What's new

A video slide show of Turkish Armed Forces

Arkadas paylasma icin sagol ve saygilar ama bu bir sacma bir paylasma cunku zaten dusmanimiz cok, birde cinlermi kaldi kizdirmak?

Dostum simdi farkettim o yaziyi.. Tabiki ulkemizin menfaati acisindan uygun degil, biran once bu filmi yokedelim birde Cinlilerle papaz olmayalim simdi, ama nasil olacak bu is. Tam olarak nasil nerden bilgin varsa bu konuda cevabini bekliyorum.

Dostum simdi farkettim o yaziyi.. Tabiki ulkemizin menfaati acisindan uygun degil, biran once bu filmi yokedelim birde Cinlilerle papaz olmayalim simdi, ama nasil olacak bu is. Tam olarak nasil nerden bilgin varsa bu konuda cevabini bekliyorum.

Arkadasim Cinlerin ne yaptiklarini cok iyi biliyorum ama bu filmi Cin devletinde olan hadiseleri anlatmadan paylasmak hic kimse icin iyi degildir. Eyer Cin Turklerine iskence oldugunu bildirmek istiyorsan o zaman fikirini anlat cunku anlatmasan o zaman Cinler neden Turkler bizi arkadan vurduklarini dusunurler ve arada arkadaslik ve dostluk yapmasi daha da cok zor olacak. Eyer biz Cinlerle arkadasligmizi bozarsak o zaman nasil Cin Turklerine yardim etebilicez?

Back
Top Bottom