What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Erdoğan yandaşı müslümanın "şapka takmadığı için asılanlar" diyerek paylaştığı fotoğraf:
De338_XWAAEcizp.jpg

Olayın aslı ise:
De3zLgFWsAEogNo.jpg

Her türlü yalan, iftira, yolsuzluk, hırsızlık, adam kayırma, kul hakkı yeme, rüşvet, israf bunlarda.
Bir değil, iki değil, üç değil.. Sürekli...
Bunlarla aynı dine mensup olmak utanç vericiydi. Ve islamiyeti terk ettim yaklaşık 6 ay önce. Kafam dinç.

Şeref, haysiyet, doğruluk, iyi insan olmak gibi kavramların din ile ilgisi olmadığını fark ettim. Çin'de bulundum bir süre. Hiç bir yaratıcıya inanmayan ateist oldukları halde, genel insani değerlerinin aynı hatta daha gelişmiş olduğunu gördüm. Çalma, öldürme, küçüklerini sev, büyüklerine saygı.

Bizde kim en çok "allah" sözcüğünü kullanıyorsa, en pis işlerin altından onlar çıkıyor..

Twitter'da bu hesabı öneririm. Alışılmışın dışında bir hesap.
https://twitter.com/aklingozu

:-)
1:42:40 - 1:44:40

Bos bos konusuyor, ortada teknoloji yok bunlari genclerle cozecekmis. Allah iptal etmelerine nasip etmesin, kendileri iptal olabilirler...:-)

Prompter bozulduğu için çocuğun bile tamamlayabileceği bir cümleyi 5 dk tamamlamayıp propmpter'dan sorumlu şahıs için "yahu namaza mı gidilir, dangalak" şeklinde çıkıştığı miting değil mi bu? :p

Kaçma kaçma. Senin de sonun tereğmat gibi olacak :p
Prompterci namazami gitmis? :rofl:

Bos bos konusuyor, ortada teknoloji yok bunlari genclerle cozecekmis. Allah iptal etmelerine nasip etmesin, kendileri iptal olabilirler...:-)

Genclere güven, destek yok sizde, bosuna yurtdisina gitmiyor ya...
Ama Amerika akili yetenegi görüyor aliyor, yazik.

Türkiye'nin iyi egitilmis gencleri elden gidiyeah comarlar cogaliyor.

Erdoğan yandaşı müslümanın "şapka takmadığı için asılanlar" diyerek paylaştığı fotoğraf:
De338_XWAAEcizp.jpg

Olayın aslı ise:
De3zLgFWsAEogNo.jpg

Her türlü yalan, iftira, yolsuzluk, hırsızlık, adam kayırma, kul hakkı yeme, rüşvet, israf bunlarda.
Bir değil, iki değil, üç değil.. Sürekli...
Bunlarla aynı dine mensup olmak utanç vericiydi. Ve islamiyeti terk ettim yaklaşık 6 ay önce. Kafam dinç.

Şeref, haysiyet, doğruluk, iyi insan olmak gibi kavramların din ile ilgisi olmadığını fark ettim. Çin'de bulundum bir süre. Hiç bir yaratıcıya inanmayan ateist oldukları halde, genel insani değerlerinin aynı hatta daha gelişmiş olduğunu gördüm. Çalma, öldürme, küçüklerini sev, büyüklerine saygı.

Bizde kim en çok "allah" sözcüğünü kullanıyorsa, en pis işlerin altından onlar çıkıyor..

Twitter'da bu hesabı öneririm. Alışılmışın dışında bir hesap.
https://twitter.com/aklingozu
Bu yaptiklari katledilen Bulgar Türklerine saygisizliktir, o insanlarin resminin yalan yanlis populist mesajlarda kullanilmasi adiliktir.

Genclere güven, destek yok sizde, bosuna yurtdisina gitmiyor ya...
Ama Amerika akili yetenegi görüyor aliyor, yazik.

Türkiye'nin iyi egitilmis gencleri elden gidiyeah comarlar cogaliyor.

Comarlar kendilerini kral'dan kral goruyorlar, olmayan teknoloji uretecekler. Gercekci olun biraz, nukleer enerji elzemdir Turkiye icin. Comarlar gitsinler greenpeace katilsinlar. Teknoloji ureteceksin ama gerekli olan teknolojiyi geri iteceksin, comarlar gerici oluyor genelikle:-). Bir gene 50 sene geriye, hadi yolunuz acikolsun.

Last edited:
Comarlar kendilerini kral'dan kral goruyorlar, olmayan teknoloji uretecekler. Gercekci olun biraz, nukleer enerji elzemdir Turkiye icin. Comarlar gitsinler greenpeace katilsinlar. Teknoloji ureteceksin ama gerekli olan teknolojiyi geri iteceksin, comarlar gerici oluyor genelikle:-). Bir gene 50 sene geriye, hadi yolunuz acikolsun.

Yaaa 25 Milyar Dolari sen nereden cikaracaksin?
Sultan Selim Köprüsünde yedin kazigi yeniden mi yemek istiyorsun?

Hollanda'nin kaliteli otu sana galiba iyi gelmemis, Hayal dünya'da yasiyorsun, cocuk gibi fantazi var masallah.
Para yok yok, bos bos konusma... sen git Euro'yu Lira'ya cevir, Reisin emiri... Hüloooooggggg.

Bonzai mi iciyor lan bu bizim Reis-i Prompter, ne iciyor? Hangi dunyada, hangi ulkede yasiyeah bu adam amq... :D

Millet kan ağlıyor, ekonomi çökmüş, 1 kilo et alıp yiyemeyen adam 2 milyar dolarlık sarayda oturan erdoğan'ı destekliyor, böyle bi salaklık örneği yok dünyada, bunlar her şeyi hakediyor aç kalsınlar, dolar 10 tl olsun da, ekmek bile alamayınca belki anlarlar.
Akp seçilirse çok üzülmeyeceğim, bu eknomik çöküşü birlikte izleyeceğiz.

Muharrem ince "70 cente muhtaç olduğumuzda bile satmadıgımız yerleri..." hepsini sattılar" dedi

Ama artık satılacak bir şey kalmadı.
Kör gözlere ne desek boş.

Kor gozlere degil, kardes. Beyinsiz kafalara aciklamak imkansizdir...

Yaaa 25 Milyar Dolari sen nereden cikaracaksin?
Sultan Selim Köprüsünde yedin kazigi yeniden mi yemek istiyorsun?

Hollanda'nin kaliteli otu sana galiba iyi gelmemis, Hayal dünya'da yasiyorsun, cocuk gibi fantazi var masallah.
Para yok yok, bos bos konusma... sen git Euro'yu Lira'ya cevir, Reisin emiri... Hüloooooggggg.

Ruslar yatiriyor cebimden cikmiyor, sana herhalde ot yediriyorlar kardesim sen muuuuhhhle. Sadece nukleer iptal degil akil da iptal olmus, gunes enerjisinden cold fusian yapacak gencler.

https://www.theguardian.com/uk-news/2016/jul/07/hinkley-point-c-nuclear-plant-costs-up-to-37bn

Ruslar yatiriyor cebimden cikmiyor, sana herhalde ot yediriyorlar kardesim sen muuuuhhhle. Sadece nukleer iptal degil akil da iptal olmus, gunes enerjisinden cold fusian yapacak gencler.

Sen yine Ayrani fazla kacirmisin, kafa yapmissin bro.

Ruslar yatiriyor, Ruslar para kazaniyor... Türkiye yine kazigi yiyecek

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom