What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
@odin isimli bu üye aile bireylerini katıp anne, bacı muhabbeti yapıp insanları tahrik edip, forumun huzurunu bozuyor. Gerek ne ise yapın lütfen. @cabatli_53

Adam olun adam sizin sülalemize etmdiginiz küfür kalmadı adi adam gelmis burada ağlıyosun. Ne de olsa yaptığınız en iyi şey ağlamak. Zırlarsınız mağdur görünmek için.

O moderator önce size haddini bildirsin postuna thanks atacağına

Forumdaki konuya hakim değerli üyeler sizin yüzünüze terk etti.
Ben zaten ayda 1 mesaj atıyorum buraları alın sokun bi tarafınıza çakallar. insanları ülkesinden soğutursunuz

Seninle tartısmaya daga fazla girmek istemiyorum değersiz yaratık. Ignore ediyorum sen de et

Last edited:
Birak konusmayi kemal birak ve adam gibi adayligini acikla. Mantiksizliga bak herif kursude bagiriyor cagiriyor elestiriyor biz sunu bunu yapacagiz diyor fakat aday olmaktan korkuyor. Demek ki bu zamana kadar orda bir genelbaskani olmamis baskalari icin konusmus. Sonra diyor ki gazetecilerin ne yazacaklarini patronlari belirleyemez.

Bu arada muharrem ince adayimiz diyorlar

Sonra diyor ki gazetecilerin ne yazacaklarini patronlari belirleyemez.

Bu arada muharrem ince adayimiz diyorlar

Bunu bi zamanlar padisahınız diyodu bugun medya patronlarının hepsi akpli, Bırak da desinler bi zahmet ;)

Bunu bi zamanlar padisahınız diyodu bugun medya patronlarının hepsi akpli, Bırak da desinler bi zahmet ;)
Mesele kemali aday yapmamalidir. Kemali konusturan cok. Kendisi gaflariyla meshurdur da biraz ondan kendisi soyledikleriyle celisiyor

Muharrem Ince dun: ben aday degilim. Genelbaskani aday olmali
Muharrem Ince bugun: adayligi kabul ediyorum

Bunlarda ulkeyi yonetme kapasitesi yok.

Partilerin ve siyasi liderlerin u dönüşlerini karşılaştıracaksak ağlarsınız yalnız :p

Muharrem Ince dun: ben aday degilim. Genelbaskani aday olmali
Muharrem Ince bugun: adayligi kabul ediyorum
Vay be.....gerçekten vay be.....olm siz niye böylesiniz anlamıyorum.

Yani genel bir ahlak, mantık anlayışınız var. Bunu görüyorum ama bu Erdoğan'a gelince niye bir anda kayboluyor bunu anlamıyorum işte...gerçekten anlamıyorum.

Vay be.....gerçekten vay be.....olm siz niye böylesiniz anlamıyorum.

Yani genel bir ahlak, mantık anlayışınız var. Bunu görüyorum ama bu Erdoğan'a gelince niye bir anda kayboluyor bunu anlamıyorum işte...gerçekten anlamıyorum.

Chpli birisi ahlak ve mantiktan bahsediyor =')

Muharrem Inceyi 3 donem genelbaskani olarak sectirmeyen chp bugun Inceyi birak genelbaskanligi cumhurbaskanligina aday gosteriyor.

Chp iste.

Arkadaşlar ahlak, mantık, vatanseverlik her şey bunların tekelinde, hepsini sadece bunlar bilir, diğer herkes kaka. Lütfen kimlerle konuştuğunuzu hatırlayıp haddinizi bilin :P

Muharrem Inceyi 3 donem genelbaskani olarak sectirmeyen chp bugun Inceyi birak genelbaskanligi cumhurbaskanligina aday gosteriyor.

Chp iste.

Benim bildiğim Sinan eski MHP'lidir, ama ne hikmetse bugün MHP değil içinde HDP'nin de yer aldığı şer ittifakını destekliyor anladığım kadarıyla demek ki dava milliyetçilik değilmiş...

Chp iste.
CHP'li olduğumu nerden çıkardın ? CHP ile ilgili tek kelime ettim mi ben ? Veya CHP'yi savundum mu bugüne kadar ?

Benim bildiğim Sinan eski MHP'lidir, ama ne hikmetse bugün MHP değil içinde HDP'nin de yer aldığı şer ittifakını destekliyor anladığım kadarıyla demek ki dava milliyetçilik değilmiş...
1-) MHP'li olduğumu nerden çıkardın ? MHP ile ilgili tek kelime ettim mi ben ? Veya MHP'yi savundum mu bugüne kadar ?
2-) Herhangi bir ittifakı desteklediğimi nerden çıkardın ? Bi oku bakalım eski iletilerimi ne zaman desteklemişim ?

*** Neyse boş verin. "Önce Vatan" diyemiyen "X partisi, Y kişi" diyen adamlar anlayamaz beni. O yüzden boş yere birbirimizin vaktini harcamıyalım.

Akp'nin başındaki şahsın söylemleri meyvesini vermeye başladi.
K*rdistan Özgürlük Partisi'nden sonra Çerkes Partisi.

Bu oldukça tehlikeli. İnsanların hayali bir çerkes ırkına inanması ve onun siyasetini gütmesi, PKK'nın pan-kürdizm faşizminden farkı yok.

Bu çerkes ırkçısı kitle çok iyi fişlenmeli ve sessiz sessiz içeriye alınıp imha edilinmeli, halk ise genetik/evrim/üreme konularında eğitilmeli ki hayali bir ırka inanma olayı son bulsun. Çok iyi eğitilip öğrenim görmüş bir insan, bir ırk uydurup onun kavgasını vermez.

"Çay bahçesi" başlığında da değindim, burada da kısa geçeyim. İnsanlar hak edildiği gibi yönetilir, maalesef Türkiye'nin hali bunun canlı kanıtı. Kendi partisinden hesap sormayan, "önce şu işi bir halledelim" mantığıyla fanatikçe oy pusulalarına koşan bir guruh'un karşısına çıkabilecek en iyi siyasi yelpaze sanırım bu.

Kalıplaşmış oylardan bir türlü kurtulamıyoruz, tüm ülke elinde takım bayraklarıyla gözlerimizi kocaman kocaman anime çizgifilimlerindeki tipler gibi açmış genel başkanların ağzından çıkacak bir iki laf'a bakıyor.

"Yaptı ama sor bakalım neden yaptı" gibi bahaneler, "tamam bu yanlış ama bu aralar bunu yapmak zorundayız" gibi sebepler arkasına sığınılacak şeyler olmamalı. Destek vermediğin partileri eleştirmek ise zaten zaman kaybı - bunu destek verdiğin parti hali hazırda yapıyor.

Neyse, ucu kaçmasın yine - uzun lafın kısası başkaları adına bahane üretmek için bu kadar uğraşmayın! Bu zaten siyasilerin işi. Bizim işimiz vatandaş olarak bu tiplere hesap sormak, onlara destek olmak değil.

İnce tek bir tane oy bile alamaz Erdoğan'dan. Ince'nin aday olması Akşener'e büyük ölçüde zarar verecektir. İki adayın profili birbirine çok yakın ve çok benzer. Öyle görünüyor ki CHP ve IYI parti aynı kitlelere hitap etmeye karar verdiler ama neden?

Cevap:

Kılıçdaroğlu, İnce'yi ona zara vermeden partiden uzaklaştırıyor... kedi olalı bir fare tuttu.

İnce benden oy alacak, eğer Erdoğan vs Akşener görseydim gider Erdoğan'a verirdim. İnce, Erdoğan'a gidecek dolaylı oyların çoğunu döndürecektir. İnce seçime giren tek Atatürkçü, Atatürkçü sayısı ülkede çok olmasa da seçimin kaderini değiştirebilecek nezdede.

İnce benden oy alacak, eğer Erdoğan vs Akşener görseydim gider Erdoğan'a verirdim. İnce, Erdoğan'a gidecek dolaylı oyların çoğunu döndürecektir. İnce seçime giren tek Atatürkçü, Atatürkçü sayısı ülkede çok olmasa da seçimin kaderini değiştirebilecek nezdede.
Başörtüsü konusundaki duruşu nedir?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom