende istemesende HDP’nin milyonlarca oyu hayircilarda toplanmistir. Ucuncu olarak sen diyorsun ki ben HDP’ye gizli evetci demiyorum ama ote yandan diyorsun ki HDP aciktan evet diyemedi cunku bu AKP-MHP ittifagini baltalardi. Eger HDP aciktan evet deseydi MHP’nin kaybi daha cok olurdu diyorsun. Sebep? Sebep PKK’dir. Demek ki bu dedigin MHP’yi rahatsiz ederdi ama birlikte hareket eden CHP’lileri rahatsiz etmedi. Cunku HDP acikca hem mecliste hem meclis disinda anayasaya karsiyiz dediler. Yani kisaca sen ve PKK’lilar beraber sandiga gittiniz ve ayni oyu kullandiniz. Secim oncesi ise beraber ayni dogrultuda propaganda yaptiniz.

Celiskin net ortada simdi isi sulandirmaya basladin. Zaten hep ayni taktik kullaniyorsunuz. Kafani topraga sok ve bir sey olmamis gibi devam et. Yok oyle yama. Bide osurta osurta kaciracakmis beni. Bol osurmak ve keseden atmak kolay tabi ama baltayi tasa vurunca direk CAPS Lock On =D

Topunuz gelin nöglüm

Amsterdam'ın kenar bir mahallesinde su tankına kafa attı.

Eee nolcak simdi?

728xauto.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom