What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Hayır, kullanmamıştım. Aksine Al-Bab'a girilmeyeceğini söyleyenlere muhalefet etmiştim. Yalancılığı hobi olarak mı kullanıyorsun?

El-bab ve diger bolgelere girilecek irade var ama Afrin'e birden yok?

ABD'den destek aldigi icin mi diyorsun bunu?

@cabatli_53 cahil çomar dediğim için uyarı alıyorum ben

Adam her şeyime küfür ediyo hala forumda bunu atacaksın, dün alıntılayıp yazdığım uyarı vermişim hakaret değil küfür etmişti.

Cahil çomar dediğim için beni uyarmışın şaka mı

@OguzSenturk bu aile terbiyesi almamış adamı atacaksın

Bidibidi yapmaktan vaz gec ve dogru durust bir sekilde tartis.

Şuana kadar, saldırıların genişlediği güzergah hep Tal-Rıfat - Menagh hava üssü doğrultusunda oldu, buralarda da Rus ordu birlikleri vardı, Putin Erdoğan'ın kulağını çekip susturdu. Yanlış yere odaklanıp durduk.

Eğer yine aynı yerden operasyon başlarsa, yine başladığı gibi biter, Erdoğan Rus askeri unsurları öldürme riskini alamaz.

Operasyon başlarsa, Afrin'in batısından, Hatay sınırından kara birliklerinin girmesiyle gerçekleştirilmesi, doğudan girilmemeli. Afrin'in batısında Rus birliği yok. Fakat ben her zamanki gibi doğu'dan saldırı yapılacağını düşünüyorum.

Eğer gerçekten Kilis'ten güneye, Hatay'dan da batıya asker çıkartırsak Afrin kırsalına, o zaman tebrik ederim adamı.

ABD'den destek aldigi icin mi diyorsun bunu?

Bidibidi yapmaktan vaz gec ve dogru durust bir sekilde tartis.

sana demedim tasmasız ben başka bir kulun köpeği olanla tartışmam

bu iki koyunu engelliyorum
@OguzSenturk ( senin o ettigin kufru yanına koymazdım klavye delikanlısı internette kendini güvende hissediyon degil mi çakal, tüm gün evde oturup akp propagandası yapan yobaz)
@Killuminati

FORUM diğer savunma forumlarına olduğu gibi koyunlar tarafından ele geçiriliyor. moderator sülaleme küfredene karışmıyor, alıntılı yapıp gözüne soktuğum halde... cahil çomar dediğim için ben uyarı alıyorum

Şuana kadar, saldırıların genişlediği güzergah hep Tal-Rıfat - Menagh hava üssü doğrultusunda oldu, buralarda da Rus ordu birlikleri vardı, Putin Erdoğan'ın kulağını çekip susturdu. Yanlış yere odaklanıp durduk.

Eğer yine aynı yerden operasyon başlarsa, yine başladığı gibi biter, Erdoğan Rus askeri unsurları öldürme riskini alamaz.

Operasyon başlarsa, Afrin'in batısından, Hatay sınırından kara birliklerinin girmesiyle gerçekleştirilmesi, doğudan girilmemeli. Afrin'in batısında Rus birliği yok. Fakat ben her zamanki gibi doğu'dan saldırı yapılacağını düşünüyorum.

Eğer gerçekten Kilis'ten güneye, Hatay'dan da batıya asker çıkartırsak Afrin kırsalına, o zaman tebrik ederim adamı.

Batidan guneye kayilirsa ve dogudan bir blok olussa, Afrin ve cevresi kusatilmis olmaz mi? Rus askerleri henuz orada bulunduguna gore kusatmayla baslamak dogru degil mi? Rusya, Putin ile Erdogan'nin yakin iliskileri dogrultusunda, saldiri harekati gerceklesmeden once askerlerini cekmesi bekleniliyor.

Batidan guneye kayilirsa ve dogudan bir blok olussa, Afrin ve cevresi kusatilmis olmaz mi? Rus askerleri henuz orada bulunduguna gore kusatmayla baslamak dogru degil mi? Rusya, Putin ile Erdogan'nin yakin iliskileri dogrultusunda, saldiri harekati gerceklesmeden once askerlerini cekmesi bekleniliyor.

hayal kur hayal yeminizi de böyle veriyolar her gün saldırıyoruz diye

Afrin'in batısı zaten kuşatılmış durumda, Afrin'in doğusunda Rus birlikleri var, ben çekeceklerini hiç zannetmiyorum. Orada Menagh hava üssü var, kolayca alınıp verilebilinecek bir yer değil orası. Rusya'nın taviz verecek bir durumu yok, ihtiyacı da yok.

Bizim Tal Rıfat ve Menagh ile işimiz yok. İşimiz Afrin ise, Afrine operasyon düzenlenmeli. Hatay ve Kilis'ten Afrin kırsalına girilmediği müddetçe, bir sonuç alamayacağız. Bunu Erdoğan da biliyor, herkes biliyor.

Afrin'in batısı zaten kuşatılmış durumda, Afrin'in doğusunda Rus birlikleri var, ben çekeceklerini hiç zannetmiyorum. Orada Menagh hava üssü var, kolayca alınıp verilebilinecek bir yer değil orası. Rusya'nın taviz verecek bir durumu yok, ihtiyacı da yok.

Bizim Tal Rıfat ve Menagh ile işimiz yok. İşimiz Afrin ise, Afrine operasyon düzenlenmeli. Hatay ve Kilis'ten Afrin kırsalına girilmediği müddetçe, bir sonuç alamayacağız. Bunu Erdoğan da biliyor, herkes biliyor.

Kilis - Azez -Tel Rifat - Dar ta Izzah - Reyhanli / Hatay. Noktalar bunlar. Gerisi ice dogru harekat.

Ruslar Afrin'de kalan askerlerini cekecektir.

40 kere yıkamak yetmez. 40 tuğla eriyinceye kadar yıkasak üstlerine bulaşmış pisliği çıkartmak yine de çok zor.

barış içinde yaşadımız, kapıları kitlemeden yattığımız güzelim türkiye'm ne hale geldi...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom