What's new

Iranian Chill Thread

چرا؟ چون خیط شدی؟
در چه موردی؟

من کلا در روز یکی دو تا کامنت بیشتر نمیدم اصلا اینجا وقت اینجا نمیذارم. دلیلش اینه که هر چه قدر از پاکستانی ها مثبت گفته بشه اونا بیشتر پررو میشن و احساس مهم بودن میکنن...

@Cthulhu

حالا منظورت چی بود اسگول با اون اسم عجیب غریبت؟

در چه موردی؟

من کلا در روز یکی دو تا کامنت بیشتر نمیدم اصلا اینجا وقت اینجا نمیذارم. دلیلش اینه که هر چه قدر از پاکستانی ها مثبت گفته بشه اونا بیشتر پررو میشن و احساس مهم بودن میکنن...

@Cthulhu

حالا منظورت چی بود اسگول؟
چون جنابعالی داری می گی این ایرانی ها بودن که پاکستانی ها رو مسلمون کردن ولی این خدا بود که ایرانی ها رو مسلمون، هندوها رو هندو و مسیحی ها رو مسیحی کرد. پس یا خدا ایرانیه یا ایرانیا خداهستن یا تو اسگلی. بعدم مگه اینا برادرای مسلمون با ابمان قوی و محکم نبودن که به به و چه چه چه ایمان قوی ای دارن؟ شما دوتا که خودتون برا خودتون یه سهم هم برا اینا تو افغانستان اختصاص داده بودین

چون جنابعالی داری می گی این ایرانی ها بودن که پاکستانی ها رو مسلمون کردن ولی این خدا بود که ایرانی ها رو مسلمون، هندوها رو هندو و مسیحی ها رو مسیحی کرد. پس یا خدا ایرانیه یا ایرانیا خداهستن یا تو اسگلی. بعدم مگه اینا برادرای مسلمون با ابمان قوی و محکم نبودن که به به و چه چه چه ایمان قوی ای دارن؟ شما دوتا که خودتون برا خودتون یه سهم هم برا اینا تو افغانستان اختصاص داده بودین
خیلی از مردمان آسیای میانه از جمله هندی ها تحت نفوذ ایرانی های مسلمان مسلمون شدن. ترکها افغانها و تاجیک و ... هم به همین صورت. یه هندی اومد گفت شما خودتون توسط اعراب مسلمون شدین من گفتم نه ما به خاطر خدا مسلمون شدیم (چون خود اعراب هم بت پرست بودن). حرف من درسته چون ایرانی ها خود اسلام رو پذیرفتن اما ضد اعراب جنگیدن و دمار از روزگارشون درآوردن. ژنرال های ایرانی امویان و عباسی ها رو تارو مار کردن.

پس ایرانی ها اسلام رو پذیرفتن اما اعراب رو نه. اگه ایرانی ها اسلام رو به خاطر اعراب پذیرفته بودن، بعد از بیرون کردن اعراب دوباره زرتشتی میشدن !

هندی ها هم گاوپرست و بت پرست بودن اما تحت نفوذ فرهنگ و تمون ایرانی (که سالها مستقیم یا توسط تورک ها و مغول ها روشون بود) مسلمون شدن.

افتاد الان؟ !
در مورد پاکی ها نمیزنیم.

در مورد تمیزی ها بزنیم آیا ؟

در مورد کثیفی ها چطور ؟

داداش، مثبت 18 هه ...
در مورد کثیفی ها بزن.... اصن +18 بزن

کاری به صحبتای بین شما دو نفر ندارم ...

ولی اگر خصوصی نیست،

لطفا بگو که چرا این اسم رو انتخاب کردی و اصلا یعنی چی ؟

تلفظش چی هست ؟

:lol:
به این سادگی هام نیست که شما فکر میکنی
یه عده معلوم الحال دارن ایران رو یه تهدید به سنی جماعت مغرفی می کنن. بیشتر از سعودی ها این کار رو انجام میدن.
افغانی ها هم صد در صد جا دارن تا ذکر بشن ولی تو سایت خامنه ای آی آر چیزی پیدا نکردم.
امیدوارم نکته رو بگیری. دارن جنگ شیعه و سنی راه میندازن. هر کلمه ما هم میتونه شیعه رو تحت فشار بذاره.
یه رجوعی به این صفحه بکن و خواهشا همشو بخون واقعا مهمه

Last edited:
+18 رو شرمنده ...

در مورد کثیفی ها بزنم، فردا نیایید بگید نژاد پرست و ازین حرفا ها !!!

خیلی از مردمان آسیای میانه از جمله هندی ها تحت نفوذ ایرانی های مسلمان مسلمون شدن. ترکها افغانها و تاجیک و ... هم به همین صورت. یه هندی اومد گفت شما خودتون توسط اعراب مسلمون شدین من گفتم نه ما به خاطر خدا مسلمون شدیم (چون خود اعراب هم بت پرست بودن). حرف من درسته چون ایرانی ها خود اسلام رو پذیرفتن اما ضد اعراب جنگیدن و دمار از روزگارشون درآوردن. ژنرال های ایرانی امویان و عباسی ها رو تارو مار کردن.

پس ایرانی ها اسلام رو پذیرفتن اما اعراب رو نه. اگه ایرانی ها اسلام رو به خاطر اعراب پذیرفته بودن، بعد از بیرون کردن اعراب دوباره زرتشتی میشدن !

هندی ها هم گاوپرست و بت پرست بودن اما تحت نفوذ فرهنگ و تمون ایرانی (که سالها مستقیم یا توسط تورک ها و مغول ها روشون بود) مسلمون شدن.

افتاد الان؟ !

بهتر نمیشد گفت خداوکیلی

چطور شده؟
چرا؟
البته ببخشید دخالت میکنما
@tirdad
کاکام تیرداد انتخاب رشته کردی یانه؟
نه کاکا ...

بیام ایران، کلی عقب می افتم،

تازه اگر موقع برگشت، جلومو نگیرن ...

تازه عزت و احترامی که اینجا به ادم می ذارن، تو ایران به رهبر هم نمی ذارن ...

همینجا کلاس دارم میرم.

یه دوره 45 روزه زبان و اداب و رسوم و تاریخ و اینا برام گذاشتن ...

خیلی باحاله ... تازه مجانی هم هست ...

99 درصد، همینجا می مونم .

چطور شده؟
چرا؟
البته ببخشید دخالت میکنما
هیچی ...

اینو بخون دستت میاد چی شده ...

https://defence.pk/pdf/threads/isla...he-floor-with-them.509273/page-8#post-9753508

از این پست به بعد رو بخون ...

Last edited:
بازم نفهمیدم
شبیه جزوه یکی از استادا شده!!!
فارسی انگلیسی قاطی ....شعرم مخلوطش
جز راست نباید گفت ... هر راست نشاید گفت

شاید چیزی باشه که نخوایم فضولاش بفهمن ...

در ضمن، اینجا قسمت ایران هست،

زبان رسمی ایران هم، فارسی هست. نه انگلیسی.

Here is Iranian Defence Forum.

Iran`s official language is Farsi.

We speak Farsi with Iranian users .

if we want to speak with non-Iranians, we speak EN.

بهشون برخورده...

بعدشم که اینو فرستادم:

Dear EAGLE,

please read Carefully:
We speak Farsi with Iranian users .

yes, you are right.

but dont ask me to translate personell Posts .

i think you understand sometimes disscusions are personel and between 2 members ...

i dont think every thing that i or others write, shoulde be translated.

we have many members with non-english usernames and signatures ...

like our dear friend, Salv Defence, has an Urdu Signature.

if you dont understand Farsi, i dont Understand Urdu.

So, what should i do ?

بهشون برخورده...
به کی
میگم الان اسلفوونی هعستی؟
میدونی درامد پزشک عمومی چنده اونطرفا؟
از نظر سطح زندگی تو اروپا کجا بهتره
در مقایسه با امریکا چطوره؟

Back
Top Bottom