What's new

Iranian Chill Thread

tabrik migam behet, ettelaate omoomit dar hadde ye ghaz,

شاعر ایرج میرزا:

کارگر در زیر کار و دخترک در زیر یار هردو مینالند اما این کجا و آن کجا
یک منار در اصفهان و یک منار زیر پتو، هر دو جنبانند اما این کجا و آن کجا
دختر دروازه غار و دختر دریا کنار هردو عریانند اما این کجا و آن کجا
نو عروس در حجله و جنگجو در کاروزار، هردو خونینند اما این کجا و آن کجا
بند تنبان فاطی و کرست زی زی خانوم، هردو چسبانند اما این کجا و آن کجا
نیزه داران در مصاف و بیضه داران در لحاف، هردو در رزمند اما این کجا و آن کجا
خشت سازان در بیابان، عشقبازان در اتاق، هر دو میمالند اما این کجا و آن کجا
چرخ و دنده زیر ماشین، مردوزن زیر لحاف، هر دو در گیرند اما این کجا و آن کجا
میترا با روژ لب، مش حسن با ماله اش، هردو میمالند اما این کجا و آن کجا
بوسه های دلبر و نقل و نبات و با قلوا، هردو شیرینند اما این کجا و آن کجا
دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه، هردو جانسوزند اما این کجا و آن کجا
چکمه خانم شهین و چکمه شمر لعین، هردو از چرمند اما این کجا و آن کجا
شکر مازندران و شکر هندوستان، هردو شیرینند اما این کجا و آن کجا
بچه در قنداق و آخوند در وطن هردو می رینند اما این کجا و آن کجا

الان که کله شعرو گذاشتی ملتفت شدم ولی اون یه بیت یه جوری بود انگار نوشته دانه فلفل و خا** مالان روسیاه , فکر کردم منظورت منم یا مثلا داری به روسیه فحش میدی

الان که کله شعرو گذاشتی ملتفت شدم ولی اون یه بیت یه جوری بود انگار نوشته دانه فلفل و خا** مالان روسیاه , فکر کردم منظورت منم یا مثلا داری به روسیه فحش میدی
:o: karet ke ba internet tamoom shod ye sari be cheshm pezeshk va ravan shenas hatman bezan :lol:

I don't think he really came from that far :lol: , but you could be right aswell , i might be wrong , time will tell ;)

ولی بچه ها خودمونیم این دختر اسرائیلیه چه آتیشی به پا کرد اینجا و خدا میدونه تا کجا ! از این به بعد هر انفجار انتحاری تو پاکستان و افغانستان , سوریه و دولت اسلامی عراق و شام اتفاق بیفته تقصیره اونه

I don't think he really came from that far :lol: , but you could be right aswell , i might be wrong , time will tell ;)

ولی بچه ها خودمونیم این دختر اسرائیلیه چه آتیشی به پا کرد اینجا و خدا میدونه تا کجا ! از این به بعد هر انفجار انتحاری تو پاکستان و افغانستان , سوریه و دولت اسلامی عراق و شام اتفاق بیفته تقصیره اونه
Maybe he is referring to Canada, far away from his home Iran. :agree:

?

He is living in Canada.
Seems like you have a weird obsession Israel. :)
Nice map , i have to thank you for that friend , it only confirms my self-proffessed theory of scythians and their ancient homeland , being drawn by romans that chinese girl can't make fun of my ancestry anymore :)

He is living in Canada.
Seems like you have a weird obsession Israel. :)

Are you guys talking about @Abii? If yes, he appears to be living in Canada. I once had the usual Arab-Persian cat fight with him and he immediately recognized a restaurant in the Middle of Vancouver Canada. That restaurant is not really well-known, and it is hard to know where it is exactly located without living in Vancouver for some time.

Last edited:
Back
Top Bottom