What's new

Turkish Discussion Thread

Status
Not open for further replies.
Bu konuda forumda yaygara kopartan arkadaslarada bir kere daha dusunmelerini diliyorum.

Felaketten hasat cıkaranlar, karaktersizliğin semboludur.

Bu olaylari siyasi ranta cevrildi:laugh:

Atatürkü şuclayıp erdoganın izinden gidenler! lafım size taptıgınız adam siz ABD israile sattı!!!! bugun cocuguna içirecegin sütaşın sütü lanetlenmıs yahudı tarafından satılıyr!! senin başbakının madem müslüman yahudıyle ne işi var?? nefret edilen iran israili tahtit edebiliyr!! iran kadar olamadık mı? askerimiz polisimiz var ımf borcumuz yok(!) ama 1 ananı satmadıgı kaldı senin o taptıgın müslüman adam!!! bunları bilinde öyle konusun at gözlüğüyle bakmaktan vazgecın!! müslüman kanı dökenlerden hesap sorun kendı kardesınızden degıl!!

bu herhangi bir haber site'nin yorumu. Is erdogandan nato'ya gitmis. Heyhat bu zihniyetin kaci hayatinda bir agac dikmis?

Bu ulkede her yerde protesto cikiyorsa arkasinda buyuk bir oyun var oldugunu gosteriyor. Hukumet istifa? Lan bir park icin boyle yaygara nasil kopartabilirsin? Baska onemli olaylarda naaah boyle protesto edersiniz.

[video]http://m.youtube.com/watch?v=0SOGoiZflYc[/video]

Bunu gördüm koptum vallaha gülmekten.

GEZİ PARKI OLAYLARINDA HÜKÜMET DÜĞMEYE BASTI...
SİVİL POLİSLER ATM LERİ PATLATIYOR VE BİLE BİLE ETRAFA ZARAR VERİYOR... PADİŞAH AKŞAM ÇIKIP, BAKIN TERÖR YAPIYORLAR DEYİP YİNE YALANCILIKLARINA YENİSİNİ EKLESİN DİYE...

Bu gaz maskeli sivil polis modasıda yeni çıktı dün gece çadırları yaktılar şimdi de ATM'leri patlatıyorlarmış gerçi AKP kendi seçim binasına LAW atıcak kadar ileri gitmişken böyle şeylere şaşırmamak lazım.
hqdefault.jpg

[video]http://m.youtube.com/watch?v=0SOGoiZflYc[/video]

Bunu gördüm koptum vallaha gülmekten.

İlk darbe anında bende güldüm, ama o arkadaş sanırım ağır yaralandı.

Aslında bu hareket polisin ne kadar eğitimsiz olduğunu gösteriyor.

Toplumsal olaylarda polisin öç alma duygusuyla değil, "Nasıl müdahale edersem tansiyonu düşürürüm" mantığıyla hareket etmesi gerekir.

@Sinan

Kasinmasina kasindi adam , ama o yakin mesafeden o basincla vurulmaz, maazallah adami oldure bilirdi.

Last edited by a moderator:
@Sinan

Kasinmasina kasindi adam , ama o yakin mesafeden o basincla vurulmaz, maazallah adami oldure bilirdi.

Neye kaşındı arkadaşım? Senin üstünde Vietnam Savaşı'ndan kalma Agent Orange kullansalardı sende hissederdin o öc duygusunuç

Şu an bütün öfke polislere yönelmiş durumda dedikoduların hepsi doğru çıktı polisler AKP'liler ile birlikte millete düşman gibi saldırıyor katlı otoparklara götürüp işkence yapıyor önümüzdeki günlerde polislerin linç edildiği öldüğü videoları görürseniz sakın şaşırmayın onlar imamın ordusu olmayı seçtiler.

??te i?kenceci polislerin görüntüleri -
ODATV Video

BLuIZaUCEAQXPIu.jpg

943297_10151612969704526_841439770_n.jpg

Tarikat piçleri tek yakaladıkları kızı 15 kişi dövüyorlar dediğim gibi önümüzdeki günlerde göstericiler polis öldürdü haberi duyarsanız sakın şaşırmayın bundan sonra Türk polisi diye bir şey yok.

Tüm gece Alsancaktaydik arkadasın evine 1 saat once zor girdik. Su an polislerin ve onlarin yaninda elinde sopası olan adamların daldığı otoparktan 2saat kadar önce zor çıktık. Polis degil yanındaki sivil adamlar sopalarla millete kız erkek farketmeksizin dalıyor. Aksam da cevik kuvvetler sıkıştırdı yine aynı sekilde gözlerimin onunde kız erkek herkese vurdular. Gaz bombasının haddi hesabı yok hiç ama hiç durmadı. Su an Alsancak hala kaynıyor katlı otoparkta polis dehşet sacmakta. Kim bu eli sopali adamlar hangi hakla bizlere saldırıyor ?? Kim vericek bunun hesabını !!!

Adanada saat öğlen 6 civarında onbinler toplandık. Büyük bir türk bayrağı altında yürüyüş yaptık kimse ne küfür etti ne de taşkınlık çıkardı. Atatürk caddesinden kasım gülek köprüsüne doğru döndüğümüz anda, altını çize çize söylüyorum hiçbir taşkınlık küfür vs yokken, bir anda biber gazları yağmaya başladı. Bu emri kim verdiyse allah bin türlü belasını verecek. Elinde hiçbir korunması olmayan sadece tepkisini göstermek için toplanmış halka ortantısız güç uygulayanlar umarım devam ederler. Sayende uyuyan dev uyanıyor tayyip. Ben kendi şehrimde bunu gördüm, bu sefer kurtuluşun yok.

nq6ww.jpg

nq6x0.jpg

Status
Not open for further replies.

Back
Top Bottom