What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
2003'ten 2014'e kadar hangi belgelerin girdigini ben bilemem.

Kozmik odadan CALINAN bilgiler, Türkiye'nin herhangi bir isgal ihtimal akabinde
yapilacak gerilla savasi, gizli silah depolari ve personel bilgileri idi.

BUNU herkes iyi bilsin
.

@Killuminati sende o listede olabilirsin, ya da Oguz, ya da Vord - belki ben bile burada yazmak bile risk.

Isin tehlikeli tarafi bu bilgileri yabanci gücler veritabanlarina islediler; bunlar ilerde herkesin is,
özel hayat ve soyuna sopuna etkisi olacaktir.

Kozmik odadan CALINAN bilgiler, Türkiye'nin herhangi bir isgal ihtimal akabinde
yapilacak gerilla savasi, gizli silah depolari ve personel bilgileri idi.

BUNU herkes iyi bilsin
.

@Killuminati sende o listede olabilirsin, ya da Oguz, ya da Vord - belki ben bile burada yazmak bile risk.

Isin tehlikeli tarafi bu bilgileri yabanci gücler veritabanlarina islediler; bunlar ilerde herkesin is,
özel hayat ve soyuna sopuna etkisi olacaktir.

Dogrudur fakat kozmik oda ABD'nin teklifi dogrultusunda kurulmustur. Artik teklifte mi kalinmis muhtemelen Rus isgaline karsi gerilla plani beraber mi hazirlanmis bilinmez. Yani benim tahminim CIA'den pek fazla gizli tutulan belgeler yok. Ha CIA her seyi Gulen Cemaati ile paylasiyor mu o ayri konu.

Dogrudur fakat kozmik oda ABD'nin teklifi dogrultusunda kurulmustur. Artik teklifte mi kalinmis muhtemelen Rus isgaline karsi gerilla plani beraber mi hazirlanmis bilinmez. Yani benim tahminim CIA'den pek fazla gizli tutulan belgeler yok. Ha CIA her seyi Gulen Cemaati ile paylasiyor mu o ayri konu.

Kardesim. Bizi o kadar aptal sanma. Kozmik oda kilidi böyle mi olur, "side cutter " ile kesilirmi ?
Öyle olmadi. Tehdit ( aileleri esir alindi, sehit olanlar (öldürülenler) oldu)
ve silah zoru ile TÜRK apoletli Polisler aslinda CIA/Fetö/ hain Mitciler herseyi götürdüler.
Bir düsün, neden senin etrafindaki teskilatcilar istifa etti ?

Sayin Cumhurbaskanimiz kesin günahsiz degil. Tedbirsizlik asla suc islemekten KORUMAZ.
O da hedefti. Cok suikast atlatti, ya Allah korudu ya sen ya da ben.
Ekibi zayif idi, umarim düzelmistir.

Laf dinletemedik.
Onun en yakin danismanlarina arti "bakup" olsun diye en yakin korumasina verilen dökümanlar bile ortada yok.
Anla artik @Vord

Belki Devlet bizden daha iyi biliyor, saha elemanlari harcanir.
Hastane tepesinde 50 asker sehit oldu , 10 agir tank imha edildi.

Bunu bana anlat ? ZAAFIYET vardi ve VAR

Last edited:
İYİ partinin en güzel yanı bence, hiç kimse destekleyenleri, ideolojileriyle ya da fanatik taraftarıymış gibi suçlayamaz. zira yeni kurulan bir parti. hak yemez, hukuk çiğnemezler inş bir gün

_98459142_80135b98-42bc-4616-bc56-b494fc7b97c7.jpg

Ümit Hoca kafayi yemis.
Genel Kurulda kafasini kirdiklarinda mutlak catlak olusmus.

Kisaca : AKP hükümeti CIA ajani diyor, bunun baska anlami yok

Eee hadi diyelim bunu dedi, ne olmuş?
akp kimleri hain yaptı bu ülkede kimleri vatansever yaptı da sonra ... adamlar palyaço gibi oynadılar insanlarla. buna mı takıldın şimdi

Yanlış birşey dememiş ki, 2015 öncesinde AKP CIA ajanıydı, AKP'liler de FETÖ mensubuydu o_O

Yanlış olan, FETÖ terör örgütüne destek vermiş kişileri yıkmak için, FETÖ'cü bir başkasının kuyruğuna takılmış olması. Hepsi helak olacak yolun sonunda.

Eee hadi diyelim bunu dedi, ne olmuş?
akp kimleri hain yaptı bu ülkede kimleri vatansever yaptı da sonra ... adamlar palyaço gibi oynadılar insanlarla. buna mı takıldın şimdi

Herseyi yanlis anlama.
"Zerrin Özer- Dünya Tatlisini dinliyorum". Bugün acik artirmada bir Smart TV kaptim,
kamyondan düsmüs o_O Bilirkisi acik artirtmada 50 Euro'ya bana satti. ( Sony Bravia fiyati 700 Euro)
Youtube 'a wifi dan aninda baglandim. Artik duygusal takilacagim. :smitten:

Yanlış birşey dememiş ki, 2015 öncesinde AKP CIA ajanıydı, AKP'liler de FETÖ mensubuydu o_O

Yanlış olan, FETÖ terör örgütüne destek vermiş kişileri yıkmak için, FETÖ'cü bir başkasının kuyruğuna takılmış olması. Hepsi helak olacak yolun sonunda.

Kim Türkiye Cumhuriyetine ve TÜRKLERE ihanet ettiyse er gec cezasini bulacak.

Ümit Özdağ yanlış birşey söylememiş,Akp'nin Amerikan istihbaratının büyük desteği ile,Feto ortaklığında kurulduğunu bilmeyen mi var?Açın Erol Mütercimler'in youtubeden videosunu bulun,onu da danışman olması için çağırıyorlar görüşmeye Akp kurulurken.Yıl 99 Odada,RTe ile birlikte bir çok kişi var,ve süpriz Amerikan konsolosu yardımıcı ile Tuğrul Türkeş'te el ele geliyor odaya.

daha 3 kasım 2002 seçimlerinin tarihi belli değilken, bu tarihten tam 282 gün önce, akp liderliği dışında herhangi bir resmi sıfatı yokken erdoğan ve ekibinin abd'de yaptığı görüşmelerin seyri şöyle gelişiyor:

"recep tayyip erdoğan washington'a ayak bastığında gündemi yüklüydü (...) önce stratejik araştırmalar merkezi csis'te bir konuşma yapacak ve washington bürokrasisinin karşısına çıkacaktı. "daha sonra washington'da oturan ve yönetim üzerinde türkiye uzmanları olarak söz sahibi olan eski cia yetkilisi graham fuller, eski ankara büyükelçisi morton abramowitz, türkçeyi neredeyse bir türk kadar iyi konusan ve refahyol hükümetinin (refah partisi-doğru yol partisi koalisyonu) kurulmasında rol alan henri barkey gibi uzmanlarla başbaşa yemekler yenecekti. bunun yanısıra, cia'in düsünce kurulusu olarak anılan rand corporation ve lehman brothersaracılık kurumu yetkilileri ile görüşülecekti. son olarak da american jewish congrees (amerikan yahudi kongresi) [amerikan yahudi komitesi] yetkilileri ile tanışacak ve ortadoğu, türk-israil ilişkileri konusunda görüş alışverişinde bulunacaktı." (turan yavuz, a.g.e., s. 46)

Erdogani ozaman BOP'cu ilan edenler israille iliskilerimiz bozulunca en buyuk bop'cu cikanlar oldu. Amerikanci ilan edin bakalim, yarin ne cikacagi ortada. Medet Allah'tan umun yavurdan degil:-).

daha 3 kasım 2002 seçimlerinin tarihi belli değilken, bu tarihten tam 282 gün önce, akp liderliği dışında herhangi bir resmi sıfatı yokken erdoğan ve ekibinin abd'de yaptığı görüşmelerin seyri şöyle gelişiyor:

"recep tayyip erdoğan washington'a ayak bastığında gündemi yüklüydü (...) önce stratejik araştırmalar merkezi csis'te bir konuşma yapacak ve washington bürokrasisinin karşısına çıkacaktı. "daha sonra washington'da oturan ve yönetim üzerinde türkiye uzmanları olarak söz sahibi olan eski cia yetkilisi graham fuller, eski ankara büyükelçisi morton abramowitz, türkçeyi neredeyse bir türk kadar iyi konusan ve refahyol hükümetinin (refah partisi-doğru yol partisi koalisyonu) kurulmasında rol alan henri barkey gibi uzmanlarla başbaşa yemekler yenecekti. bunun yanısıra, cia'in düsünce kurulusu olarak anılan rand corporation ve lehman brothersaracılık kurumu yetkilileri ile görüşülecekti. son olarak da american jewish congrees (amerikan yahudi kongresi) [amerikan yahudi komitesi] yetkilileri ile tanışacak ve ortadoğu, türk-israil ilişkileri konusunda görüş alışverişinde bulunacaktı." (turan yavuz, a.g.e., s. 46)
Yeni Türkiye Cumhuriyeti,tanıdık bir slogan değil mi?kitap ismi ve yazarını herkes biliyor.Graham Fuller,bu ve benzeri kitaplarda Türkiye Cumhuriyet'in kuruluş felsefesi ve temelleri eleştirilip yok edilmeye çalışılıyor.Sürekli Kemalizm,Atatürk devrimleri gibi değerler yerden yere vurulup Osmanlıcılık ve Ilımlı İslam'ın en doğru yol olduğu sürekli vurgulanıyor.Ve nihayet amaçlarına 80 darbesinden sonra tam anlamı ile başlıyorlar.80 darbesi ile ülke tamami ile formatlandıktan sonra yavaş yavaş Siyasal islamcılık kanser gibi ülkeye yayılıyor.İlim yayma cemiyeti,Fetullah gülen cemaati,Akp ve daha bir çoğu,hepsi bu Siyasal İslamcılığın birer parçaları.

Ve geldiğimiz nokta ile de tam anlamı ile bok çukurunda bulnmaktayız,bir ayağımız çukurda.Eğer Atatürk çıkıp o büyük devrimleri gerçekleştirmese idi şuan iki ayağı çukurda olan bir ülkeydik.İran,Pakistan gibi kökten dinciliğin devlet sistemi olduğu leş bir ülke olacaktık.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom