What's new

Turkish Discussion Thread

Status
Not open for further replies.
Old villages, you are refering to " Beypazarı " there are better place like safranbolu, kayseri if our indian friend likes ottoman style house architecture.

If you are a Turk, you should definetly visit Anıtkabir and maybe the first parliment.

If I were him i would visit the archealogical sites of Ancient Greeks, Asur, Likian etc....

in Ankara you should do two things.. anitkabir and Ankara museum. There are a lot of historical things to see and not to forget, Ankara/Angora was capital of Hittite empire. Not a lot of people know hatTusa but if I go to Ankara I will definitely wint skip that. Imho IT is equal to piramide of Egypt.

Ankara beton yigini baska birsey degil Ankara, Kecioren-Aktepeli olarak size diyecegim. Ankara gezilecek bir yer degildir. Ulusa gidersen Haci Bayram camii etrafini gezersin, Ankara kalesi, hititlilerden kalan yapilar felan filan. Okadar Ankara....

Angara Evladi

Ankara beton yigini baska birsey degil Ankara, Kecioren-Aktepeli olarak size diyecegim. Ankara gezilecek bir yer degildir. Ulusa gidersen Haci Bayram camii etrafini gezersin, Ankara kalesi, hititlilerden kalan yapilar felan filan. Okadar Ankara....

Angara Evladi

Vay Angaralı gardaşım. Tamamen haklısın.

T-123456, sen kac tani dil konusabiliyorsun?

Nederlands,duits,engels perfekt,france spaans goed,turks slowaaks voldoende.

Waarom weet jij zoveel talen? Waarom heb jij Slowaaks geleerd bijvoorbeeld?

Ik leer op het moment Duits, maar die naamvallen zijn zo irritant :/

Waarom weet jij zoveel talen? Waarom heb jij Slowaaks geleerd bijvoorbeeld?

Ik leer op het moment Duits, maar die naamvallen zijn zo irritant :/

Ik reis veel probeer overal een graantje mee te pikken,Engels duits frans op hbo turks moedertaal.
Ik kom veel in Spaanstalige landen,had een slowaakse vriendin 2 jaar lang en ik ga er vaker heen.
Duits is een gevoels taal,die naam vallen kloppen soms niet he?
Die frau des mannes.
Ga op je gevoel uit,als het goed klinkt is het meestal goed(tenminste als je een beetje duits kunt)
Kijk duitse tv(nieuws op ARD of ZDF)dat helpt meestal.

Antalya tam gezilecek yerdir..Antalya'da gece eve girene gerizekalı diyorlar :D

Gelin eğlencenin dibine vuralım,ortam güzelleşmeye başladı şimdiden :D

Antalya Evladı :D

Antalya tam gezilecek yerdir..Antalya'da gece eve girene gerizekalı diyorlar :D

Gelin eğlencenin dibine vuralım,ortam güzelleşmeye başladı şimdiden :D

Antalya Evladı :D

Anlaşılan Antalya'yı tekrardan fethetmek gerekiyor, ben Alaeddin Keykubad Zaman'ından beri Müslüman toprağı bilirdim. Ne vakit gâvur eline gecti yahu?

Anlaşılan Antalya'yı tekrardan fethetmek gerekiyor, ben Alaeddin Keykubad Zaman'ından beri Müslüman toprağı bilirdim. Ne vakit gâvur eline gecti yahu?

:omghaha::omghaha: Amca naptın ya...... Bak, senle bi gecelere akalım, kendine gelirsin. :D

Ne alaka yani müslüman toprağı falan ? Çok eski bir kafa bu dostum..Antalya'nın ülkeye getirdiği döviz hakkında ufacık bir fikrin varsa böyle bir laf etmemen gerekir.Avustralya'sına kadar gelen var..

Müslüman toprak Konya'yı,Kayseri'yi,Malatya'yı kaç turist ziyaret ediyor dostum ? Ne kadar döviz giriyor ülkeye onlar sayesinde ??

Ne alaka yani müslüman toprağı falan ? Çok eski bir kafa bu dostum..Antalya'nın ülkeye getirdiği döviz hakkında ufacık bir fikrin varsa böyle bir laf etmemen gerekir.Avustralya'sına kadar gelen var..

Müslüman toprak Konya'yı,Kayseri'yi,Malatya'yı kaç turist ziyaret ediyor dostum ? Ne kadar döviz giriyor ülkeye onlar sayesinde ??

Para için her şey satilabilir mi? Mesela Islam?

Ayrica Bu ülkeye giren dövizin halka faydası ne? Halk o otelleri ömründe bir kere bile görmüyor. Para çoğaldıkça uçurum da büyüyor.

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom