What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Telsiz muhaberatı diye bir deyim vardır. Polis telsizine bazen istenmeyen frekanslar karışır, örneğin kodu düşmeyen telsizlerden bazen valiyle dalga geçilir? hatta PKK propagandası bile yapıldığı bile olmuştur.

Neyse böyle istenmeyen yayın olduğunda merkez muhabereta geçer.Öncelik kodlu ezici birimler muhabereta başlar diğer çıkışlar engellenir.

Şimdi biz burda Akape'nin yolsuzluklarını, Erdoğan'ın hırsızlıklarıno, finansal başarısızlıklarını gösterdikçe, üç tane üye muhabereta başlıyor. Yazılanlar cuk arka sayfaya gidiyor.
Kendileride saçma sapan şeyler yazdıklarının farkında ama amaç rezil eden haberleri geriye atmak. Bastırmak. Utanmazlık .
Türkiye sizinde ülkeniz ,hırsızlığa sahip çıkmayın.
Yobazlığı gericiliği bırakın.

8085 , Merkez dinlemediyiz efem

Merkez , 8085 anlaşıldı efem

8820 dinlemedeyiz , merkez.

Merkez, 8820 anlaşıldı.
Bu kodları araştırın gidin siz.
Fetöcüler, merkez dinleme de.
Merkez anlaşıldı, Fetö tamam.

Hadi oradan be, bunu git akçomarlara anlat yerler belki. Ulan Ergenekon ve Balyoz davaları sırasında bütün fetoş/akp basınında "paramızı bank asyaya yatırıyoruuuz" kampanyaları dönüyordu, "her kuruşunuz kemalistlere bir tokat" diyen bile vardı.

Bir insan bunu fark edemeyecek kadar gerizekalıysa bırak öğretmen olmayı, Türk Vatandaşlığı dahi elinden alınmalı.
Üstadım bence forumun yarısı fetullahın trolleri diğer yarısıda akpnin trolleri. Baksanıza iki tatafta uyumuyor hiç 7/24 birbirlerine çamur atıyor iki tarafta. Bu çok anormal. İşi gücü yok mu bu insanların?

Bence paralı trol hepsi. Bir taraf akpnin fetoyla pkk ile eski ilişkilerini savunur hatta bende bir fetocuydum der, diğer taraf sanki akp satanın spawn ı gibi her yaptığını eleştirirler, en bariz iyi yaptıklarını bile görmezler hatta kötü gibi lanse etmeye çalışırlar.

Bence bariz iki taraf da paralı troll birbirlerine laf atmak için maaş alıyorlar.

Tabi arkaplanda bunlara paralarını verenler gerçekte birbirlerinin düşmanı mı yoksa sadece rol mü yapıyorlar tanrı bilir.

Üstadım bence forumun yarısı fetullahın trolleri diğer yarısıda akpnin trolleri.

Diğerleri de kendilerinin bugün Fetönün Trolleri olduğ gerçeğin hatırlatınca geçmişi örnek gösterip kendilerini gizlemeye çalışır.

Güvenlik Güçlerini darp eden oçocukları umarım cezalarını bulur. Her kim, hangi partiden olursa olsun. Lakin burada ki bazı dalkavuklar gibi AkParti’de olunca kanımıza dokundu falan filan yok küfür etmeler hoş güzel de Chp denilen partinin Askerin Pkk’lı oçocuklarını öldürmesi üzerine insan hakları diye Askerlerin yargılanmasını istemesi konusunda da üç maymunu oynamamaları gerekiyor. Davalarına dürüstler ise. Asker üzerinden ajitasyona gerek yok. Sonra kalkıp söyleyince Partiye döküyoruz oluyor işi. Askere saldıran Akp’liler denen o dalkavuk çıksın önce elindeli kiri temizlesin sonra başkasını işaret etsin.
Arkadas cicek verecek halim yok. Askere, polise, memlekete kufrecedeck ben de ona kufrettim. Allah affetsin dayanamadim. Benim icin AKP midir, CHP midir, HDP midir onemli degil. Ortada saygisizlik ve haksizlik var. Ben ona karsiyim. Daglarda ne kadar ciddi mucadele veriliyorsa, siyasette de bu mucadelesi verilmelidir bence. Bunun gibi yaratiklara siyasette yeri yoktur. PKKnin lider kadrolarinin soyu mecliste ya. Dunyada boyle bir sey gorulmemistir.
Al Bagdadi'nin kardesi ISIS'in siyasi ayagindan milletvekilidir gibi bir durum var ve malesef kimse bu duruma gereken ciddiyeti ile bakmiyor. Efendim biz terorle mucadele yurutuyoruz, efendim biz terorun korkulu ruyasi olduk, efendim biz inlerine girdik. Gec bunlari. Kuzey Irak'ta kac tane "uyuyan" personelimiz var? Adamlar calismalarini baslatsa Irak'ta PKK'ya silah kacakciligi yapan tek bir adam kalmaz. Yunanistan'da uyan personelimizi bakalim Lavriondan bir sey kalacak mi. Mevcut sistemde terorden rant edenler var. Bunlari tamami ile imha etmedigin surece ciddi terorle mucadele beklemeyin. Bunun gibi yuzlerce terorist meydanlara serbestce dolasip guvenlik guclerimize kufredecek ve APO'nun, Sakik'in soyu mecliste yer alacak.

Bu bir CHP'li ilce baskani olsa tüm parti arti secmenleri vatan haini olurdu...

Ya muhaliflerin parti liderleri PKK ile kol kola gezmesine rağmen sizin tarafta olay olmuyor, ilçe başkanınıza kim ne desin ki...

Herkesin foyası ortaya çıktı zaten. Koca ülkede eğitiminden sağlığına, güvenlik güçlerinden adalete ve hatta sıradan vatandaşa kadar ulaştı Fetö ama nasıl iş ise bu bir tek siyasete ve özellikle akp'ye uğramadı uğramıyor.

Ne istediniz de vermedik diyeninden tut, parsel parsel satana, birlikte resimler çektirene tut methiyeler düzene ne ararsan var olan akp'de 1 Allahın kulu adalet karşısına çıkmadı çıkmıyor. Bak sen su yüce Allah c.c işine.

Evet o yüce Allah c.c huzuruna elbet çıkıp hesap vereceğiz ve çok şükür ki ben hazırım ya siz?

Benim vicdanen meselem olsa zaten saçma sapan suçlamalarınıza alınırdım, Allah'ın adaletinden şüphe olmaz ahirettte illa ki iftiranın da ihanetinde bedeli olacaktır rahatsan ne alaa. Yine geçmişte konuşulup biten bayatlamış meseleleri yazmışsın, papağan gibi aynı şeyleri tekrarlamaktan bıkmadınız gitti.

Kendilerininde nasıl yuvalandığını anlatmış mı bu Muro? Geçmişte AkParti bu gün CHP
Yahu siz ne kullanıyorsunuz? Eroinden güçlü bir uyusturucu mu icat edildi?

Fetullahcilari yargiya sokan AKP

Fetullahci savcilari devletin kozmik odalarina sokup Ortadoğuda bizim icin calisan adamları deşifre eden ve öldürülmelerine neden olan AKP

Fetullah Gülen adına Atatürksüz para basan AKP

Fetullah Gülen e peygamber muamelesi yapip düzenli ziyaret eden AKP

YÖK ve ÖSYM araciligiyla yapilan bütün sinavlarda soruları cemaatci ve kendi aptal cocuklarina vererek kazanmalarını sağlayan AKP

Fetullahcilar adina banka kuran AKP

Fetullahci bankadan milyonlarca dolar kredi alip mülk sahibi olan AKP

Fetullah Gülen islamci terör örgütünü yargilanmaktan kurtaran AKP

Fetullahcı savcilarin açtığı Ergenekon Balyoz gibi davalarla TSK nin yüzlerce vatansever general ve subay astsubaylarıni hapseden AKP

Vatansever TSK personeli hapsedilirken "oooh, TSK bağırsaklarını temizliyor" diyen zil takip oynayan AKP

Cemaat/tarikatci subay astsubayların YAŞ kararları ile ordudan atılmasını engelleyen, önceden atilanlari geri alan ve digerlerine belediyelerde iş veren AKP

Sözde milat saydıkları 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonundan 2 yıl sonra bile cemaate devlet bütçesinden para aktaran AKP

iken; hiçbir icra yetkisi olmayan siyasi partileri Fetullahçılikla suçlayarak kendinizi aklayamazsiniz.

Suça kim bulaşmışsa, suçun olusmasinda kimin katkisi varsa hepsi yargilanacak ve yağlı kazığa oturtulacak.

Önce cemaatin siyasi ayağı olan AKP'den başlanacak.

Bilmiyordum aldatildim diyerek suctan cezadan kacamazsiniz.

Ya muhaliflerin parti liderleri PKK ile kol kola gezmesine rağmen sizin tarafta olay olmuyor, ilçe başkanınıza kim ne desin ki...

Benim vicdanen meselem olsa zaten saçma sapan suçlamalarınıza alınırdım, Allah'ın adaletinden şüphe olmaz ahirettte illa ki iftiranın da ihanetinde bedeli olacaktır rahatsan ne alaa. Yine geçmişte konuşulup biten bayatlamış meseleleri yazmışsın, papağan gibi aynı şeyleri tekrarlamaktan bıkmadınız gitti.

Sizde başını kuma sokmuş deve kuşu gibi hiç bunlar yokmuş gibi hareket etmekten ve gerçek suçlu yerine başkalarına suç, iftira atmaktan bıkmadınız. Geçmişte biten bayatlamış mış... Sana bitmiş bayatlamış tabi. Suçlu evet suçluyum demediği içindir belki.

Sıkıntı yok Allah c.c adaleti er yada geç tecelli edecek.

33430636_1052811574867918_1565029582367621120_n.jpg

Sizde başını kuma sokmuş deve kuşu gibi hiç bunlar yokmuş gibi hareket etmekten ve gerçek suçlu yerine başkalarına suç, iftira atmaktan bıkmadınız. Geçmişte biten bayatlamış mış... Sana bitmiş bayatlamış tabi. Suçlu evet suçluyum demediği içindir belki.

Sıkıntı yok Allah c.c adaleti er yada geç tecelli edecek.

O meseleler burada defalarca kez konuşuldu yazanlar ağzının cevabını aldı, biraz forum sayfalarını karıştırırsan sen de cevabını bulabilirsin.

Aynen Allah'ın adaletinden şüphemiz yok ;)

İhanet ?!

Tanıştırayım din tüccarları, din satarlar vatan satarlar millet satarlar...
33580009_575953622777478_7610669202264817664_n.jpg

Maral balonu da patladı sonunda, şişiriyor şişiriyorsunuz da lastik patlak arkadaş :D

O meseleler burada defalarca kez konuşuldu yazanlar ağzının cevabını aldı, biraz forum sayfalarını karıştırırsan sen de cevabını bulabilirsin.

Aynen Allah'ın adaletinden şüphemiz yok ;)

İhanet ?!

Tanıştırayım din tüccarları, din satarlar vatan satarlar millet satarlar...
33580009_575953622777478_7610669202264817664_n.jpg

Maral balonu da patladı sonunda, şişiriyor şişiriyorsunuz da lastik patlak arkadaş :D

Muhalefet felakettir ama bu ihanetin hesabi kim odeyecek be adam!?!? Ahirete kadar mi bekleyecegiz adaleti? Iyi seyler de yapmislar ama o iyi seylerin bununla hesap odedik biz. Deger mi? HAYIR! Butun saydigin seyleri AKP'de mevcut hem de dunden degil. Dini sattilar, vatani da sattilar, milleti de sattilar. Muhalefetin ihaneti de bellidir. Gecen iktidarlarin ihaneti de bellidir, ama bunlara bakarken goruntuyu daha genis gorus noktasindan bakalim. Ben simdiye kadar sen AKP'nin ihaneti icin konustuguna hic gormedim. Senin kafanda hep CHP, IP var. Yukaridaki ihaneti CHP mi yapti? Ayip! Partiyi ulkemizden daha yukari tutuyorsunuz.

Muhalefet felakettir ama bu ihanetin hesabi kim odeyecek be adam!?!? Ahirete kadar mi bekleyecegiz adaleti? Iyi seyler de yapmislar ama o iyi seylerin bununla hesap odedik biz. Deger mi? HAYIR! Butun saydigin seyleri AKP'de mevcut hem de dunden degil. Dini sattilar, vatani da sattilar, milleti de sattilar. Muhalefetin ihaneti de bellidir. Gecen iktidarlarin ihaneti de bellidir, ama bunlara bakarken goruntuyu daha genis gorus noktasindan bakalim. Ben simdiye kadar sen AKP'nin ihaneti icin konustuguna hic gormedim. Senin kafanda hep CHP, IP var. Yukaridaki ihaneti CHP mi yapti? Ayip! Partiyi ulkemizden daha yukari tutuyorsunuz.

Basit bir soru eğer Ak parti PKK ve FETÖ'ye çalıştıysa neden şimdi bütün FETÖ cüler hapiste bütün PKK lılar kabirde?

Lafı çevirmeden Cevabını verirmisin.

Düşmanımın düşmanı benim dostumdur,

Amerika-BATI, PKK-DHKPC-FETÖ vb. hepsi Erdoğan'a düşman demek ki Erdoğan bu milletin has vatan evladı bu analizi yapmak bu kadar basit...

Last edited:
Basit bir soru eğer Ak parti PKK ve FETÖ'ye çalıştıysa neden şimdi bütün FETÖ cüler hapiste bütün PKK lılar kabirde?

Lafı çevirmeden Cevabını verirmisin.

Düşmanımın düşmanı benim dostumdur,

Amerika-BATI, PKK-DHKPC-FETÖ vb. hepsi Erdoğan'a düşman demek ki Erdoğan bu milletin has vatan evladı bu analizi yapmak bu kadar basit...
Ben neden oyledir cok iyi biliyorum, fakat burada aciklamayi istemiyorum, cunku basima dert getirecegim. FETO'culer hapiste, Gladio'nun kalintilari imha edilmis durumda ve PKK ile terorle mucadele var. Neden sene 2016'dan var eskiden yoktu? Erdogan bu ulkenin en buyuk hainlerinden birisidir ve bu is Erdogan'in vatanseverligi ile hic bir ilgisi yoktur. Erdoganin got korkusu ile ilgisi var. Lafi cevirmeden cevap veremem.

Ben neden oyledir cok iyi biliyorum, fakat burada aciklamayi istemiyorum, cunku basima dert getirecegim. FETO'culer hapiste, Gladio'nun kalintilari imha edilmis durumda ve PKK ile terorle mucadele var. Neden sene 2016'dan var eskiden yoktu? Erdogan bu ulkenin en buyuk hainlerinden birisidir ve bu is Erdogan'in vatanseverligi ile hic bir ilgisi yoktur. Erdoganin got korkusu ile ilgisi var. Lafi cevirmeden cevap veremem.

64 yaşına gelmiş bir ayağı çukurda bağırsak kanseri geçirmiş günde 3-4 saat uyku ile yollara revan düşmüş memleket meselelerinden saçı sakalı ağarmış adam mı göz korkusundan bunları yapıyor YAHU GÜLDÜRME ADAMI.

Akıl var nizam var madem g.t korkusundan yapıyor bu adam nasıl avrupaya amerikaya siyonistlere israile karşı DİM DİK duruyor, azarlıyor hak olanı yüzlerine haykırıyor?

Dünyada ki bütün ülkeler Erdoğan'ı yüceltip kendilerini alçatmak için MALLIKMI yapıyor? Hem de BM başkanından Almanya'nın politik partilerine kadar....

Bunca hakikate ve gerçeğe rağmen PKK ve FETÖ ile mücadeleye kulp buluyorsanız hiç kusura kalmayın sizin göz ve akıl perdeniz kapanmış demiştir.

YANİ Muhalefetin Erdoğan hakkında uydurduğu her yalana koşulsuz inanıyorsun da!

Erdoğan'ın FETÖ'cüleri hapse PKK'lıları kabre soktuğu gerçeğine inanmıyorsunuz PESSS

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom