What's new

The IAEA Board of Governers Passes the Resolution on Iran

QWECXZ

SENIOR MEMBER
Reaction score
-3
Country
Iran, Islamic Republic Of
The Board of Governors of the IAEA has passed the resolution against Iran's nuclear program proposed by Britain, France and Germany.

More information to come soon.

تحلیل های اعضای ستاد منتظران جو بایدن اینه که ترامپ میخواد برجام نابود بشه و ما نباید بگذاریم

مساله روحانی نیست و بالاتر روحانیه

If Trump gets elected the deal is over for a long time.

If Biden gets elected and really wants the deal, nobody can kill the deal.

Give Biden a damn good reason to like the deal.
.........

تحلیل های اعضای ستاد منتظران جو بایدن اینه که ترامپ میخواد برجام نابود بشه و ما نباید بگذاریم

مساله روحانی نیست و بالاتر روحانیه

If Trump gets elected the deal is over for a long time.

If Biden gets elected and really wants the deal, nobody can kill the deal.

Give Biden a damn good reason to like the deal.
.........
برجام از بیخ و بن شرم آور و خیانت به ایران هست
اگر جمهوری اسلامی جسارت داره و توپ تو خالی نیست باید از ان پی تی خارج بشه

Iran should stop implementing the additional protocol, reduce inspections and give a notice that if Iran's rights are not respected, we will leave the NPT in 3 months.

برجام از بیخ و بن شرم آور و خیانت به ایران هست
اگر جمهوری اسلامی جسارت داره و توپ تو خالی نیست باید از ان پی تی خارج بشه

Iran should stop implementing the additional protocol, reduce inspections and give a notice that if Iran's rights are not respected, we will leave the NPT in 3 months.

خوب این بازی با قواعد اونهاست که بخواهیم سه ماه هم منتظر بمونیم

داداش یکجور بگذار تو کاسشون نفهمن چی شد
......

خوب این بازی با قواعد اونهاست که بخواهیم سه ماه هم منتظر بمونیم

داداش یکجور بگذار تو کاسشون نفهمن چی شد
......
You are right, but if we want to play by the international law (and buy time), that's the way to go. The NPT grants the signatories the right to leave the treaty provided that they can a notice 3 months before quitting it officially.

ببین کی گفتم، اونها همه تحریم ها رو بر می گردونند و باز هم ایران جز بیانیه دادن کار مهمی نمی کنه مگر نفر بعد مانند احمدی نژاد باشه. دست کم این 7 سال که چنین بوده. نزدیک یک ماه پیش با هم دیگه گفتگو می کردیم که مکانیسم ماشه رو فعال نمی کنند، دیدیم که کردن. تازه بازی از نو آغاز شده. برگشتیم سال 2004​

You are right, but if we want to play by the international law (and buy time), that's the way to go. The NPT grants the signatories the right to leave the treaty provided that they can a notice 3 months before quitting it officially.

ببین کی گفتم، اونها همه تحریم ها رو بر می گردونند و باز هم ایران جز بیانیه دادن کار مهمی نمی کنه مگر نفر بعد مانند احمدی نژاد باشه. دست کم این 7 سال که چنین بوده. نزدیک یک ماه پیش با هم دیگه گفتگو می کردیم که مکانیسم ماشه رو فعال نمی کنند، دیدیم که کردن. تازه بازی از نو آغاز شده. برگشتیم سال 2004​

Not much sanctions left

تحریمی به اون صورت نمونده
بذار بیانیه بدن‌

من همیشه گفتم ممکنه ماشه رو فعال کنند
از روز اول
روحانی هم هیچکارست

ما فقط سطح رو میبینیم و از پشت صحنه خبر نداریم
ما ممکنه بخواهیم جاپامون از نظر مهندسی و میزان تولید سفت تر بشه
ممکنه روسیه و چین خدمات خاصی پشت صحنه انجام بدن که ما ببشتر صبر کنیم

همه اینها هست‌ ولی دوست عزیز حرص نخورید
اینها خیانت روحانی نیست و حساب کتاب توشه

یه زمانی یکی از دوستان به روحانی فحش میداد که صنعت فضایی رو نابود کرد و من میگفتم روحانی از برنامه فضایی خبری نداره

تا دیدیم قاصد تست شد و چقد چیزا مخفی بود
نهصد کیلو رفت تو مدار به قولی
در چن دقیقه راه پنج سال رو رفتیم

.......

Last edited:
Not much sanctions left

تحریمی به اون صورت نمونده
بذار بیانیه بدن‌

من همیشه گفتم ممکنه ماشه رو فعال کنند
از روز اول
روحانی هم هیچکارست

ما فقط سطح رو میبینیم و از پشت صحنه خبر نداریم
ما ممکنه بخواهیم جاپامون از نظر مهندسی و میزان تولید سفت تر بشه
ممکنه روسیه و چین خدمات خاصی پشت صحنه انجام بدن که ما ببشتر صبر کنیم

همه اینها هست‌ ولی دوست عزیز حرص نخورید
اینها خیانت روحانی نیست و حساب کتاب توشه

یه زمانی یکی از دوستان به روحانی فحش میداد که صنعت فضایی رو نابود کرد و من میگفتم روحانی از برنامه فضایی خبری نداره

تا دیدیم قاصد تست شد و چقد چیزا مخفی بود
نهصد کیلو رفت تو مدار به قولی
در چن دقیقه راه پنج سال رو رفتیم

.......
دوست من، شوخی می کنید؟
روحانی از سال 2013 برنامه فضایی ایران رو تعطیل کرد به بهانه برجام. ما باید دو سه سال پیش بنابر برنامه اعلام شده زمان احمدی نژاد ماهواره مخابراتی در مدار ژئو قرار می دادیم. به نظرتون چقدر تا اون نقطه فاصله داریم الان؟

من نمی گم تحریمی مونده، اما فصل هفتم سازمان ملل چی؟ اگر روی ایران پرواز ممنوع اعلام کنند، واکنش ما چه خواهد بود؟ بیانیه؟ آزمایش موشک با برد بلندتر؟

گیریم همه پایگاه های آمریکا رو زدیم. همه چاه های نفت و زیرساخت های همسایه هامون رو زدیم. الان آمریکا خودش بزرگترین تولیدکننده نفت هست و هر چی قیمت نفت بره بالاتر براش تولید نفت به صرفه تر می شه و قیمت پایین نفت هست که برای کمپانی هاش بد هست چون نفت شیل استخراجش از نفت متعارف گرون تر هست

اگر گفته شما درست باشه و روحانی هیچ کاره باشه و کل سیستم پشت این داستان باشه که دیگه خیلی خیلی خیلی بدتر​

دوست من، شوخی می کنید؟
روحانی از سال 2013 برنامه فضایی ایران رو تعطیل کرد به بهانه برجام. ما باید دو سه سال پیش بنابر برنامه اعلام شده زمان احمدی نژاد ماهواره مخابراتی در مدار ژئو قرار می دادیم. به نظرتون چقدر تا اون نقطه فاصله داریم الان؟

من نمی گم تحریمی مونده، اما فصل هفتم سازمان ملل چی؟ اگر روی ایران پرواز ممنوع اعلام کنند، واکنش ما چه خواهد بود؟ بیانیه؟ آزمایش موشک با برد بلندتر؟

گیریم همه پایگاه های آمریکا رو زدیم. همه چاه های نفت و زیرساخت های همسایه هامون رو زدیم. الان آمریکا خودش بزرگترین تولیدکننده نفت هست و هر چی قیمت نفت بره بالاتر براش تولید نفت به صرفه تر می شه و قیمت پایین نفت هست که برای کمپانی هاش بد هست چون نفت شیل استخراجش از نفت متعارف گرون تر هست

اگر گفته شما درست باشه و روحانی هیچ کاره باشه و کل سیستم پشت این داستان باشه که دیگه خیلی خیلی خیلی بدتر​

I still say Rouhani is nobody.

دوست عزیز
فصل هفتم و شورای حکام و سزار و اینها دهن پر کنه

اخرش قدرت اقتصادی و نظامی قرار داره‌

پرواز ممنوع نیاز به قدرت نظامی داره وگرنه میشه کاغذ پاره
عجالتا اسمان ادلب رو پرواز ممنوع کنن که دیدیم همه چه ابرویی رفت ازشون سر پرواز ممنوع ادلب و اخر نشد

اسمان ایران کجا و اسمان ادلب کجا

قدرت اقتصادی دارن و تا اخر هم به کار گرفتن ولی اگر ایران مثل چین ۱۹۷۲ از پس تحریم ها بر اومد مجبورن بی خیال تحریم بشن

صحبت دیگر شما نابودی متقابل تضمین شده است که وارد اون فاز نمیشم

معادل زیرساخت ما زیرساخت اسراییل و چه بسا امریکاست نه عربستان‌
......

I still say Rouhani is nobody.

دوست عزیز
فصل هفتم و شورای حکام و سزار و اینها دهن پر کنه

اخرش قدرت اقتصادی و نظامی قرار داره‌

پرواز ممنوع نیاز به قدرت نظامی داره وگرنه میشه کاغذ پاره
عجالتا اسمان ادلب رو پرواز ممنوع کنن که دیدیم همه چه ابرویی رفت ازشون سر پرواز ممنوع ادلب و اخر نشد

اسمان ایران کجا و اسمان ادلب کجا

قدرت اقتصادی دارن و تا اخر هم به کار گرفتن ولی اگر ایران مثل چین ۱۹۷۲ از پس تحریم ها بر اومد مجبورن بی خیال تحریم بشن

صحبت دیگر شما نابودی متقابل تضمین شده است که وارد اون فاز نمیشم

معادل زیرساخت ما زیرساخت اسراییل و چه بسا امریکاست نه عربستان‌
......
دوست گرامی

شما فکر می کنی سرنگون کردن بشار اسد خیلی سخت تر از سرنگونی صدام هست؟ شما فکر می کنی اگر ناتو مستقیم به سوریه حمله کنه شکست می خوره از ارتش داغون بشار اسد؟ جدی؟

سوریه الان 3 بخش شده. همه منابع سوریه رو دارن کشورهای دیگه می برن. سفره ای شده برای مفت خوری همه بازیگرهای منطقه ای و فرا منطقه ای. همه مردم آواره شدن. بعد شما دلت به این خوش هست که منطقه پرواز ممنوع روش اعلام نکردن؟

فکر می کنی کاری داره تو شورای امنیت سازمان ملل بخشنامه صادر کنند و منطقه پرواز ممنوع رو ایران اعلام کنند؟ زحمتش فقط یک دستور جلسه پخش کردن و رای گیری هست

مگه سال 2009 که کشتیرانی ایران رو در شورای امنیت تحریم کردن و حتی کشورهای آفریقایی اجازه بازرسی از کشتی های ما رو داشتن رو یادتون رفته؟

شما جدی فکر می کنید که ایران می تونه زیرساخت های آمریکا رو بدون داشتن چند صد سلاح هسته ای بزنه؟ اسرائیل رو بحثی ندارم چون می تونیم بدون سلاح هسته ای هم با خاک یکسانش کنیم، اما واقعاً فکر می کنی با این همه پایگاه آمریکایی که دست روی ماشه دور ما هستند و اون همه سپر دفاعی در اروپا و بمب های هسته ای آمریکا در ترکیه، ایران می تونه خاک آمریکا رو بدون اینکه نابود بشه هدف قرار بده؟​

That's the best possible option left for Iran, but I don't think the Rouhani administration would do that.
He will leave the office in August, but every day of his last days of administration passes like a year.
not up to rouhani bro. supreme leader decides about that with other senior clerics
rouhani is just a ceremonial symbol

Back
Top Bottom