What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Zaten kimsede CHPnin iktidar olmasini beklemiyor, ama AKPnin oylarini yükseltmesi icin hic bir neden yok, ilk iki dönemde gene ekonomik basarilar kurtadi ama bu dönemde ekonomide hicbir gelisme yok, tam tersine ekonomik durum kötü görünüyor.
oylarini yukseltmesini ben birazda saka olarak dedim akp madur ayagina hep goturutyor ya sonra olay chp ye patliyor ondan dedim ama akp nin rakibi yok bence diger partilerin tayyip gitsin emekli olsun diye dua etmesi gerek.adam seviliyor ve kimse iktidardan istemedigi surece indiremez. cok usta bir konusmaci ve zeki bi adam

oylarini yukseltmesini ben birazda saka olarak dedim akp madur ayagina hep goturutyor ya sonra olay chp ye patliyor ondan dedim ama akp nin rakibi yok bence diger partilerin tayyip gitsin emekli olsun diye dua etmesi gerek.adam seviliyor ve kimse iktidardan istemedigi surece indiremez. cok usta bir konusmaci ve zeki bi adam
Türkiyede iktidarin yolu ekonomide, eger ekonomi kötüye giderse kimse iktidarda kalamaz, birde bu son olaylari eklersek Ak partinin kendini güvende hissetme gibi bir lüksü yok.

oy kullanmiyorum ben zaten de. 30 milyon euro parasi olmasi dogal bence erdoganin niye derseniz adam 20-30 senedir ulkerin ana dagitim bayisi..ama 200-300 milyonluk rakamlar ciksin silerim tayyibi:)

Erdogan ulkerdeki hisselerini 2005te 800 bin dolara satmisti. 8 yilda 30 milyon euro (yani yaklasik 45 milyon dolar) yapabiliyorsa donald trump ve george soros bu adama tapmali bence.

Nefret soylemleri ustalik ve zeka belirtisi degil bence.

Bahsi geçen 30 milyon, ev bi kaç saat temizlendikten sonra kalan para. Dikkatinizi çekerim.

Türkiyede iktidarin yolu ekonomide, eger ekonomi kötüye giderse kimse iktidarda kalamaz, birde bu son olaylari eklersek Ak partinin kendini güvende hissetme gibi bir lüksü yok.
bi ulkede adalet olduktan sonra hersey olur..sagcisi solcusu ulkucusu herkez esit olarak yani adam kayirmaca olmayacak kim ne hak ediyorsa cezasini cekecek..

yeni beste yaptım nasıl olmus :D

eger çıkarsa birgün voice tape çal bilal çal bilal çal çalçal benide götür gemilerinle dayanamam köpürtmesineee benide götür gemilerinle dayanamam köpürtmesinee ..D:

bi ulkede adalet olduktan sonra hersey olur..sagcisi solcusu ulkucusu herkez esit olarak yani adam kayirmaca olmayacak kim ne hak ediyorsa cezasini cekecek..
Keske öyle olsaydi kardes, keske.

Erdogan ulkerdeki hisselerini 2005te 800 bin dolara satmisti. 8 yilda 30 milyon euro (yani yaklasik 45 milyon dolar) yapabiliyorsa donald trump ve george soros bu adama tapmali bence.

Nefret soylemleri ustalik ve zeka belirtisi degil bence.
tabi dedigins ey bu ses kaydi dogruysa isin garibi dogan grubu hic kasetten bahsetmedi sasirdim

when it says baned on someones profile can they ever come back or do they have to make a new account?

Bu kitapci adam bugun hic birsey yazmadi forumda. Temporary ban gibi birsey olabilir degilmi?

when it says baned on someones profile can they ever come back or do they have to make a new account?

Bu kitapci adam bugun hic birsey yazmadi forumda. Temporary ban gibi birsey olabilir degilmi?
motoru sogutuyordur .kitapci su arap demi al hasan mi ne.

Yok o uyanik ortaligin yatismasini bekliyor.
Birden cikip horozlar yine.

Ama bilal'in mahkemeye cagrildigi tarih 25 aralikken, 5 subatta gelip ifade vermesi sence de garip degil mi? Babasinin yargiyi toptan kontrol altina almasini beklemis olmasin sakin? Adalet demisken, gezi protestolarinda butun ulkenin gozu onunde vurularak oldurulen ethemin veya tekmelenerek oldurulen ali ismailin katilleri neden hala disarida? Hayatini kaybeden diger vatandaslari saymiyorum bile. Dedigin gibi adalet herkes icin olmali, sunun bunun icin degil.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom