What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Aynen hükümete oynanan oyunlar yetmedi FETÖ seni de hedef alıyor :p

E tabi arkalarinda koskocaman Ataturk'un partisi durduktan sonra yeniden istahlanmaya basliyorlar =D

Heytt bee, kadıköy harikaydı bu gece :D Bu adam iyi koşturuyor çalışıyor, allah hakkını verecektir bu adamın

DfNMTnyW0AIQRWu.jpg

DfNMToAWsAADZST.jpg

DfNMTn5XcAEw277.jpg

Gel bakalim muaaarrem gel bakalim hahaha.

Heytt bee, kadıköy harikaydı bu gece :D Bu adam iyi koşturuyor çalışıyor, allah hakkını verecektir bu adamın

Yillar icinde millet icin tek adim kosmamis bu gobegi buyuk olan adamin iki ay icinde bak ben nasil gece gunduz kosturup calisiyorum gostermesi de bir ayri komiklik degil mi =D

Ustelik gecen sene Muarrem ince bir cok sehirde hayir mitingi duzenlemisti. O mitinglerde kalabalikti. Sonuc? Hezeyan =D

Gel bakalim muaaarrem gel bakalim hahaha.

Yillar icinde millet icin tek adim kosmamis bu gobegi buyuk olan adamin iki ay icinde bak ben nasil gece gunduz kosturup calisiyorum gostermesi de bir ayri komiklik degil mi =D

Ustelik gecen sene Muarrem ince bir cok sehirde hayir mitingi duzenlemisti. O mitinglerde kalabalikti. Sonuc? Hezeyan =D

HDP seçmeninden gelen oylarla ucu ucuna evet çıktı tekrar hatırlatayım xd

Hiçbiri. Parti diktatörlüklerine oy vermeyeceğim.
Oy vermemek demek mevcut iktidarı dolaylı desteklemek anlamına gelir. Kötüye karşı tarafsız olmak kötülüğe ortak olmaktır.

Mevcut politikalardan memnunsanız sorun yok, değilseniz hükümeti değiştirecek bir oy kullanmak gerek. Saadet Partisi bile olur.

Ben bir parti diktatörlüğünü ötekine karşı iyi/kötü diye değerlendirmediğimden ötürü, meclis aritmetiği beni alakadar etmiyor. Eden düşünsün.

:sarcastic:

“Muharrem İnce: Erdoğan tek parti CHP döneminde okudum diyor. Sen 1954'te doğdun, Menderes 1950'de seçimi kazandı. Doğmadan 4 sene önce ilkokul okuyan tek kişi sensin.”
/REKT!!!

Sen paralel değilsen, ben de hiçbir şey bilmiyorum
Öyle iftira atıp kaçmak yok. Tekrar soruyorum.

Benim paralel olduğum kanısına nasıl vardın? Gerçek hayatta hiç bir eylemime tanık olmadığına göre, hangi sözüm sende Fetullahçı olduğum fikrini oluşturdu?

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom