What's new

Çay Bahçesi

Her sabah 6 da . Dualarimizla
:D ya o saat'de kalkip bakamiyorum, ama arada bir youtube'dan girip "mehter iyi gider" veya "Erkan Tan" yaziyorum ve vidyolarini güle güle izliyorum.
Bu son zamanlarda bi Erkan Tan bide sen güldürebiliyorsun beni :D ama küfür etmeyince daha sempatik oluyosun ona göre ;)

Yav bu kadar Türk düsmani kopyaci, kolpaci ve istihbarat toplayan forum yok ya.

sadfor savtera

adam gibi burada yazalim

Devlet ve vatana hizmet edelim diye yaziyoruz

bazi OC vatan hainlerini banliyor ve bizden degerliler

@Selim I @Zulkarneyn
Valla kafana cok takmicaksin. Herkesin kendi görüsü var - ve olabilirde. Buna saygi duymamiz lazim - tabiki adaletsizlik olmadigi takdirde.

Herkes istedigine inanabilir. Islam'da bile Kafirun suresinde Allah, kafirlere sizin dininiz size, bizim dinimiz bize demiyor mu. Allah bu özgürlügü verdikten sonra sonuna kadar adamlar ateist olsun, bu onlarin öz iradeleri. Bize laf düsmez. Bu yüzden kafani cok takma.

Ama elbette, vatan hainligi yapanlar varsa, en agir sekilde cezalandirilmalari lazim, bu noktada bende katiyyen tolerans gösteremem.

Sana tek ögütüm, biraz daha sakin ol, insanlarin fikir ve düsünce özgürlügüne saygi göstermeye calis. Vatan hainligi ile hemen suclama yapma.

Bana ögüt verme, ama el elden üstündür. Tesekkür ederim. Dogru.
Ama burasi tam Ateist - Alevi , yalanci Atatürkcü Cumhuriyetci mekani.
Katilmiyorum diyemem, haklilik payin var. Ama onlar var diye biz olmicaz mi? Cabatli bana da cay bahcesinde su sözümden dolayi "warning" vermisdi. Bak burda göstereyim:

"CHP durma yoluna devam et. Devam et ki bidaha Türk insaninin basina geceme ve ortaliga pisleme.
Senin donemlerinde Afrika'dan beterdik be.

Insanlar hastanelerde hapis yatiyordu parasi olmadigi icin. Üniversite okuyamuyordu dinine sahip cikan kizcagizlarimiz. Resmen sadece dinsizler tahsilli olsun diye ne kadar dini yobazlikla eşit gösterdiniz.

Meclisde "Çıkarın şunu bundan" lafını kolay kolay unutmayacak Türk insani.

Anca başa askeri devrimlerle gelebilen adaletsiz özünü yitirmiş batı zihniyeti bir partiden başka bişey degilsin.

Ege de kendisini tamamen alkole veren ayyas esnaflardan ibaret olmussunuz. Sizlere kötü haberim var - Artik ayyaslikla Türk insani temsil edilmiyor"

Bu yorumdan sonra bana warn verdi cabatli.

Bana warn verdikten sonra bende su yorumu yaptim:

"Merhaba Cabatli,

My post is my own opinion about the CHP party in Turkey. There was no insult in my post but rather historical facts and personal critique subjected party.

I don't mind the warning, but I just like to understand the forum rules because I was away for years.

If it's forbidden to utter facts and opinions about political parties in Turkey, I will surely refer to you many posts against AKP and "religious people" being insulted."

Ama hic bir yanit vermedi.

Ve warning gerekcesi de "inappropriate language" mis. Gülünc bir durum dogrusu.

Feto paying for Twitter promotion

IMG_5522.jpg

IMG_5524.jpg

IMG_5525.jpg

IMG_5523.jpg

Investigate their American English accounts, they are trying to fit in with left wing American population, also trying to trick American Muslims.

Feto is easy to find on Twitter, but as an organization they are done. Schools are shutting down all over. Money supply driying up for them, all of the leeches who were with them for connections and contracts dumped them.

Last edited:
"Resmen sadece dinsizler tahsilli olsun diye ne kadar dini yobazlikla eşit gösterdiniz."

Bu cümleyi kuran vatandaş potansiyel bölücüdür.

Dinmatikle mi ölçmüşler insanların dinini de böyle bir genelleme yapılmış?

Katilmiyorum diyemem, haklilik payin var. Ama onlar var diye biz olmicaz mi? Cabatli bana da cay bahcesinde su sözümden dolayi "warning" vermisdi. Bak burda göstereyim:

"CHP durma yoluna devam et. Devam et ki bidaha Türk insaninin basina geceme ve ortaliga pisleme.
Senin donemlerinde Afrika'dan beterdik be.

Insanlar hastanelerde hapis yatiyordu parasi olmadigi icin. Üniversite okuyamuyordu dinine sahip cikan kizcagizlarimiz. Resmen sadece dinsizler tahsilli olsun diye ne kadar dini yobazlikla eşit gösterdiniz.

Meclisde "Çıkarın şunu bundan" lafını kolay kolay unutmayacak Türk insani.

Anca başa askeri devrimlerle gelebilen adaletsiz özünü yitirmiş batı zihniyeti bir partiden başka bişey degilsin.

Ege de kendisini tamamen alkole veren ayyas esnaflardan ibaret olmussunuz. Sizlere kötü haberim var - Artik ayyaslikla Türk insani temsil edilmiyor"

Bu yorumdan sonra bana warn verdi cabatli.

Bana warn verdikten sonra bende su yorumu yaptim:

"Merhaba Cabatli,

My post is my own opinion about the CHP party in Turkey. There was no insult in my post but rather historical facts and personal critique subjected party.

I don't mind the warning, but I just like to understand the forum rules because I was away for years.

If it's forbidden to utter facts and opinions about political parties in Turkey, I will surely refer to you many posts against AKP and "religious people" being insulted."

Ama hic bir yanit vermedi.

Ve warning gerekcesi de "inappropriate language" mis. Gülünc bir durum dogrusu.
Az yapmış. Bana MOD versinler bak napıyorum sana ve senin gibilerine.

Islamofascism'e saygı gösterilemez, ve her yerde suppress edilmeli.

Az yapmış. Bana MOD versinler bak napıyorum sana ve senin gibilerine.

Islamofascism'e saygı gösterilemez, ve her yerde suppress edilmeli.
Benim yaptigim yorum ile Islamofascism'in ne alakasi var?

Ben kendi özgür fikrimi ve hür irademi kullanarak Türkiye'de bir siyasi partiye elestiride bulundum.
Burasi CHP kahve hanesi mi?
Sizler AKP'ye sürekli elestirilerde bulunuyorsunuz ve kimse ne warn ne ban, ne de kötü konusuyor ardinizdan. Cok alismissiniz burayi CHP kahve hanesine cevirmeye.

Hursid'in dedikleri tamamen yanlis degildi, burda Cabatli'ya da sorumluluk düsüyor. Cabatli kendisi direk siyasi taraf tutup, bir siyasi görüsü destekleyip digerine tamamen düsman kesilmesi hic uygun degil bir mod icin.
Zaten bu yüzden CHP kahve hanesine dönmüsdür burasi, mod cünkü diger fikirlerde kac insani ban yapmisdir hayal bile edemiyorum - ben bile warn yediysem bu sözcügümden dolayi.

Yazik.

Hursit sakin ol.

I like this scene in the Last Samurai

Maybe I am unfair to Hurshid but I guess he will be paid to be here.

I am one of his greatest fan here but he should stay out of these forum to not bring more trouble here.

Maybe I am unfair to Hurshid but I guess he will be paid to be here.

I am one of his greatest fan here but he should stay out of these forum to not bring more trouble here.
He claimed that you are Turkish, from Turkey. He could see from your IP somehow.

Back
Top Bottom